Skocz do zawartości

Ślub - 15 września - Radom


pestek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to podsumuje stan na dzis;

Osoby które potwierdzily chec przybycia:

1. Jordan - Shadow 750

2. Xylo i Xylena - Kawasaki ZL 900

3. Peny - Virago 750 - na 99,999999%

4. KrzysiekZet31 - Yamaha XJ 600 (+ 1 , a moze +2 moto)

6. Sqter – Suzuki GSXF - raczej na pewno, (+2 moto - raczej tak)

8. zagrad (Radek) - INTRUDER VS700

9. Molin 2007 – CB500 (moze kilka moto)

10. Janciownik – moze bedzie i wtedy moze klika moto

11. Bioły – Bandit 600

12. patron - Yamaha TDM850

+ prawdopodobnie 2 kumpli z Wawy, trzeci dzis odpadl

czyli 15 (a moze nawet kolo 20(!) moto).

Acha rozmawialem z kims ze moze jeszcze znajomego na virago920 i virago250 sciagnie, ale juz sie pogubilem z kim, przypomnijcie.

Tez nie przypuszczalem ze taka ekipe da sie w samym Radomiu zmontowac :banghead:. Nawet pogoda zdaje sie nam sprzyjac.

 

Jesli cos pokrecilem w tej liscie lub ktos sie rozmyslil lub wie w jakim skladzie ostatecznie przybedzie to korygujcie.

Pozdro i DZIEKI :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także pochodzę z radomia, ale cebulę mam jeszcze nie zarejestrowaną, dopiero co ją ściągnąłem z UK :D także miłej zabawy życzę i dozobaczenia na drogach :icon_twisted: :icon_twisted:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie, jest pytanie...

... ślub jest w garnizonowym, więc jak tam dojechać maszynami, czy można przejechać żeromskiego z gośćmi czy piłsudskiego i dookoła kościoła...?

Wiec tak;

Zbiorka 16:30, przed kościołem garnizonowym na Żeromskiego. Motocyklem bez problemu sie wjedzie od Piłsudskiego. Samochody weselne dojezdzaja od ul. Moniuszki.

Gdyby sie jakas policja przyczepiła (w co watpie) to mozna zjechac i obok kosciola stanac na placu, tam gdzie jeszcze mozna jezdzic, i dopiero jak bedziemy wsiadac do samochodu to smykniecie przed kościół i żeromą (juz w kolumnie) do Moniuszki jedziemy. Raczej nie słyszałem zeby konwój weselny zatrzymali ;).

Ponieważ trzeba dac gosciom troche czasu zeby sie zaturlali na miejsce wesela (no i polansowac troszke przy okazji :P ), proponuje taka trase przejazdu;

Moniuszki-Sienkiewicza-25czerwca do dworca PKS(Prażmowskiego), przy PKP w Traugutta-Żeromskiego-Malczewskiego-Warszawska... i do celu.

Zjazd do hotelu jest za łukiem w lewo, tuż za tabliczka "koniec Wielogóry", jest tam drogowskaz "Komorniki 2" w lewo. Jednoczesnie jest to wjazd na stacje BP po lewej stronie. - [to info dla tych co by sie za bardzo wyrwali do przodu, generalnie nasz kierowca bedzie za wczasu wlaczal kierunki]. Po zjechaniu z E7, natychmiast skret w uliczke w prawo i 50m wzdluz trasy, po lewej brama wjazdowa do hotelu.

Przed wejsciem jest miejsce zeby spokojnie zawinąć, poczekac na weselna flaszeczke i odjechać z moja ogromną wdziecznością :D . Prośba; nie zorajcie hotelowego trawnika, bo wlasciciele gotowi z zemsty ciepla wodke potem serwowac :wink: .

Tak mi sie wydaje ze najfajniej by bylo gdyby połowa motocyki jechała z przodu, a polowa z tyłu, chyba ze finezja Wam inaczej podpowiada :buttrock: .

Prośba do bardziej oblatanych w paradach; zeby obserwowali sytuacje i w razie czego zastawiali skrzyzowania gdyby jakis nadgorliwy kierowca (puszki) chciał sie wczesac w nasz korowod.

Prośba do wszystkich; nie uszkodzcie siebie ani maszyn bylbym wielce niepocieszony :( gdyby przydazyło sie komus cos przykrego. Starajmy sie jechac zgodnie z przepisami... i wezcie poprawke ze kierowca naszego samochodu nie jest motocyklista wiec moze nie wiedziec jak sie zachowac gdy ktorys zrobi przed nami „stoppie” :clap:

Moze dodam jeszcze ze bedziemy jechac złotym Nissanem Primerą (Trajka nie wypaliła :()

To chyba wszystko, a jak nie to jeszcze dopiszę.

Gdyby cos to moj tel. 608633363

Pozdr.

Patryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno pytanie, skoro już tylu motocyklistów sie zebrało z Radomia - jedzie ktos na zlot do Borek za tydzień????

a może zrobimy sobie jakieś spotkanko w naszym miasteczku :icon_question: to jest tylko propozycja, zobaczymy czy się zgodzicie np 30 wrzesnia na automobilklubie na ul. warszawskiej podczas zawodów supermoto :icon_question: co wy na to :icon_question: :icon_question: :icon_question:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra koncepcja! :icon_question: Tylko jeden "drobny" szczegół - jeśli to ma nastąpić w czasie zawodów Supermoto to nie 30 września a 22-23 czyli tydzień wcześniej :icon_question:

A tak na marginesie to ja się tam bawie w sędziowanie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey

no impra sie udala co? dla mnie bylo super :icon_twisted:

flaszka wieczorem weszla jak woda :) a grzala ?!

 

na supermoto przyjade na pewno... dajcie cynk, czy sobota czy niedziela

i mnie wiecej o ktorej godzince

KZ

Edytowane przez KrzysiekZet31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...