Skocz do zawartości

Ślub - 15 września - Radom


pestek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem, ale ja niestety w piątek nie mogę jechać jak i w niedzielę, pozostaje mi tylko sobota. no nic, najwyżej posiedzę sobie na automobilklubie i popatrzę jak chłopaki śmigają :biggrin: dzięki za info :buttrock:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja,

zmiana planów,

najprawdopodobniejbede jutro w R-miu, bedziemy sobie robic zdjecia slubne.

Chce przyjechac moto zeby i on zosta uwieczniony...

Moze jakis wspolny przelot przy okazji...

w razie co namiary na mnie macie, kolo 14 bede w muzeum wsi radomskiej.

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! Podobnie jak założyciel tematu pestek, mam do was pytanie prośbę ( szczególnie do ludzi z radomia), czy zgodzilibyscie się na przyjazd do parafii Matki Bożej Bolesnej na obozisko 6 pazdziernika :icon_rolleyes: Będzie to mój ślub, rozpocznie się o godzinie 18.30 a następnie wesele w podgórze (17km w kierunku zwolenia). Od bardzo dawna marzyła mi się taka eskorta z motocykli spod kościoła do domu weselnego :icon_mrgreen: Jeśli ktoś chciałby przyjechać proszę o odpowiedz - odwdzięcze się weselną :biggrin: :biggrin:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki janek :crossy: parafia Matki Bożej Bolesnej na obozisku mieści się zaraz przy ulicy Szarych szeregów, drewniana kaplica a zaraz przy niej budują nowy kościół z czerwonej cegły. Jeśli dobrze pamiętam to był tam festyn rodzinny z 2 tygodnie temu na którym chyba byłeś :banghead:

p.s Lysy powiedział że jak nie pojedzie w bieszczady to też przyjedzie :crossy:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sie piszę! mam nadzieje że pogoda będzie OK :)

 

dzięki janek :D parafia Matki Bożej Bolesnej na obozisku mieści się zaraz przy ulicy Szarych szeregów, drewniana kaplica a zaraz przy niej budują nowy kościół z czerwonej cegły. Jeśli dobrze pamiętam to był tam festyn rodzinny z 2 tygodnie temu na którym chyba byłeś :wink:

p.s Lysy powiedział że jak nie pojedzie w bieszczady to też przyjedzie ;)

 

 

Karlo załóż może nowy temat na forum "zloty" to moze bedzie bardziej czytelnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...