Skocz do zawartości

Motocykliści i motocyklistki powiatu szamotulskiego, nowotomyskiego i międzychodzkiego - ujawnijcie sie!


PTAQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...Czasem mam wrazenie ,że nie doceniamy skarbów historii i urokliwych miejsc wokół naszych domów,jak to mówią cudze chwalicie a swojego nie znacie...

Doceniamy, doceniamy... :)

A nasze docenianie jest wprost proporcjonalne do temperatury za oknem :P

U mnie jutro jeszcze quad ale za tydzień kto wie :crossy:

 

I oby do ciepłego :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaproszenie. Napewno za jakiś czas spotkamy się w realu. Mój sprzęt jeszcze śnii snem zimowym. Czekam na kilka dupereli z Finlandi bo u nas nie mogłem dostać no i po przebraniu go w częściowo nowe ciuszki będzie stopniowo wybudzany :icon_mrgreen:

A od piątku bawimy się w gronie >CYCa< w leśniczówce całkiem chyba niedaleko Drezdenka. Może kiedyś jako użytkownik serii Star Yamahy zajrzysz do nas. Duże spodkanie planujemy...zresztą info na stronie j/w. Ja pomimo zmiany z marki "jedynie słusznej" :D na inną "jedynie słuszną" nadal spotykam się w tym towarzystwie bo zwyczajnie jest normalnie super.

A troche świerzej krwi się przyda :crossy:

Fajnego wyjazdu (Kilka miłych winkielków jest na trasie Mosina - Kórnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,niedawno dostałem emalię dotyczącą spotkania CYC w leśniczówce,ale wynikało z niego ,że bedzie problem bo właścicielka osrodka podniosła znacznie ceny i do spotkania nie miało dojść ,stąd nasze inne plany.Jeżeli bedziecie na miejscu to z przyjemnościa zawitamy do Was,jeżeli możesz to daj znać jakie wpisowe i tym podobne,pisałem w tej sprawie do kolego ze Szczecina ale komp.podaje ,że adres jest nieprawidłowy.Powodzonka,podobno ma byc ładna pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to 250zł za dwa dni z jedzonkiem i spaniem od osoby. Kilkoro z nas w tym i ja będziemy od piątku wczesnego popołudnia. Pewnie są jeszcze miejsca do spania. Powinieneś mieć wprowadzającego. Podpytaj kolege ze Szczecina. Kto to? Sprawdze namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ujawniam się i pozdro dla WSZYSTKICH Daras z Buku do zo :banghead: :crossy: :banghead: baczyska na scieżkach

ciesze sie ze temat nie umarł, dzieki i do zobaczeniana gdzies na trasie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Organizujemy pierwszy forumowy wyjazd do Boryszyna na Bunkry.

 

Wyjazd w sobotę 26.05 rano (8.00) z Orlenu w Grodzisku Wlkp.

 

Trasa ma 100 km; do tego przystanki... Oznacza to, że startujemy o 8.00 żeby nie gonić a zdążyć w Pniewie kupić bilety i wypić kawę czy co kto tam lubi.

Przypominam, że należy zabrać ze sobą latarki ze świeżymi bateriami ;) - w podziemiach jest ciemno i choć pozabezpieczano większość studni, szybów i klatek schodowych, zapewne jeszcze są tam miejsca na które trzeba uważać.

 

Zapraszam na www.gromotor.phorum.pl

Edytowane przez radomenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...