Skocz do zawartości

Motocykliści i motocyklistki powiatu szamotulskiego, nowotomyskiego i międzychodzkiego - ujawnijcie sie!


PTAQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim forumowiczom!

Chciałbym poznać nową wiare kochającą chopery i nie tylko z w/w powiatów, najlepiej w moim przedziale wiekowym, tj. 18- 24 lata.

 

Ujawnijscie sie ze wogole istniejecie i piszcie! Albo posty albo na GG! Moze uda sie zebrać wiekszą ekipe na jakiś "jang mitting w plenerze :D , jak nie w tym to na przyszły sezon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No to też się ujawniam może niezbyt z wskazanego przedziału wiekowego ale jeszcze mi się chce...tzn. jeździć :offtopic: i nazwijmy,że mieszkam w dwu powiatach Grodzisk/Międzychód.

 

Widzisz Dziubek młodzi nie chcą się ujawniac to My sie ujawniliśmy.

 

Pozdrawiam Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam pytanie do tych ujawnionych i nieujawnionych motocyklistów ze wskazanych powiatów ale w zakresie wiekowym szerszym niż w poście zagajającym dyskusje: jakie plany na nowy rok. Tylko nie piszcie o zlotach bo na tych bywamy i tak, ale o swoich planach wyjazdowych. No i nie piszcie, że ten temat już gdzieś jest na forum bo chodzi o Nas, mieszkających tuż za miedzą :buttrock:

A może ktoś kto niekoniecznie ujeżdża sprzęt Yamahy(wyjaśnienie na wskazanej dalej stronie) miałby ochote przyłączyć się do CYCa. Zapraszam > tutaj<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam i ujawniam sie ,mieszkam niedaleko Miedzychodu i na razie nie widac na drogach motocyklistów,choć ja juz jeżdze od kilkunastu dni,niestety obserwuje tylko w sobote lub niedziele pojedyńcze motocykle i to tylko wtedy gdy jest piekna pogoda,a przypominam ,że nie ma złej pogody na moto,sa tylko źle ubrani motocykliści,a moze tak jakis wspólny wyjazd na motobazar we Wrocławiu?,byłoby fajnie wiekszą grupą zjawić sie w stolicy Dolnego Ślaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się. Myśle, że jeszcze Pani Zima da o sobie znać. Mój sprzęcik stoi jeszcze w garażu bez akumulatorka i czeka a ja puki co tłukę się quadem w jego zastępstwie. Jeszcze troche i będzie nas tłoczno na drogach. Tych pod Drezdenkiem też :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro z kolegą planujemy przejazd po lubuskich dtogach,z Drezdenka polecimy do Lubniewic ,potem Łagów i przez Świebodzin na Miedzyrzecz,zobaczymy liczne zabytki,zjemy coś po drodze ,a wdomu napalimy w piecu i nakarmimy psa...,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie skończyło się na napaleniu w piecu i nakarmieniu psa :icon_eek:

Cholernie zimno jakoś :banghead:

Ale jak czują moje styrane stare kości to już ostatki tego białego diabelstwa za oknem :buttrock: tak >tutaj< piszą.

Edytowane przez dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej,wcale sie nie skończyło na napaleniu w piecu,o 12 wyjechalismy z Drezdenka w kierunku na Kostrzyn,zjechalismy do Lubniewic(chyba najmniejsze miasto w Polsce)ale b.b. ładne ,potem łagów ,odwiedziny na zamku,potem Miedzyzecz(też pikny zamek)i do domu,na zegarze 238km,a tem wieczorem -2,dalismy rade.Czasem mam wrazenie ,że nie doceniamy skarbów historii i urokliwych miejsc wokół naszych domów,jak to mówią cudze chwalicie a swojego nie znacie.Pozdrawiam.Za tydzien znowy gdzieś ruszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...