Skocz do zawartości

naklejka uczaca jazdy w korku ;-)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kretynku, nie każdy z rejestracją na "W" to warszawiak. Większość to twoi "krajanie" albo ziomkowie lunatyka

 

 

Kolego czy ty czasem nie przesadzasz ? Waz slowa bo obrazasz sporo ludzi.. Jak juz chcesz uogolniac to moze zacznij od krytyki siebie i swoich znajomych, moze troche sie opamietasz ;]

 

Wracajac do OT to jest kilku kretynow ktorzy psuja opinie calej zmotoryzowanej spolecznosci warszawy ale na pewno nie kazdy taki jest. I dla tych ktorzy sie temu nie poddaja szacunek.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez mako_15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy ty czasem nie przesadzasz ? Waz slowa bo obrazasz sporo ludzi.. Jak juz chcesz uogolniac to moze zacznij od krytyki siebie i swoich znajomych, moze troche sie opamietasz ;]

 

hhahahaah moralnosc Kalego.

Jak lunatyk jechal to bylo dobrze ?

Ja koncze ten temat, bo widze, ze sie raczej nei dogadamy chociaz 2 czesc twojego posta pokazuje, ze raczej sie zgadzamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhahahaah moralnosc Kalego.

Jak lunatyk jechal to bylo dobrze ?

Ja koncze ten temat, bo widze, ze sie raczej nei dogadamy chociaz 2 czesc twojego posta pokazuje, ze raczej sie zgadzamy.

 

ja jechałem bo mam dowody na jazdę niektórych warszawiaków a wy nie znacie mnie ... dajcie spokoj bo to sie głupie robi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do lunatyka nic nie mam i jak on powiedzial jest to jego zdanie i nikt nie musi sie z tym zgadzac :) Ja tylko mowie zeby kolega nie obrazal znajomych lunatyka :icon_mrgreen:

 

Inteligentni ludzie zawsze dojda do jakiegos porozumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do lunatyka nic nie mam i jak on powiedzial jest to jego zdanie i nikt nie musi sie z tym zgadzac :flesje: Ja tylko mowie zeby kolega nie obrazal znajomych lunatyka :icon_mrgreen:

 

Inteligentni ludzie zawsze dojda do jakiegos porozumienia

 

A Greedo kazal sie komus zgadzac z jego zdaniem ?

lunatyk bez mydla pojechal warszawiakom.

Co wy sie tak uczepilicie tego 'czyjegos zdania'.

To tak jakby komus powiedziec: 'twoja siostra to dziwka, ale spoko bo to tylko moje zdanie i nie musisz sie z nim zgadzac' no bez jaj panowie :)

Jak cos mowimy to bierzemy za to odpowiedzialnosc, a nie 'nie musisz mnie popierac'.

Oczywiscie, ze sie nie zgadzam i nie chce, zeby ktos tak pisal tak samo jak ty nie chcesz, zeby greedo tak pisal.

 

 

Powstrzymujcie sie troche, bo latwo przegiac, a poco mamy tu miec takie niesmaki.

 

 

Wracajac do naklejki: robic, tylko trzeba jakis zgrabny projekt trzasnac.

Moze cos w stylu:

Droga, 2 rzedy puszek, miedzy nimi linia przerywana, a na niej/obok niej oczywiscie motong. Na gorze i na dole mamy super miejsce na teksty.

Najlepiej by bylo juz klasycznie: zolte tlo + czarny motyw. Czytelne, ostrzegawcze i zwracajace uwage barwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie tylko przypomniec ze przestrzegam przed obrazaniem znajomych lunatyka :icon_mrgreen: bo to moze urazic bogu winne osoby

 

Co do tematu naklejek popieram przedmowce :) (zeby nie bylo ze ciagle tylko offtopuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkalem sie z niemiłymi zachowaniami, gestami ze strony kierowców na warszawskich blachach (...) ale sam wiesz jak jest w godzinach szczytu jak np blokuja skrzyzowania wjezdzaja i nie moga z nich zjechac...

 

Takie numery przerabialem takze w Poznaniu, Wroclawiu, Krakowie i innych, mniejszych, miastach. Problem jest raczej ogolnoposki :icon_mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie chętnie vlepkę na puszkę nakleil - i jakoś nie przeszkadzam, że będzie choinkowaty :buttrock:

 

ciekawe czym byłaby warszawa bez ursusa i wielu innych takich zakładów ... od pokoleń to tam mieszka może 10 tyś ludzi :)

:banghead: Ursus to dzielnica a nie tylko miejsce gdzie produkują traktory. Komentarz IMO kompletnie "od czapy"

 

:flesje: g3d - za dane statystyczne :wink: - wyjaśniają wszystko

 

:flesje: Lime82 - za cytat z księdza i za "pokolenia" :P

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka szybka praca (kilka minut, bo później zapomnimy o tym temacie :P):

http://i69.photobucket.com/albums/i74/loony_photos/on-ty.jpg

 

Strasznie nieczytelne, IMO. Na naklejkę się niespecjalnie nadaje, powinno być coś czytelnego, symbolicznego, co by od razu wchodziło w umysł, a nie żeby trzeba się było przyglądać, próbować przeczytać (ten napis na ukos mało czytelny jest) i domyślać "co tam w zasadzie jest".

 

Ale sam lepszej nie zrobię bo jestem absolutnym antytalentem plastycznym. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...