Skocz do zawartości

ENDURO, enduro


kris2007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, lekki oftopik. Ale... Chcę przerzucić oponki z szosowych na teren. Gdzie polecacie dokonanie wymiany i zakupu odpowiednich gumek i jakie polecacie (rozumiem, że kostki ale czym możliwy jest waszym zdaniem kompromis asfalt/teren? (Nie chce wrzucac tematu w warsztaty itp, bo zaraz mnie wyślą do wyszukiwarki :buttrock:

Lekki offtopik bowiem z chęcią wyjmę xt i rozpocznę sezon jesien/zima :clap:)

Ze swojej strony polecam Mitasy E-09, jak nie chcesz wydać majątku. Na przód i tył. Charakterystyka bieżnika opony tylnej i przedniej różni się. Tył jest podobny do Michelina t 63 albo Conti TKC 80, przód - taka dośc rzadka kosta, ale nie za wysoka. Obie super trzymają na asfalcie ( próbowałem na bieszczadzkich winklach ), sa trwałe ( asfalt ), no i nieżle robia w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

A może jutro w środę o 16:30 mały wypad nad Wisłę - poszukać terenów pod pole treningowe od Łomianek do Czosnowa. Start spod Centrum Olimpijskiego - Wisłostrada.

Dajcie znać na forum lub PW

 

witam,

 

ja latam czasami w okolicach nowy dwór mazowiecki, legionowo. Zagląda ktoś z Was może w te okolice w weekendy ??? bo chętnie przyłączę się do poszukiwań miejsca treningowo-towarzyskiego w tych okolicach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja latam czasami w okolicach nowy dwór mazowiecki, legionowo. Zagląda ktoś z Was może w te okolice w weekendy ??? bo chętnie przyłączę się do poszukiwań miejsca treningowo-towarzyskiego w tych okolicach...

 

Co do wypadów warszawsko-podwarszawskich zajrzyj jeszcze tu : http://forum.enduro-adventure.com/viewforum.php?f=6

 

:icon_twisted:

 

pozdro,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

a czemuż to:P? ja na szczęści nie mam żadnego zakazu. Widzę, że temat się nie co urwał, dlatego postanowiłem go popchnąć. Do rzeczy...ja równiez nie mam póki co z kim latać, zapewne przez to kupno motocykla w grudniu:)

 

Póki co mamy śnieg i zimno...proponuję jednak poznać się i ewentualnie gdy temp. osiągnie 5 stopni i więcej - wybrac na wspólne latanie w jakimś solidnym błocie;) ...no chyba że ktoś woli poczekać do maja :D

Edytowane przez jagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co mamy śnieg i zimno...proponuję jednak poznać się i ewentualnie gdy temp. osiągnie 5 stopni i więcej - wybrac na wspólne latanie w jakimś solidnym błocie;) ...no chyba że ktoś woli poczekać do maja :D

 

W jakich rejonach chcesz prowadzić te błotne manewry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich rejonach chcesz prowadzić te błotne manewry?

 

Może nie prowadzić bo prawde mówiąc zdazyłem zaledwie kilka razy sprawdzić swój motorek w terenie:) ale z tego co słyszałem Józefów niemało oferuje. Mozna byłoby również pomyśleć nad Łomiankami, ale tak jak już napisałem...nie wgłebiałem się jeszcze w temat podwarszawskich chaszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z Warszawy do Kazunia wzdłuż Wisły?

Po podwórku mi kurna jeździta i to beze mnie??? :evil:

 

Ja się piszę na jazdy po tej trasie, w miarę możliwości nawet trochę dalej. I tak tędy latam, tyle, że sam.

Pytanie tylko jak ostro popylacie, bo ja ani doświadczenia wielkiego nie mam ani motocykla. Jeśli lajcik to się chętnie podłączę.

 

Proponuję pomyśleć nad jakimś ognichem i biwakiem jak się ociepli. :flesje:

 

 

P.S. A kto się pisze na zimowe latanko?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja dziś sie wybieram podriftować gdzieś w okolice hutnika:P zalałem nowe płyny, teraz sprawdze czy jest prawidłowy obieg :icon_razz:

 

bo ja ani doświadczenia wielkiego nie mam ani motocykla

 

No to kolego, jak zamierzasz popylać;)?

Edytowane przez jagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani wielkiego doświadczenia, ani wielkiego motocykla...... znaczy mam mały(125ccm) motocykl i na nim popylam :crossy:

 

No i dobrze, lepiej panowac nad slabszym niż dać się poniewierać zbyt mocnemu;) Co do doświadczenia...myślę, że jesteśmy w podobnej sytuacji. Tak więc proponuję wypadzik jak tylko śnieg stopnieje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg się topi......

 

Jak się nic nie popieprzy to w niedzielę przed południem wybiorę się na "mały tor" między piaskarnią a torem TNT w Łomiankach.

 

Miło będzie jak się ktoś dołączy.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...