Skocz do zawartości

Jesienne zloty na Ukrainie


africa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8- 9 września- 10- lecie klubu MC ANGELS Dniepropietrowsk

14- 16 września KM Steel Dragon- Żytomierz

14- 16 września Drogobycz organizator LIONS MC Drogobycz. Program jak wszedzie czyli koncerty parady, piekne panie. Ośrodek Kozacki Chutir po drodze do Truskawca.

22 września Zakończenie sezonu Cherson- EXILES bikers & BLOODNye

27-30 września Zakończenie sezonu Goblin Show- Odessa org. GWUA i RA MCC Masa konkursow, parada, koncerty, noclegi w namiotach lub w osrodku cena od 30 do 90 hrywien za dobe.

28- 30 września Galicyjski Bajker III Organizator LIONS MC- Lwów

 

Ktoś się wybiera? Jak wszystko mi się poukłada ze sprzętem to może zaliczę Drogobycz lub Odesse.

więcej informacji o programach zlotów i zlotach na http://www.moto.kiev.ua/?events

Edytowane przez africa2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aker jak fotki ze Lwowa ? ;) No i rozeszlo sie po kościach... ale przynajmniej jest okazja zeby sie wymienic plytami na jakims ukrainskim zlocie :) Jak poprostuje lagi w AT to lece po niedzieli gdzies w swiat. Jeszcze nie wiem czy pojade sam czy z Asia. Jak pojade sam to pewnie Bulgaria a jak z Asia to pewnie Ukraina bo Asia musi zalatwiac wizy i na Słowacje i do Rumunii i do Bułgarii a na to nie mamy czasu.

Z tego co tam wypisałem to polecialbym do Dorgobycza lub na Goblin show. Piszesz sie w razie czego? Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam potwierdzenie, że w ten weekend jest zlot we Lwowie. 28- 30 września Galicyjski Bajker III Organizator LIONS MC- Lwów. Dokładne informacje : http://www.moto.kiev.ua/viewevent/1188590062556 Telefon do organizatorów : SHUM : (+38)0979074696. W razie czego można dzwonić, SHUM mówi po polsku. Ja świadkuję na ślubie i nie mogę się ruszyć, jednak zainteresowanych zachęcam do tego, żeby odwiedzić Lwów, fajnych chłopaków z LIONS MC, zaznać przedniej zabawy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak bedzie z relacja ale jak zamieszcze fotki to dam znac.

Aker pozdro od LIONS MC

Dzięki, widzę, że się nie opierdzielasz, tylko zaliczasz konkretne trasy. Zdjęcia z west wind mam, a jakże i w końcu jakoś Ci przekażę :icon_razz: . Pozdrowienia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

africa2 widzę żeś z okolic i latasz po zlotach. Szkoda, że tak wcześnie zobaczyłem ten wątek, bo bym się z Toba wybrał na Ukrainę. Będę śledził temat w sezonie, trzymaj sie :D

 

Po zlotach nie latam za często. W tym roku byłem tylko na 4 ale w przyszłym sezonie mam zamiar kilka ukraińskich imprez zaliczyć. Na wiosnę się odezwę i lecimy. Może jeszcze sie ktoś dołączy.

 

Fotorelacja z tegorocznego wyjazdu na Ukrainę i Krym na http://picasaweb.google.com/DaroLtd454

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...