Skocz do zawartości

CZY KTOŚ PRÓBOWAŁ?


phuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki bajer raczej Ci sie nie uda , minarelli ma podciśnienowy mz jak wiadomo nie , pozatym niewiem czy w ogóle na kruciec to zamontujesz , i raczej tego nie dostroisz tak jak potrzeba, taki gaźnik bierze dużo powietrza , jeśli silnik ma chodzić i sie nie zatrzeć musi tez dostać swoją dawke paliwa , jak dasz małą nie odpali, jeśli za małą zatrze sie , jeśli za dużą zaleje świece, kup używany gaźnik do minarelki (aerox, sr, rs, itp.) lepiej na tym wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki gaxnik jak w pierwszym harym kiedyś robiłem nawet na cele demonstracyjne w technikum;)

 

Z tym ze ja potrzebowałem kawałek rurki, puszke po piwie i kawałek weżyka paliwowego:P

 

Potem taki spreparowany gaźnik podłaczaliśmy np. do silnika od maluszka, maluszek nawet niexle na nim gadał:) Wystarczy znac budowe najprostszego gaxnika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Pożyczyłem od kumpla gaźnik założyłem i odpaliłem, na początku kichał, prychał :) .

Nie miałem zbyt wielkiego pola do popisu ponieważ nie miałem na wymianę dysz tylko te które były w gaźniku nawet nie rozkręcałem i nie patrzyłem jakie były rozmiary, mogłem tylko regulować dawką powietrza.

Ustawiłem w miarę gaźnik tym powietrzem, dawka minimalna, nawet ładnie na wolnych chodził :biggrin:

Na obroty jakoś jakoś się wkręcał ale do pełni szczęścia potrzeba by było kilka rozmiarów dysz i ustawienia stanu paliwa itp. i anielskiej cierpliwości.

Ale cóż polak potrafi, jak chce to zrobi. Dwóm panom na początku tematu co mnie rugali życzę miłego wydawania kasy w Firmowych Sklepach.

Pozostałym wielkie dzięki za porady i uwagi, wszystkie się przydały.

Aha na allegro kupiłem używany gaźnik Mikuni 24mm za 90zł, trochę duży ale co damy radę :icon_question:

ps to jest najlepsze forum w necie :clap:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...