Skocz do zawartości

Opolscy motocykliści


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, ale każdy z nas nie ma jakiegoś rodzaju maszyny. Nasze endurki nie zostały też do zimy przygotowane - zamarzają hamulce, grzęzną w śniegu (tylko mój :icon_evil: ), a na lodzie to robią co chcą - bez wyraźnego powodu obróciło mnie o równe 180 stopni. Mam nadzieję, że do wiosny nie tak daleko - tęsknię do błota... ponoć ma zdrowotne właściwości :icon_biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jest Ktoś chętny na pośmiganie jutro (ok 150 km - Antonin, Kobyla Góra) tj w Niedziele ok 13-14 ? Chciałem w poniedziałek ,ale ma padać :evil: Jakby co piszcie tutaj lub na pw - prędkości max 120-130

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szanownych forumowiczów i forumowiczki ;)

 

Jestm Kuba (abook) z Kluczborka, od tygodnia posiadam mój pierwszy motorek, jest nim Honda VFR750 RC36 '91.

 

To tyle jeśli chodzi o przywitanie, pozdrawiam wszystkich i przyczepności życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga do tych co śmigają na Częstochowe przez miejscowości OZIMEK, GRODZIEC właśnie na tym odcinku była remontowana droga, i w tym problem i apel do tych "Szybszych" droga jest fajna są winkle żeby kogoś nie poniosło bo na winklu w połowie WYSEPKA potem druga WYSPA ( inaczej tego nie można nazwać ) jest w h*j du*na rozwalił się 3 TIR-y 1 czołówka osobówek 3 dni temu . I naprawdę dużo puszek osobowych :) potraciło opony pogięło felgi, krawędzie wyspy są naprawdę jak duży krawężnik więc lepiej uważać i jechać ostrożnie to na tyle Powodzenia... :crossy: do zobaczenia na ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...