Skocz do zawartości

Koledzy doradzcie


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze was o pomoc mianowicie znajomy ma husqvarne 360 z 1997r. motor jest naprawde zadbany i wygląd super. Chce mi ją sprzedac za cos ok 4 tys. Problemem jest to ze sa popalone cewki poza tym moto jest sprawny. Podobno ze motoplat koszt ok 1000zl. mysle ze jak bym sie wrobił nawet w tych 5 tys to chyba by i tak wartało. prosze o wasze zdanie.Pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor jest naprawde zadbany i wygląd super

 

To, że ma wygląd super to w enduro nie wiele znaczy...

 

W takim przypadku jak Ty mówisz, że moto jest od znajomego i wiesz, że tylko to jest padnięte to czemu by nie wziąć jak w dobrych pieniądzach?

Chyba, że coś wiecej będzie do roboty i nie tylko cewki o których mówisz, ale skoro znajomy tak twierdzi i mechanik też no to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyklo problemem jest to ze on na nim nigdy nie jezdzil.przywiozl go z wloch i tak stoi. Myslelismy cos z wujkiem zeby moze cylinder sciągnac i zobaczyc jak sie sprawa w silniku ma.mysle ze to by byl dobry pomysl??? pozdro

 

A tak ogólnie powiedzcie mi cos o tym motorku. Jak jest z awaryjnościa ile wytrzymuje tłok,korba???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyklo problemem jest to ze on na nim nigdy nie jezdzil.przywiozl go z wloch i tak stoi. Myslelismy cos z wujkiem zeby moze cylinder sciągnac i zobaczyc jak sie sprawa w silniku ma.mysle ze to by byl dobry pomysl??? pozdro

 

A tak ogólnie powiedzcie mi cos o tym motorku. Jak jest z awaryjnościa ile wytrzymuje tłok,korba???

 

To nie miales okazji pojechac na sprzecie? Nie odpaliles go?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to chodzi ze nie. Jest ryzyko ale za 3,5 tys 97 rok to mi sie wydaje ze zajebista cena...pozdro

 

Szczerze ja bym nie ryzykowala, znam kilka osob ktore kupily sprzeta w dobrej cenie ale nie odpalily go i teraz maja te dobra cene w plecy. Ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz 3.5 tys +ok 1000zł za samą cewke to mamy już 4.5tys, a do tego należy doliczyć opłaty i rejestracje bo raczej nie jest rej. z PL to masz przynajmniej 5tys zł (nie wiem czy to jest jakis całkowity cross czy jest do rejestracji) ale jeśli do rej to masz ok 5 tys. i nie wiadomo czy to będzie działało czy nie, potem okaże się że coś dzwoni, coś stuka i zrobią się poważne problemy z poważne pieniądze za części... napewno nie polecam, dozbieraj jeszcze albo kup coś starszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to są CEWKI zapłonowe to z dobraniem podobnych nie ma większego problemu, w ostateczności gdyby nie szło ich dostać to możesz zlecić przewinięcie. Nie sądzę aby takie cewki kosztowały więcej niż 200 zł sztuka ... tam nic nie ma ... żadnej elektroniki, są dwa uzwojenia i to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...