Skocz do zawartości

Quady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem szczęśliwym posiadaczem hondy cbr 600 ;) Ale kurczowe trzymanie się szosy trochę mnie znudziło i zastanawiam się czy na jakiś czas nie przesiąść się na quada? Swojego czasu najeździłem się trochę na crosach (jeden nawet zajeździłem) i "na stare lata" chciałbym sobie trochę przypomnieć jak to jest pobrudzić się w błotku więc pomyślałem o czterech kółkach :P Jeździ ktoś na quadach?

Znalazłem fajny konkursik na stronie mojego ulubionego piwka strong :D w którym mozna wygrać wyjazd na quady do rumunii. Chyba fajna taka wyprawa co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna stronka aż mi się chce pojeździć. Na pewno skorzystam z niektórych porad jak już dosiądę swojego quadzika. Szkoda tylko że forum nie ma, ale trudno... to forum będzie musiało mi wystarczyć :)

Widziałem u was na filmikach fajne miejsca do pojeżdżenia. Można wiedzieć gdzie to jest? Albo chociaż podłączyć się do was na test nowego quada? ;)

Tak swoją drogą piszesz w opisie że zamieniłeś swoją hondzie na quada, a tak się składa że mam taką samą :wink: sugerujesz mi to samo?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zamieniłem miałem cbr i quada, ale sprzedałem cbr z zamiarem kupna czegoś nowego. A tor to my mamy w Maćkach koło Gdańska. Na testy można się umówić ale jak się wykuruję aby móc dojechać.

 

co do forum to wejdź

 

http://www.atvpolska.pl/

 

i

 

http://www.quadzik.pl/

 

Pozdrawiam

Edytowane przez marcincbr600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale musiałem się pochwalić.

Już dziś będe miał quada biggrin.gif

Yamahe Grizzly 660 cool.gif

 

siema no i jak kupiles ?? jesli tak to wielkie gratki , zajebusty sprzet (a jaki kupiles nowy . uzywany no i za jakie pieniazki jesli mozna wiedziec)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeszcze nie mam quada ale na 90% kupuje Yamahę Grizzly 660 z 2004 roku. Stan podobno bardzo dobry po wymianie półosiek i łożysk, po regulacjach, wymianie oleju w silniku i w mostach + nowy komplet opon. Tylko bez pługa i wyciągarki. Cena 13,5 tys. Jutro jadę oglądać :lapad:

Jak myślicie dobra cena? Nie przepłacę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups z ceną mi się popier... tzn. pomyliło 15,5 tys (słownie piętnaście nie 13)

Byłem oglądać, z kumplem który trochę się na ty zna i mówi że ogólnie w dobrym stanie jak na 12 tys. km które przejechał (niezły przebieg ;) pewnie po jakiejś wypożyczalni, ale właściciel nie chce się przyznać :) ) Ale cena i tak chyba bardzo dobra?? Jeszcze się z właścicielem dogaduje ale chyba go kupuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie te grizzli itp to ociężałe krowy , niema jak trx 450 małe lekkie i zapie... niemiłosiernie, na wydmach kolesie na polarisach 4x4 w 2t niedawali rady na podjazdach a ja na zwykłych oponach robiłem ich jak chciałem :icon_mrgreen:

 

Nie ma co porównywać quadów przeprawowych do quadów sportowych są to dwa światy i mają całkiem inne przeznaczenia jeden od drugiego :crossy:

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...