Skocz do zawartości

jazda


Rekomendowane odpowiedzi

Adam, to nie KLR, w którym jest jeden cylinder. KLE ma dwa cylindry - silnik ten sam co w małych Kawach.

 

Gutek, nie jeździj na małych obrotach, bo silnik zniszczysz. Widzisz, że jest to silnik wysoko obrotowy. Trzymaj zakeres od 4,5 w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, w jakimś ostatnim, przed ostatnim ŚM pisali o tym. Generalnie jak są za niskie obroty to obciąża to wał korbowy i panewki.

Co do pompy oleju to zawsze mi się wydawało że powinna "ciągnąć" od obrotów jałowych, ale może się myle??

Edytowane przez Sadriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym sie czepiał, ale kilka powodów widzę...

1. nie masz lat...

2. nie masz prawka... ( bezpośrednio wiąże się z 1.)

3. nie masz możliwości wykorzystać 1/4 potencjału swojego moto (przynajmniej z tego co pisałeś tak wnioskuje)

4. ...co za radość jeździć sportem po żwirówce??

5. no i na kumpli musisz czekać-jadąc...

 

no dobra Twoja i tylko Twoja sprawa. To tak jakby.... eeeee twoja sprawa...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cross 125? już dawno opanowałem RM 250 (tak dla wiadomości) i nie wiem poco chcecie zebym go sprzedał...

 

 

dobre :P

tekst miesiąca ;) :icon_razz:

 

 

 

w wieku 15lat opanować ponad 50 konną ważącą ok 100kg maszyne bez pomocy trenera> R3SPECT

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wysoko obrotowy??!! Przecież on ma maksymalna moc w okolicach 3-4 tysięcy obrotów.

Na pierwszych 3 biegach ledwo sie dokręca do 9 tys obrotów

 

Maximum Horsepower: 33 kW (44.9 PS) @8 300 r/min (rpm)

Maximum Torque: 41 N·m (4.2 kgf·m, 30 ft·lb) @7 500 r/min (rpm)

 

Dane z serwisówki. Jeśli masz padline (bo wygląda mi to totlaną ruinę) to nie dziwie się, że brak mocy, nie kręci się odpowiednio wysoko itd...

 

Widzialeś obrotomierz w tym motocyklu? Jaki ma zakres obrotów? Czy to silnik niskoobrotowy?

 

Po drugie, zajrzyj do książek, poczytaj troche, dowiedz się, bo z tego co czytam, to jednak nawet podstaw nie znasz dobrze.

 

 

cross 125? już dawno opanowałem RM 250 (tak dla wiadomości) i nie wiem poco chcecie zebym go sprzedał...

 

Jeszcze masz mleko pod nosem, czy już zaczyną się wąs pojawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak wy ku*wa zazdrościcie ze dzieci w wieku 14-17 lat moga miec lepsze moto od was. Nie szanuje takich ludzi.

 

No po tych tekstach widać ze dzieci... Kupił co kupił i niech sie liczyc z tym, że starsi mają o tym swoje zdanie .. Mnie osobiście wnerwia jak ktoś jeździ bez prawka czy rejstracji... Wykosi ci taki i bedziesz sie z nim sądził o swoje pieniądze, bo ubezpieczalnia może nie wypłacić......juz nie mowiąc o zdrowiu... Wg mnie 12 latek może sobie kupić CBR1000RR ale jak nią bedzie jeździł na zamkniętych placach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...