Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja smigam praktycznie 5 dni w tygodniu \ Foks no kiedy pochwalisz sie sprzetem i pokazesz ze lepiej idzie to na kolo biggrin.gif

 

Ja też śmigam całkiem dużo ale wieczorami to nadrabiam niedobory snu :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jest was paru do tego klubu to moźe by pomysleć o jakims lofo i naszywce na kuttałe? Powiem szczerze ze też bym dowas dołączył... jak chcecie widzieć CBR1100Xx u waszego boku

 

nooo..

naszywka się przyda na przetarty łokieć w kombiaku po wczorajszym paciaku :P

nawet mi się zrymowało.. :rolleyes:

PS. Albo nie, będę mówił, że przycieram łokciem w ciasnych winklach ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo..

naszywka się przyda na przetarty łokieć w kombiaku po wczorajszym paciaku :)

nawet mi się zrymowało.. :)

PS. Albo nie, będę mówił, że przycieram łokciem w ciasnych winklach :buttrock:

pozdro

 

Witam wszystkich mam 31 lat mieszkam w Wawie na Żoliborzu na Krasińskiego posiadam od kilku lat CBR 1000F i nie znam wo gule chłopaków na Wawie którzy latają na CBR z miłą chęcią bym kogoś poznał by razem polatać na moto w chwili obecnej dochodzę do siebie po wypadku już chodzę jeszcze tylko kolano rozchodzę i jestem gotów mam nadzieję że ktoś się odezwie do mnie liczę na jakąś wiadomość pozdrawiam a i mam dojście do kamizelek w miarę tanio pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"(...)w chwili obecnej dochodzę do siebie po wypadku już chodzę jeszcze tylko kolano rozchodzę i jestem gotów(...)"

 

 

Stary z takim podejściem już zostałeś przyjęty do szacownego grona CBR WARSAW NIGHT TERROR!!! :clap: Myślę, że wszyscy się ze mną zgodzą.

Gdy będziesz gotowy, to daj znać i... latamy! :P :biggrin:

Wracaj szybko do zdrowia!

Pozdrawiam! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w chwili obecnej dochodzę do siebie po wypadku już chodzę jeszcze tylko kolano rozchodzę i jestem gotów

 

 

kolano juz rozchodziles :biggrin:

 

Pany jak ktos chetny to dzis start MCdonalds 18,30 ul pelikanow, przy pulawskiej :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...