Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

patryś jutro jedziemy obczaić bladego który stoi w garazu jakis czas i brak mu baterii ale ma go koles odpalić jakos w celu odsłuchaniu mam nadzieje pieknego brzmienia!! więc jak ustale godzine spotkania to dam ci halo, bądz pod telefonem :buttrock:

 

p.s.pozdro dla wszystkich posiadaczy cebr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko! P.S. Nie jakoś ma go odpalić, tylko sprzęt ma palić aż miło, przecież to nie zabytek :(

Posłuchamy, polatamy a poprzedzimy to dokładnymi oględzinami. Ty się napalisz a ja sprowadzę Cię na ziemię chłodną oceną :( :(

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się stało się, przecież to honda, a do hondy się nie zagląda :buttrock: ...no chyba że to wystrzelane sprzęgiełko ;)

 

Polak potrafi :crossy: wymieniona cala skrzynia i rozrzad poprawione zawieszenie i smiga jak prawie nowka ! :flesje: no tarcze sprzegla tez wymienione bo popekaly...

 

 

teraz pieknie juz mruczy :biggrin:

 

Tudej? :wink:

 

 

Jak bedzie ekipa to sie wyrwe :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak latalem do 2 :)

 

Panowie kiedy robimy ustawke !?

 

 

No to masz przej**ane chłopie :bigrazz:

 

Nie uwierzysz co zrobiłeś buahahahahaha, no nie mogę, jaki ten świat mały :icon_exclaim:

 

Oto cała historia.

 

Godzina 22:00, dzwoni kumpel, że wyjeżdżając z Warszawy do Iławy zalał do TDI 20 litrów Vervy98 :banghead: Stanął z przymusu na skrzyżowaniu Czerniakowskiej z Barską.

 

Jadę na pomoc :)

 

Po różnych perypetiach kupiliśmy wąż ogrodowy i wpychamy go do zbiornika przez dobre 1,5h.

Nagle, chyba się dopchaliśmy....zaciągnąłem i w pięknym stylu walnąłem sobie działę Vervy.

 

wku**wiony, bo i nie poleciało i cały się oblałem benzyną otwieram Tymbarka ze schowka. Dwa łyki, przepłukanie gardła i odstawiam na dach.

 

Grzebiemy dalej, coraz bardziej podkurwieni zaistniałą sytuacją. Coraz zimniej, ciemno, wąż się łamie, mi się spieszy, w gębie syf, kumpel na 6:00 do pracy w Iławie etc.

 

Ulice puste, godzina ok. 00:00 i nagle słychać z oddali zbliżający się motocykl, a właściwie grupę motocykli.

 

......uuuuuUUUUUUUUBBBBbbbbuuuuuuu......, w momencie, w którym żółta F4 przelatuje obok nas Tymbark stojący na dachu, zsuwa się od drgań i rozbija centralnie pod naszymi nogami, oblewając nas i pozbawiając jedynego przepłukiwacza gardła, za to ubarwiając rozbitym szkłem cały placyk, po którym się poruszamy w klapeczkach...

 

Dzięki ku*wa, dzięki :biggrin: :lalag:

 

Jeżeli się nie mylę to i czrna RRka leciała zaraz za Tobą.

 

 

Dziś dla mnie jest fajn na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ulice puste, godzina ok. 00:00 i nagle słychać z oddali zbliżający się motocykl, a właściwie grupę motocykli.

 

......uuuuuUUUUUUUUBBBBbbbbuuuuuuu......, w momencie, w którym żółta F4 przelatuje obok nas Tymbark stojący na dachu, zsuwa się od drgań i rozbija centralnie pod naszymi nogami, oblewając nas i pozbawiając jedynego przepłukiwacza gardła, za to ubarwiając rozbitym szkłem cały placyk, po którym się poruszamy w klapeczkach...

 

Dzięki ku*wa, dzięki :( :lalag:

 

Jeżeli się nie mylę to i czrna RRka leciała zaraz za Tobą.

Dziś dla mnie jest fajn na chwilę obecną.

haha dobre k**** jak opowiesc kryminalna, musialem dopiero sie rozpedzac ze kolor wylukales ;) dalej verve czujesz w przelyku :D bankowo to ja rr tez tam byla i r6 ale zazwyczaj trzymal tyly :D

 

jak bym wiedzial ze to swoi .... :)

 

masz racje swiat jest cholernie maly nie yamaha ?!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki było GIT, kolejna osoba rozdziewiczyła swoje (no prawie swoje :) ) slidery.. do pełni szczęścia brakuje tylko jeszcze dobrych dróg :D

 

Pzdr Panowie

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...