Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipę faktycznie ciężko ostatnio zebrać, część nie ma czasu, część lata w dłuuuższe trasy ale nie ma to jak nocna jazda po stolicy :P Squod składaj szpeja i się ustawiamy!!

Dzisiaj nie dam rady bo jadę na nocne wędkowanie ale jutro... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą W-wa nie jest taka mała, jest poza tym kilka fajnych miejscówek w centrum - przede wszystkim do powinklowania które można "zachaczyć" podczas kręcenia się tu i ówdzie :biggrin: (nie mówie tu o Poniatoszczaku)

 

Może komuś się i nudzić ..jak ktoś lata tylkko od Mc'Wilanów pod Kolumne i spowrotem :wink: z tego co ostatnio się widzi i słyszy :smile: heh

 

.. mi jak się przejada jazda po mieście to zbieramy ekipe na conajmniej 3-4 moto i lecimy na którąś z miejscówek w okolicach coś potrenować, ewentualnie fotek popstrykać - i się nie nudzi tak często (pod warunkiem że jest co w baku) :smile:

 

Jbc pisać na PW lub 506546693 jakby ktoś chciał polatać w najbliższym czasie bliżej przyszłego tygodnia bo moto będe miał w serwisie zapewne :biggrin:

Edytowane przez Tylik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą W-wa nie jest taka mała, jest poza tym kilka fajnych miejscówek w centrum - przede wszystkim do powinklowania które można "zachaczyć" podczas kręcenia się tu i ówdzie :rolleyes: (nie mówie tu o Poniatoszczaku)

 

Może komuś się i nudzić ..jak ktoś lata tylkko od Mc'Wilanów pod Kolumne i spowrotem :D z tego co ostatnio się widzi i słyszy :P heh

 

.. mi jak się przejada jazda po mieście to zbieramy ekipe na conajmniej 3-4 moto i lecimy na którąś z miejscówek w okolicach coś potrenować, ewentualnie fotek popstrykać - i się nie nudzi tak często (pod warunkiem że jest co w baku) :rolleyes:

 

Jbc pisać na PW lub 506546693 jakby ktoś chciał polatać w najbliższym czasie bliżej przyszłego tygodnia bo moto będe miał w serwisie zapewne :wink:

 

 

Popieram w całej rozciągłości! :lalag: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaro ja juz jestem na koncu skladania silnika takze mam nadzieje ze na weekend skoncze robic potworka :biggrin:

co się stało się, przecież to honda, a do hondy się nie zagląda :biggrin: ...no chyba że to wystrzelane sprzęgiełko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie kompletnie bez czasu i jak latam to przeważnie na spontanie, szybki telefon i kruzing...

Dodatkowo mam odczucia podobne jak Radek, ile można kręcić się po mieście i wku**wiać, że co chwilę czerwona fala ? :icon_mrgreen:

 

 

Za tydzień jadę w Alpy więc po powrocie jak odpocznę to z chęcią bym zebrał konkretną bandę ;)

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...