Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sie nie patyczkował w żadne miśki - zatrzymałbym się gdybym widział takiego debila, zsiadł z moto i dał sztuke nie zdejmując rękawic ..by się zastanowił tak naprawde co on najlepszego wyrabia i czym ryzykuje dla innego człowieka :eek: :flesje:

 

.. bywają tacy debile niestety :buttrock: - mi wystarczy jak kiedyś spokojnie sobie przejeżdzałem po przedmieściach Wawy i na łuku widziałem starszego kolesia który śle mi joby machając łapami nie wiadomo za co :icon_mrgreen: (nawet obroty mojego silnika były niskie i ciche) wkur*** się pożądnie, ale że już nie chciało mi się bawić w rozmowe z takim degeneratem pokazałem mu odpowiednio co myśle o nim wolniejszą reką :icon_mrgreen:

Edytowane przez Tylik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostatnio pomyślałem, że jak ktoś mnie wkurzy na drodze to na światłach się zatrzymam, wygnę blachę z tyłu choć i tak mam brudną, z bani w kasku wywale szybę kierowcy :buttrock: ( lub dziadkowi od gwoździ) i dam z rękawicy :flesje: wsiądę na moto :icon_mrgreen: i ucieknę a wieczorem po akcji będę świętował :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak poprostu pozwoliłeś dziadkowi odejść :crossy:

 

No właśnie... Waldi powiedz, że nie! Nie wierzę, że nie zareagowałeś! :crossy:

Napisz na jakim dokładnie to było odcinku.

 

to jest moj rewir :biggrin: w ktorym miejscu i jestes pewny ze to gwozdzie ??

 

Rafał, czas namierzyć dziada i skopać mu dupę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a i tak patrz od 4 lat odkąd jeżdże ani jednej kontroli nie miałem chociaż że już później byłem w posiadaniu "A1" a następnie "A"

 

i se ku*** wykrakałem :icon_biggrin:

 

 

dzisiaj mnie chłopaki zgarneli w biały dzień na radzymińskiej w samo południe :notworthy: heh

..chwile się porozmawiało i wyszło że tylko o 30 km/h za dużo?, z tego co powiedział pan aspirant :icon_razz: nie chciało im się już robić drugiego pomiaru żeby mnie bardziej udupić :crossy:

 

taryfa ulgowa: 100 zł / 2 pkt. - jak na "dziewiczy" meeting to nawet nawet :notworthy: .. oby jak najmniej takich spotkań

 

.. przeszła mi przez chwile myśl o tym żeby się nie zatrzymać ale jakieś 50 m. dalej skrzyżowanie Szwedzkiej na którym jak zwykle trafiam na czerwone więc nawet nie było możliwości tymbardziej że sporo puszek :/

Edytowane przez Tylik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200km z plecaczkiem. Całkiem w czoko się latało.

 

Pzdr

 

 

Nieźle, nieźle :biggrin:

Jakiś czas temu zrobiłem z plecaczkiem 600 km w 12 godzin (z 5 godzinną przerwą na Mazurach).

Też było fajnie ( prawda Aniu?:smile: ).

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylukaliśmy z ABG fajne miejsce na poćwiczenie pewnych bardzo ważnych kwestii w życiu każdego motocyklisty (możliwe że część z Was już tam była).. pusto, nowy asfalt, cichutko, odludzie. Jak tylko zmienię dekiel i crash pada :biggrin: przejedziemy się tam (o ile będą chętni).

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...