Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

heh nieźle, mam jakby co niedaleko. Jak będę sprzęta zmieniał może skorzystam :bigrazz:

ciekawe jakie dodatkowe warunki postawią, czy moto jest ubezpieczone itp. :eek:

a na chwile obecną wole zatankować 5 razy do pełna swoje moto :bigrazz:

 

PS. Co do dzisiejszej ustawki to niestety nie wiem czy dam radę, ale w razie co śledzę wątek :wink: no i trzymam :lalag: za pogodę....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystkich posiadaczy CBR.

Terror wskazany kiedy ustawki wchodze jak mozna ?:clap:

 

Tylko ze posiadam moto wszystko jest git tylko kwitu na kat.A jeszcze kur... nie 20.05 praktyka wiec początek czerwca i moge z wami latać pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lataj beez :)

 

Ja na każdym moto (a było ich tylko i aż 2 :) ) musiałem sezon przymusowo tak latać heh

 

..a i tak patrz od 4 lat odkąd jeżdże ani jednej kontroli nie miałem chociaż że już później byłem w posiadaniu "A1" a następnie "A"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a i tak patrz od 4 lat odkąd jeżdże ani jednej kontroli nie miałem chociaż że już później byłem w posiadaniu "A1" a następnie "A"

...bo pewnie nawet nie zauważyłeś jak Pan w białej czapce do Ciebie machał :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie jak tak :D :(

pewnie będę koło 19:00 w 2oo....

jak się zbierze jakaś ekipa to polatam, jak nie to też :biggrin:

pzdr

 

ja na 19 chyba sie nie wyrobie ale moze sie ustawimy o 20 gdzies na miescie? moze ktos jeszcze dolaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przypał mnie dopadł przestrzelony zakręt i zatrzymałem sie w rowie przykra sprawa. Ale nie jest tragicznie.

 

Musze kupi i wymienic:

 

przedni reflektor

przednia owiewke

mocowanie raczki hamulca przednieg

i pojemnik na płyn hamulcowy przedni + wężyk

 

czy ktos wie gdzie moge dostac te części w Warszawie albo okolicach bo na Allegro nie ma tych części. Był tylko jeden reflekto ale jak zadzwoniłe to był sprzedany poszedłza 800zł.

proszę o pomoc

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto dziś lata, szkoda tracić tak piękną sobotę! Wpisywać się, ja mogę startować choćby za chwilę!!

 

 

 

P.S. diabeleszu współczuję... Weź giełdę motocyklową i obdzwaniaj handlarzy. Zadzwoń też do Julka http://www.motorakowski.pl/, może coś Ci znajdzie na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem!!! ;)

Straszny tłok na ulicach jak na sobotę, no i ci sfrustrowani puszkarze w swych katamaranach strasznie mnie wku***ali! Żal im dupę ściska, że motocyklista ma gdzieś korki. Musi, no ku**a musi jeden z drugim zajechać drogę, albo chociaż tak się ustawiać na pasie żeby życie utrudnić! :evil:

A teraz słowo właśnie do tych frustratów: I TAK CH*JA WAM TO DAŁO, A JA MIAŁEM MOŻLIWOŚĆ POTRENOWANIA SLALOMÓW :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem!!! :icon_twisted:

Straszny tłok na ulicach jak na sobotę, no i ci sfrustrowani puszkarze w swych katamaranach strasznie mnie wku***ali! Żal im dupę ściska, że motocyklista ma gdzieś korki. Musi, no ku**a musi jeden z drugim zajechać drogę, albo chociaż tak się ustawiać na pasie żeby życie utrudnić! :evil:

A teraz słowo właśnie do tych frustratów: I TAK CH*JA WAM TO DAŁO, A JA MIAŁEM MOŻLIWOŚĆ POTRENOWANIA SLALOMÓW :D :D

 

 

a ja wyjechalem na miasto i od razu zlapal mnie deszcz :banghead:

 

no to moze w niedziele jakos razem bysmy powalczyli... :biggrin:

 

a ja wyjechalem na miasto i od razu zlapal mnie deszcz :banghead:

 

no to moze w niedziele jakos razem bysmy powalczyli... :biggrin:

 

 

no to jak? anybody? bo pogoda zaj....a :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...