Skocz do zawartości

W końcu jakieś enduro w moim garażu


Fiba_Enduro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Ja też jestem z Nowej Dęby. Obecnie mam SuperMoto ale crossowe koła już zakupiłem, teraz tylko czekam na łańcóch i można się kiedyś zgadać na jakąś jazde. Doozer dobrze gada.... teraz jest naprawde spora ekipa OFF-ROADowa :( Tu jest link z moimi byłymi moto no i z obecnymi:

 

http://bikepics.com/members/dino666/

 

PS. gratuluje zakupu i mam nadzieje że kiedyś pośmigamy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Dino, no ekipa robi sie coraz lepsza i nie powinniśmy sie nudzic :wink:

Ja musze sie troche podszkolić żeby za Wami nadążyć, bo po pierwszym dniu to kaleka jestem :( .

A Twój Husaberg spoko sprzęcior, dobrze, że się zdecydowałeś na koła enduro :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koła Enduro to ja zawsze byłem zdecydowany. Od małego śmigam w terenie ,a SuperMoto poprostu kupiłem bo była okazja i teraz będe miał koła i w teren a jak przyjdzie dalszy wyjazd np. jakiś zlocik w okolicy to zmieniam kółka na SM i spoko :(

 

PS. gdzie mieszkasz ? bo w ogóle niewiem któż to zakupił tego DRZta ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo lekki bo waże... zaledwie 56kg a mam 181 cm wzrostu :icon_mrgreen:

Więc nie powiem Ci DO jakiej wagi, moge tylko powiedzieć, że przy takiej wadze co ja waże można dawać rade...

A to, że jest super zwrotny to musze przyznać, choć nie wiele jeździłem i nie mam porównania do innych enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo lekki bo waże... zaledwie 56kg a mam 181 cm wzrostu :icon_mrgreen:

Więc nie powiem Ci DO jakiej wagi, moge tylko powiedzieć, że przy takiej wadze co ja waże można dawać rade...

A to, że jest super zwrotny to musze przyznać, choć nie wiele jeździłem i nie mam porównania do innych enduro.

:ROTFL...

to ja przy 185 waze 95 :/

tzw well built ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
name='Fiba_Enduro' date='02 wrzesień 2007 - 12:51' post='1012502']

Witajcie,

 

Nie dawno poradzałem się Was co wybrać na swoje pierwsze moto, no i doradzaliście mi rożne sprzęty od 50cc do różnych innych. W gre wchodził tylko 4pak, znalazłem na allegro Suzuki DR-Z 400, które należało do forumowego kolegi Petera no i decyzja zapadła, że kupuje :bigrazz:

Dzisiaj już jestem po pierwszych jazdach i oswajaniu sie z tym diabełkiem :icon_mrgreen: . Maszynka chodzi pięknie, ale póki co manetki prawie wcale nie odkręcam :D . No ale po skuterze to hamowanie silnikiem w 4takcie mnie też zaskakuje. Troszke zajdzie zanim go w jakimś stopniu opanuje ale damy rade :icon_mrgreen:

DRzeta jest z 2001r, wersja S ale troche odchudzona (poodkręcane różne pierdoły) ma zamontowany wydech Leo Vince X3 i złotą kierownice Renthala oraz tylni błotnik z lampą Acerbis.

 

 

witam fajny sprzecior .. tez chcę sobie kopić jakiegoś krosa aby polatać po lesie mimo ze mam r6ktora tez bardzo dużo jeżdżę pozdro i szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...