Skocz do zawartości

Turcja 2004 -Szukamy chętnych


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli chodzi o organizację, to ustalona jest data i trasa, przez PREZESA WYCIECZKI.... reszta to kasa i karty kredytowe w kieszeń i jedzeimy ;) Śpimy w hotelach (klasy lux do 15 EUR za pokój ;) ) jemy kuchnię regionalną, pijemy trunki regionalne, dupczymy (nie zaręczeni oczywiście! :twisted: ) panienki znajdujące się pod ręką w danym regionie... :buttrock:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak się wpada na ostatnią chwilę to od razu jazda pod lupę! ;-) ;-) ;-)

Wolałbym o tym pogadać przy browcu a nie tak na sucho, przez kabel, więc przy najbliższej okazji ja stawiam! ;)

Co do moich preferencji to nie przepadam za wąsatymi Meksykankami i facetami w stringach.

Jeżdżę VFR800 i może nie będę pierwszy ale i nie ostatni.

Z Marlewem nawiązałem juz kontakt. Napisał coś o demokracji.... to chyba Wy! :-) - wygląda na to, że jesteście juz nieźle zgrani..... :buttrock:

Chętnie się do Was przyłączę.

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższa okazja wypadnie znając życie, na pierwszym popasie ;) Ale spoko, na zeszłoroczny wyjazd, poznawaliśmy się "w realu" w dniu... wyjazdu! :mrgreen:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupczymy (nie zaręczeni oczywiście

i za to cię lubię ....

 

 

Uff znaczy się żonaci mogą ;) ;) :buttrock:

 

i za to też Cię lubię :lol:

 

PS no to wszystkie Niemki na Riwierze Tureckeij w wieku pow. 50 będę moje - zaczynam zbierać na Viagrę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się na priva więc lecę tu.

 

Kiedy i o której jest te spotkanie ???

Gdzie to wiadomo, na Marymonckiej Hala AWF na MOTOR BIKE SHOW !!!!!

 

Teraz pytanko ? sobota czy niedziela, rano czy wieczorem, piwo bierzemy z sobą czy kupujemy na miejscu, za panienki płacimy, liczymy na urok osobisty czy zwiewamy po wykonaniu usługi ....

 

Marlew jako boss, niech ustali warunki.

 

Do zobaczenia :mrgreen: :mrgreen:

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie projekt wypadu podajcie jakieś szczeguły Pablo wspominał mi coś o jakimś paliwie{sponsorowanym}-znacie mnie więc wiecie ,że lubie trunki i tubylcze panienki chętnie poznam - opalone ciałka . :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

właśnie dzisiaj zakupiłem nowego grata więc jestem gotowy do testowania {suzuki gsxr 600} pełen wypas amor skrętu stalowe oploty sportowe tłumiki itp.

 

PAN STARSZY :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się na priva więc lecę tu.

 

Kiedy i o której jest te spotkanie ???

Gdzie to wiadomo, na Marymonckiej Hala AWF na MOTOR BIKE SHOW !!!!!

 

Teraz pytanko ? sobota czy niedziela, rano czy wieczorem, piwo bierzemy z sobą czy kupujemy na miejscu, za panienki płacimy, liczymy na urok osobisty czy zwiewamy po wykonaniu usługi ....

 

Marlew jako boss, niech ustali warunki.

 

Do zobaczenia :mrgreen:  :mrgreen:  

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

 

 

Decyzyjność w tej sprawie pozostawiam grupie z Siedlec ponieważ macie nieco dalej, moja prośba to : jednak sobota - muszę zostawić dziecko z opiekunką bo B. tradycyjnie pracuje, i żeby to nie było o 8 rano ;) - reszta dowolna

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro czyli sobota.

 

Wyjeżdżamy z M. po 11. Bez szczegółów bo M. ma jutro egzamin i nie wiadomo kiedy kiedy wyjdzie i w jakim humorze.

Komórka w pogotowiu, jak będziemy się ruszać to dzwonimy. M. ma chyba twój ( wasz ) telefon ??!!!!

 

 

Zet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tym którzy podobnie jak ja nie mogą doczekać się wyjazdu podaję fajnego linka : http://www.meteor.gov.tr/indexmaster_eng.htm w tej chwili jest na wybrzeżu słonecznie i 17 stopni - ideał!!

 

Zostało 43 dni do wyjazdu - wyjeżdżamy tego samego dnia co zaczyna się w Wawie szczytowanie G8 - mam nadzieję że nie będzie problemów z przejazdem przez Polskę - kontrole blokady itp

 

Kupiłem sobie wczoraj książkę Bliski Wschód - Syria Jordania i Liban i chyba ... założę nowy temat na przyszły rok a Europa Zachodnia trochę na mnie poczeka :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w maju nie będzie tam +27 st.!!! Patrząc jednak na statystyki pogodowe chyba nam to nie grozi!

 

G8 w Warszawie - to zobowiązuje!

Wyjeżdżając za naszą granicę będziemy ambasadorami dobrego szczytowania. To nie lada odpowiedzialność!

A tyle krain przed nami..... :-))))

 

Z innej beki:

Turcji absolutnie nie znam ale w każdym przewodniku piszą, że to jedna killernia na drogach. Jedziemy tam oczywiście po to, żeby o własnych siłach wrócić ale dmuchając na chłodne (w tym przypadku nie 'zimne' :-) warto chyba pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu. Mam na myśli przede wszystkim ew. koszty leczenia (niekoniecznie związane z misją szczytowania :-)))

Z osobistych doświadczeń najbardziej jestem przekonany do Allianz'a (np. wyjazdy narciarskie - ci, którzy musieli korzystać nigdy nie mieli problemów). Zrobiłem tez u nich rozeznanie co do kosztów takiego ubezpieczenia. Wychodzi to ok. 80 zł za cały nasz wyjazd (0,98 EUR/1 dzień). Polisa ta obejmuje m.in. koszty leczenia do 25000 EUR (cała Turcja).

Napiszcie, co o tym myślicie.

 

Pozdro

Jacmis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w maju nie będzie tam +27 st.!!! Patrząc jednak na statystyki pogodowe chyba nam to nie grozi!

 

G8 w Warszawie - to zobowiązuje!

Wyjeżdżając za naszą granicę będziemy ambasadorami dobrego szczytowania. To nie lada odpowiedzialność!

A tyle krain przed nami..... :-))))

 

Z innej beki:

Turcji absolutnie nie znam ale w każdym przewodniku piszą, że to jedna killernia na drogach. Jedziemy tam oczywiście po to, żeby o własnych siłach wrócić ale dmuchając na chłodne (w tym przypadku nie 'zimne' :-) warto chyba pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu. ...

 

Ubezpieczenie to jasna sprawa - w sumie za niewielkie koszty masz spokój w razie czego, ja się i tak doubezpieczam na wyjazd - żeby jeszcze rodzina coś dostaa w razie cuś...

 

Co do killerni na drogach - zauważ że autorzy tej opinii nie są Polakami i nie jeżdżą po naszych drogach :lol: więc ta kilernia to po prostu coś w rodzaju spokojnego wariantu trasy Wawa -Poznań - i to tylko dotyczy tras tranzytowych - na wybrzeżu, w górach gdzie jest mało ciężarwek zawsze był spokój. Jedyne ograniczenie to jazda po zmroku - nie wiadomo dlaczego arabska kultura uważa za wysoce niewłaściwe jeżdżenie na światłach co w nocy nieco utrudniałoby nam życie.

Poza tym fakt - jeżdżą jak chcą, nadużywają sygnału ale każdy się uśmiecha i nie ma wcale agresji - poważnie!! Najbardziej przerypane w tamtych krajach ma pieszy bo nie znaczy na drodze nic - w czasie wypadku zawsze kierowca ma rację bo pieszy wtargnął na jego terytorium :flesje: - niezłe nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...