Skocz do zawartości

Turcja 2004 -Szukamy chętnych


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

 

Ktoś mnie podp... śpiwór, szukałem go cały wczorajszy wieczór, no ale nowy też będzie dobry.

 

 

 

Ja mam dwa, dla siebie taka mała leciutka mumia i jak chcesz to możesz wziąć taki zwykły jak cienka kołdra spinana w worek - mały nie jest ale .... jest :)

W każdym razie nie licz że Cię ktoś przygarnie do swojego śpiwora bo zasadniczo miejsca rezerwujemy dla kogo innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Ktoś mnie podp... śpiwór, szukałem go cały wczorajszy wieczór, no ale nowy też będzie dobry.

 

 

 

Ja mam dwa, dla siebie taka mała leciutka mumia i jak chcesz to możesz wziąć taki zwykły jak cienka kołdra spinana w worek - mały nie jest ale .... jest :)

W każdym razie nie licz że Cię ktoś przygarnie do swojego śpiwora bo zasadniczo miejsca rezerwujemy dla kogo innego :)

 

Też mam jeszcze dwa :) ale to zabytki klasy "0" i wielkości ... no duże :mrgreen: , ten za którym rozesłałem listy gończe jest ( był ? ) wielkości piłki do rugby. Sądze że się znajdzie ... jak nowy będzie kupiony :) .

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedze od 3 dni wieczorami nad mapą i przewodnikami i wychodzi że powinniśmy co najmniej miesiąc tam zostać i zrobić z 10 tys km :lol: ponieważ jest to mało realne :) wiec niestety muszę trochę powycinać i zredukować miejsca do odwiedzenia i tak w samej Turcji po kolei odwiedzimy :

1. słone jezioro Tuz (może trafimy na flamingi)

2. Kapadocje - wybiore jedno podziemne miasto

3. Hatay - wioskę z neolitu, tunel Tytusa i muzeum w Antakyi

4. południowe wybrzeże - zamek Panny, jaskinie Niebo i Piekło

5. odpoczynek w Alanyi

6. miasto rzymskie Selge w górach 2000 mnpm

7. jak zdążymy to Stambuł

 

i oczywiscie co tam jeszcze po drodze będzie :)

 

Niestety pare rzeczy musimy sobie darować bo to i tak przez Turcje jest ponad 3000 km + dojazd ok. 2000 i już jest 5000 a jak sie pokrecimy troche w około to będzie 6000

 

Aha - jest szansa żeby zarezerwować w kilku miejscach noclegi ale skoro przez internet dla 1 osoby koszt wynosi ok. 7-10 $ to na miejscu drożej na pewno nie będzie a że jedziemy przed sezonem to problemów z miejscami też pewnie nie będzie wię chyba sobie darujemy

 

No to teraz pozostaje mi tylko trzymanie kciuków za Manka i Zbycha coby dostali potrzebne części i trzymanie kciuków za moją DRe żeby w trasie mniej paliła bo 8 l to troche za dużo :) ...

 

 

Dopisane:

jeszcze jedna drobna sprawa która wyszła po doświadczeniach zeszłorocznych jak w pokoju hotelowym wieczorem po 14 godzinach w siodle zdejmowałem swoje wysokie skórzane buty a Mrkepasse odrzucało na pare metrów :lol: - w każdym wiekszym markecie można dostać deodorant do stóp o działaniu przeciwgrzybicznym i przeciwzapachowym - to fantastyczna sprawa zwłaszcza jak będziemy spać w jednym pokoju :lol: :lol: :lol: poza tym uchroni on od jakichs chorób, zaparzeń i tego typu problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadł mi net w domu :) (ach ta TPSA :evil2: ). Korzystam więc tylko w pracy - jak czas pozwala. Gdyby jakies zmiany w ostatniej chwili wymagały naszej wspólnej decyzji to dzwońcie - Marek ma mój nr.

 

Marek, czy w planach naszej trasy uwzględniłeś Adampol? Ten polski akcent na tureckiej ziemi może byc bardzo sympatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet naprawczy w drodze !!

 

Znalazłem w Larsonie w Gdańsku !!!

 

Jeden, jedyny komplet w Polsce 8O 8O 8O

 

Nie napiszę co myślę o zaopatrzeniu w części w Polsce :ehz: :ehz: , cenzura by nie przepuściła.

 

Sprawa załatwiona na 99%, 100% będzie jak się złoży i będzie GUT.

 

Maniek sprężaj się :) :) :)

 

 

Zbycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - co powiedziec ... może jeszcze kiedys sie uda, w każdym razie naprawde szkoda że nie jedziecie :cry:

 

 

A teraz zeby pocieszyć Anie :D powiem że podobnie jak w zeszłym roku cały czwartek na całej trasie przez Polske ma padać :) to już tradycja bo w zeszłym roku padało az do końca Słowacji a potem nagle upał

 

Nic - bedziemy twardzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto gotowe :D :D :)

 

Teraz mały dylemat czy założyć letnią kurtkę i marznąć, czasami :?

czy założyć "zwykłą" kurtkę i pocić się praktycznie cały czas :?

 

Maniek liczymy na Ciebie :!: :!: :!:

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto gotowe  :)  :D  :D  

 

Teraz mały dylemat czy założyć letnią kurtkę i marznąć, czasami :?  

czy założyć "zwykłą" kurtkę i pocić się praktycznie cały czas  :?  

 

Maniek liczymy na Ciebie  :!:  :!:  :!:  

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

 

letnią + polar w zapasie - śniegu nie przewidujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie szanse, że moto bedzie zrobione, są poniżej 50%... Choć walczymy z Marlewem...

 

Maniek !! co Ci Marlew zawinił że z nim walczysz ???! ... Tak poza tym wierzymy w Ciebie :D :)

 

Jade z Wami Panowie Pozdr Adam

 

Witaj w domu :D :D :D

 

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjede z Poznania w srode rano, a w czwartek od rana pojede zobaczyc Lwow. Moze ktos ma ochote sie tam wybrac? Pozdr

 

Chyba z tym Lwowem to sie juz nie wyrobimy -jeżeli jedziesz to znaczy że spotykamy sie dopiero w czwartek wieczorem przy I noclegu (jezeli tak to wysle Ci adres na maila) jezeli bedziesz sie wracał to do mnie ok. 14.00-14.30 tak zeby o 15.00 wyjechać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, tylko uważaj na ukrainie na moto.... drogi są tam z tego co słyszałem bardziej "teoretyczne" niż u nas...!

 

BTW, mamy plany awaryjne, coś się wykombinuje i może się uda!

 

:D

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...