Skocz do zawartości

Honda cbr 1000rr,yamaha R1,suzuki gsxr 1000 k7,kawaaki zx10r


Rekomendowane odpowiedzi

ja polecam Gixera 1l K7 (...) turystycznie tez jest rewelka: 800km tylko z przerwami na tankowanie bez jakiegokolwiek zmeczenia

...a to ciekawe, bo ja z kolei słyszałem, że pozycja jeźdźca jest "najbardziej sportowa" z wymienionej 4-ki :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

W lipcu stałem przed tym samym dylematem.

Wybrałem Gixera K7.Najmocniejszy, ładny ( konkurencja również ).

Komfortu na nich nie ma, bo nie o to tu chodzi.

W każdych testach z lekką przewagą wygrywa Suzu.Poza tym w porównaniu z R1 jest o

6 tysi tańszy i jeszcze z nią wygrywa.

Na pewno kawa jest najsłabsza i nie sprzedaje się, więc przeceny są kosmiczne.

Przeczytaj to:

http://www.moto-magazyn.pl/lab/testy_motoc...ki_gsxr_1000_k7

 

 

Reszta zależy od ciebie.

Ps.

Nie przejmuj się gadaniem innych że za duży motor kupujesz.

Ja przesiadłem się z Java 350 TS.

Wszystko zależy od tego co masz w głowie a nie pod siedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się do tematu, a może powiecie coś o eksploatacji tych motocykli. Nie głupi powiedział,że "kupić to nie sztuka. Sztuką jest utrzymać"...a wiec serwis itd...

lejesz paliwo zmieniasz oleje jak w kazdym innym , ostrzej jeżdzisz to tylko płacisz więcej za lepsze opony i klocki hamulcowe :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

W lipcu stałem przed tym samym dylematem.

Wybrałem Gixera K7.Najmocniejszy, ładny ( konkurencja również ).

jest bardzo ładny (jeśli nie najładniejszy :) black) ale tarczkę obrotomierza od razu bym wymienił (fuj), a wydechy zaraz po niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario - k7 - kawa? a nie Honda? Uwierz mi ze w K7 wogole nie czuc tych 10KM wiecej ktore masz w porównaniu z zx10r. K7 w porównaniu z dziesiątką wogole nie ma dołu. Zaczyna ciągnąc od 7tysi. A jak juz tak wierzysz tym testom to dla przykładu K7 w masterbiku wylądowało na 4 miejscu. U nas w Kaliszu Majki ma K7. Kilku ludzi go dosiadao i nie mogli dac rady zx10r wersji 2005. Co ruszylem k7 dycha minimalnie mi odjechala. Zamienialismy sie motocyklami i nic to nie dalo. Komentarz twoj należy potraktowac jako pierdzenie. Wymskęło ci się poprostu hehe. Daj spokój testom i innym gazetkom. Wszystko to lipa. Oceny są bardzo subiektywne. Jeżeli sugerujesz się ceną to tez cię zrobili w przysłowiowego hu*a. Cena kawy tylko w Polsce jest taka niska bo generalnie Probike jest h*jowo zarządzany. Myślą ze jest jak w sklepach CCC. Obnizka cen nie spowoduje wzrostu sprzedaży. Liczą się wyscigi w motogp. Kupa baranów co chcą kupic motocykl sportowy mysli ze jak Rossi jezdził Yamahą - to jest najlepsza. I najwieksza sprzedaz ma Yamaha. Moze w przyszłym roku prym bedzie wiodło ducati 1098 hehe.

Edytowane przez dziur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co komu po 1000 jak nie bedzie umial nim jezdzic, wykorzytsujac go w 5% tylko zmeczysz motoyckl taka jazda..

 

Z twojej wypowiedzi wynika ze tylko znikomy procent potrafi jezdzic na motocyklach pojemnosci 1000, a właściwie tylko zawodowi kierowcy scigajacy sie w moto gp. Reszta jezdzaca po ulicach to ci ktorzy nie potrafia jezdzic, gdyz na drodze nie wykorzystuja potencjalu motocykla.

 

Brawo,brawo... Trzeba kupic sobie 50cm zeby wykorzyswtac jego moc.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toś sie najezdził!!! banghead.gif nic tylko brac 1000 odrazu

 

No właśnie się nie najeździłem i dlatego chce kupic motocykl.

 

co komu po 1000 jak nie bedzie umial nim jezdzic, wykorzytsujac go w 5% tylko zmeczysz motoyckl taka jazda..

 

 

Nie kupuje motocykla 1000 po to zeby go wykorzystać tylko dlatego ze jedzie lepiej od 600 przy niskich obrotach i bardziej mi sie podoba.

 

Może skończycie z docinkami i napiszecie coś konkretnego tak jak prosiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojej wypowiedzi wynika ze tylko znikomy procent potrafi jezdzic na motocyklach pojemnosci 1000, a właściwie tylko zawodowi kierowcy scigajacy sie w moto gp. Reszta jezdzaca po ulicach to ci ktorzy nie potrafia jezdzic, gdyz na drodze nie wykorzystuja potencjalu motocykla.

 

Brawo,brawo... Trzeba kupic sobie 50cm zeby wykorzyswtac jego moc.

 

duzo umie jezdzic a potem sie zabija, wiadomo ze mozna jezdzic do 120 km.h i wszystko bedzie si... tylko po co

motocykl sportowy stworzony do zapieprzania na zakretach meczyc w miescie np..

 

oczywiscie TY masz pieniadze i mozesz zrobic co chcesz,

 

Przeciez nie kazdy musi jezdzic mozna sie "pokazywac" :rolleyes:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym K7 albo R1 .. ale tylko z tego względu, że daje to mozliwość polatania w Poznaniu po torze...w pucharach markowych... kupując nowy motocykl dostaje sie pakiet na tor i wolne starty w rozgrywkach pucharowych ...ani Honda ani Kawa takich pucharów nie ma...oczywiście można polatać w rookie, ale na K7 i R1 można latać w markowych i w rookie...czyli dużo więcej czasu można spędzić na torze... a po kiego wała mi sportowe moto do wożenia dupy po naszych polskich kartofliskach...szumnie nazywanych drogami... ??? No ale w cywilizowanych krajach gdzie drogi maja dobre, to pewnie wybrałbym cbr1000rr , albo Kawe zx10 .... z naciskiem na Hondę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...