Skocz do zawartości

ZLOT MOTOCYKLOWY KIELCE?


Bulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś coś o tym zlocie ? Ktoś mi to mówił że w radiu słyszał że ma być zlot w kielcach... ?????

 

Może chodzi o ten zlot starych SHL.

2.09.2007 Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL, Kielce. Organizator: Radio Kielce s.a., Cero Media, Kieleckie Centrum Kultury, tel.: 0-41 363 05 25

 

Pozdrawiam,

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak późno:

 

" INFO

 

Świętokrzyski Zlot Motocykli SHL

z okazji 70 lecia rozpoczęcia produkcji motoru SHL

w kieleckiej hucie Ludwików produkcji

 

- To nie będzie impreza sportowa, lecz wielkie spotkanie przyjaciół, posiadaczy i miłośników motocykli z historią - zaprasza Ryszard Mikurda, pomysłodawca zlotu. W programie m.in. parada i wystawa wyjątkowych motorów i aut, plenerowy salon firm motocyklowych, spotkania z mistrzami kierownicy i liczne konkursy. Z okazji święta SHL wydana zostanie też specjalna monografia autorstwa Ryszarda Mikurdy.

 

Organizatorzy liczą na przybycie ok. 150 posiadaczy zabytkowych motocykli (nie tylko marki SHL). "

 

 

Link: http://www.wici.info/Kalendarz,swietokrzys...i_shl,8449.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot miał być SHL a był groch z kapustą. Plastiki, skutery i tp. Za rok będzie następny i mam nadzieję, że lepiej zorganizowany.

Powinni zrobić sektor na parkingu dla SHL i innych staruszków i drugi dla całej reszty. Na paradzie też najpierw powinny pojechać SHL ki a za nimi reszta. W końcu to był zlot SHL i trzeba było wyławiać je z tłumu. A tak w prasie szumne zdjęcie ze zlotu i parady SHL a na zdjęciu ani jednej SHL ki a przecież były i to wcale nie tak mało.

Za rok jadę swoją nie SHL ką bo zostawiłem w domu by nie psuć ducha tamtych czasów ale jak widać niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,według mnie wyszedł troche brak organizacji,moze dlatego ze było to pierwszy raz,trcohe nie ma miejscu było palenie gumy i przegazówki do odcinki,i rzeczywiscie gdzies w tłumie SHL-ki znikneły,szkoda ze tylko jeden konkurs był,ale mzoe za rok bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie na temat, ale zastanawiam się, czy byliby chętni na jakiś mały rajd motocyklowy - woj. świętokrzyskie. Przyszedł nam (mi i koledze) taki pomysł do głowy właśnie na zlocie SHL-ek. Myśleliśmy bardziej nad rajdem samych pojazdów zabytkowych ale może byłoby weselej gdyby uczestniczyły w nim również inne motocykle. Jeśli macie jakieś uwagi na ten temat to proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie na temat, ale zastanawiam się, czy byliby chętni na jakiś mały rajd motocyklowy - woj. świętokrzyskie. Przyszedł nam (mi i koledze) taki pomysł do głowy właśnie na zlocie SHL-ek. Myśleliśmy bardziej nad rajdem samych pojazdów zabytkowych ale może byłoby weselej gdyby uczestniczyły w nim również inne motocykle. Jeśli macie jakieś uwagi na ten temat to proszę pisać.

No zabytku nie posiadam, ale pojade chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie na temat, ale zastanawiam się, czy byliby chętni na jakiś mały rajd motocyklowy - woj. świętokrzyskie. Przyszedł nam (mi i koledze) taki pomysł do głowy właśnie na zlocie SHL-ek. Myśleliśmy bardziej nad rajdem samych pojazdów zabytkowych ale może byłoby weselej gdyby uczestniczyły w nim również inne motocykle. Jeśli macie jakieś uwagi na ten temat to proszę pisać.

 

Ten Zlot faktycznie bardziej przypominał festyn, a szkoda bo w całej Polsce jest pełno zlotow a w Kiecach nic.

Jest tu sporo moto i fajnie było by razem pobrykac po naszych gorkach.

Brak tylko organizatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie ze swiętokrzyskiego, mało co o was słychać oprócz luzaków nie znam innej strony intrnetowej. A takie piękne tereny i przydałby się jkiś zlocik krajoznawczy czy np. zakończenie sezonu w jesiennej sceneri. A niedawno jeżdziłem na studia do kielc reguralnie co dwa tygodnie. Pozdrawiam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...