Skocz do zawartości

co wybrac ? KTM 450 EXC czy KTM 525 EXC


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

Właśnie sprzedałem swojego starego KTM 125 i chce teraz kupic coś w 4T

Więc powstaje pytanie czy 450 czy 525 ?

Niektórzy mówią ,że 525 to szatan nie do opanowania .ale z drugiej strony

przez to że pod manetką jest taki zapas mocy ,to rzadko kiedy jest on w pełni wykorzystany.

Co za tym idzie silniki 525 (podobno) nie są przeciążane w trudnym terenie .

450 jest łatwiejszy do opanowania ,ale przez to że to 450 trzeba go bardziej kręcic i to wpływa na zużywanie się podzespołów. ---- prawda czy nie? To nie jest moje zdanie ,tak tylko słyszałem. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jest tak jak mowisz , ktm exc 525 nie trzeba mocno krecic a moc masz zawsze pod dostatkiem i nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadal ze jest to motocykl nie do opanowania , jak tylko masz troche oleju w glowie to bez problemu sobie poradzisz , wiec bierz to co bardziej Ci odpowiada

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Właśnie sprzedałem swojego starego KTM 125 i chce teraz kupic coś w 4T

Więc powstaje pytanie czy 450 czy 525 ?

Niektórzy mówią ,że 525 to szatan nie do opanowania .ale z drugiej strony

przez to że pod manetką jest taki zapas mocy ,to rzadko kiedy jest on w pełni wykorzystany.

Co za tym idzie silniki 525 (podobno) nie są przeciążane w trudnym terenie .

450 jest łatwiejszy do opanowania ,ale przez to że to 450 trzeba go bardziej kręcic i to wpływa na zużywanie się podzespołów. ---- prawda czy nie? To nie jest moje zdanie ,tak tylko słyszałem. Co wy na to?

 

 

Na co ci 525 w enduro. Kup sobie 450. Miałem kiedyś taki motocykl i powiem wam że był bardzo przyjemny. Zdecydowanie polecam 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...