Skocz do zawartości

Szkółka jazdy w Krakowie


grooc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tu ucichło.

Czy kurs jest aktualny?

Miejmy nadzieję, że pogoda się utrzyma...

Jutro o 9.00 wszystko się dopnie. Są dwa terminy treningów 12.10 godzina 18.00 wykład, 13 i 14 jeździmy od 8.00 do 18.00. Następny weekend 20 i 21 jeździmy od 8.00 do 18.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostateczne informacje co do kursu Pro-Motor w Krakowie:

 

1. Szkolenie teoretyczne: piątek 12 października, start godzina 18.00 (do ok. 24), ul. Racławicka 60, Kraków, wejście od sali wspinaczkowej.

Jest to jeden i jedyny termin dla wszystkich uczestników kursu.

 

2. Jazdy praktyczne: Skawina, plac przyzakładowy H+H Polska (Prevar), ul. Energetyków 1, dwa terminy, do wyboru:

- 13/14 października, godz. 8-18

- 20/21 października, godz. 8-18

 

3. Szkolenie teoretyczne jest obowiązkowe, koszt teorii 50 PLN/ osoba

 

4. Terminy jazd praktycznych ustalimy podczas szkolenia teoretycznego, będzie tutaj możliwość manewru, aby dopasować czas do swoich możliwości.

Założenie jest takie, że każdy z uczestników podczas kursu musi wyjeździć 8 godzin na moto (4 razy po 2h).

Więc te kolejne 2-godzinne cykle będziemy ustawiać w/g możliwości czasowych (do wyboru: 1 lub 2 weekend, sobota lub niedziela, rano lub po południu). Możliwych wariacji jest bardzo dużo i myślę, że każdemu "chcącemu" uda się dopasować odpowiadające dni i godziny.

 

5. Gdyby w wybrany weekend nie dopisała pogoda, praktyka zostanie przeniesiona na kolejny weekned.

 

6. Koszt: trzeba przygotować się na wydatek 500 PLN/ osoba.

Podany koszt obowiązuje za całość kursu: teoria + praktyka.

 

7. Na tą chwilę zadeklarowanych jest 16 uczestników, w tym 7 z forum.motocyklistow:

- grooc

- WS

- pankracy

- tmo

- bert

- hasiek

- subbar

W razie zmian proszę o informację.

 

Gdyby ktoś jeszcze chciał dołączyć do uczestnictwa tzw. rzutem na taśmę- proszę o niezwłoczne info, na forum lub PW.

 

Pozostałe informacje otrzymamy od Pro Motor na wskazane przy zgłoszeniu emaile.

Do zobaczenia i dzięki.

Edytowane przez grooc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, którzy biorą udział w organizacji treningów. Wielkie podziękowania dla właścicieli placu oraz dla właściciela sali wykładowej www.cwf.pl. Miejsca te mamy za free.

Jutro wyślę do wszystkich, którzy zgłosili się do nas email-e.

 

Pozdrawiam..

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na prognozę pogody dla Krakowa, nie będziemy w stanie w piątek przygotować placu na treningi sobotnio-niedzielne. Przekładamy spotkanie na piątek 19.10 wykład teoretyczny, i jazdy na 20 i 21.10.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na prognozę pogody dla Krakowa, nie będziemy w stanie w piątek przygotować placu na treningi sobotnio-niedzielne. Przekładamy spotkanie na piątek 19.10 wykład teoretyczny, i jazdy na 20 i 21.10.

 

Pozdrawiam.

 

Witam, przegladałem forum i znalazłem ten temat.Zarejestrowałem się i jak najszybciej odpisuję.

Jestem zainteresowany jazdami doszkolającymi i chciałbym wziąc w nich udział.Pod warunkiem że wróce z nich w jednym kawałku ( mam znikome doświadczenie) :icon_biggrin: Jeżeli więc organizatorzy mają jeszcze wolne miejsca to chętnie przyjdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, wiadomość od Marka Godlewskiego:

 

"Z uwagi na aurę, odwołujemy przyjazd na zajęcia.

Na www.icm.edu.pl jest tragicznie w waszym rejonie.

Jestem jednak pełen nadziei na przyszłość, załatwiliśmy bardzo dużo. Plac i

sala wykładowa jest dostępna na razie za free. Osoby, które są

właścicielami tych obiektów są bardzo sympatyczne i gotowe do współpracy.

Jeżeli pogoda w tym roku jeszcze da nam szansę , to my jesteśmy gotowi na

przyjazd. Jeżeli nic nie wyjdzie teraz, to na wiosnę umówimy się na

szkolenia (mam nadzieję, że nie jedno)."

 

Więc dalsze info na bieżąco, ale coraz mniejsze te szanse na ten rok...

Jeśli pogoda nie pozwoli w tym roku, zachowam Wasze kontakty i zwołamy się ponownie na wiosnę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowam Wasze kontakty i zwołamy się ponownie na wiosnę.

Pozdrawiam.

 

 

Dopisz do listy też mnie .. nie odzywalem sie bo nie mialem jeszcze moto .. dzisiaj odbieram moto .. wiec jestem chetny :icon_mrgreen: pozdrawiam .. spokojnie poczekam na wiosne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

wiosna się zbliża, czas pomyśleć o kolejnym podejściu do kursu.

 

Proponowany nowy termin to przełom marca i kwietnia.

Założenia narazie bez zmian: 1 weekend (Kraków piątek wieczór teoria 6h, sob-nie praktyka), 8h jazdy na moto dla każdego uczestnika, koszt ok. 550 PLN, lokalizacja jazd to plac w Skawinie.

 

Proszę o potwierdzenie obecności / nowe zapisy (wiadomość na PW do mnie: imię i nazwisko, email kontaktowy i tel. kontaktowy).

 

Z dotychczasowych userów FM zgłosili się:

- grooc

- jeszua

- wadir

- Witt

- WS

- Jeż

- dareusz

- TomGór

- krycek

- pankracy

- MeDeViLL

- tmo

- bert

- hasiek

- subbar

- MarianKa

- kropka8

- Penetratore

- Gremlin2

 

Proszę każdą osobę o potwierdzenie, ostateczny termin potwierdzenia/ zapisów to 16 marca 2008.

 

Informacje będę przekazywał na bieżąco.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do grooc-a na priv , ale i tutaj potwierdzę swój udział coby zachęcić innych.

Liczę na was koledzy , dla mnie samego nikt do Krakowa nie przyjedzie ;) .

 

 

:icon_biggrin: No tak , dałem ciała - o koleżankach zapomniałem , MeDeViLL - :crossy:

Edytowane przez pankracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony ProMotora wszystko gotowe.

Nowa flota zakupiona, teraz tylko testujemy i ustawiamy nowe sprzęty. Odnowię kontakty z kolegą od sali wykładowej i z szefami placu.

Myślę, że po świętach ruszymy z przygotowaniami. Napiszemy z kolegą "grooc" e-maile do wszystkich z jesiennej listy.

P.S. Można poprawić w opisie wątku, że treningi mogą być nawet 2 tygodniowe. Jesteśmy już tak zorganizowani, że możemy przenieść szkołę na dłużej.

Pozdrawiam..

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na tą chwilę swoją obecność na wiosennym kursie z FM potwierdzili:

- WS

- pankracy

- tmo

- bert

- hasiek

- subbar

- MegaMrowa

- BartekG

Jeśli są jeszcze chętni- lista jest otwarta do 16.03.

Razem są jak narazie 23 osoby ze wszystkich forów.

Zgłoszenia do mnie na priv, zawierające: imię i nazwisko, email kontaktowy i tel. kontaktowy.

 

Bieżące informacje o kursie:

- kurs ma się odbyć po Świętach Wielkanocnych, najprawdopodobniej na placu w Skawinie

- Marek chce przyjechać na dwa tygodnie, więc możliwe są ćwiczenia tygodniu, nie tylko w weekendy

- pierwszy wykład, 6 godzinny, odbędzie w piątkowe popołudnie

- uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy

- każdy uczestnik ma wyjeździć 4 x 2 godziny

- najprawdopodobniej będą dwie osoby prowadzące szkolenie

- sprzęt: przede wszystkim jeździmy na Suzuki GS 500 '2006, jest też dla cięższych gości (powyżej 100 kg) Honda CB-500

- na GSie pojeździć musi każdy uczestnik, ale nie cały czas

- dla chopperowców jest Honda Shadow, na życzenie ją przywiozą i mogą pouczyć tego samego na tego typu moto zainteresowanych, ale po minimum dwóch razach po 2 godziny na GSce

- ogólnie do dyspozycji mają 17 motocykli

- kasa: warunki nieco się zmieniły: wykład 100 pln od osoby, natomiast jazdy 75 pln za godzinę. Razem daje to 700 PLN całość kursu. Podstawowy plan minimum to 4 x 2 godziny indywidualnie w siodle pod okiem Marka.

To podnosi szacowany koszt tego kursu, dlatego warto się zastanowić, zanim się zrezygnuje na dzień przed wykładem z braku kasy.

Po recenzje Marek odsyła do ludzi z Krakowa, którzy odbyli kurs doszkalający w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...