Skocz do zawartości

Ciągnące sprzęgło ETZ250


3lement
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema ! jak myślicie czy mozliwe jest ze sprzęgło ciągnie przez to, że są założone nowe tarcze (wszytkie oczywiście - niektórzy specjaliści mówią ze sie wymienia połowe :-) ) moze się mają dotrzeć ? raczej zetrzeć troszkę zeby działały prawidłowo bo tak to jest mały luz powmiędzy w czasie naciskania sprzęgła.... ? sprzęgło jest prawidłowo wyregulowane ..... próbowałem różnie akle ciągnie ..... lekko no ale ciągnie....a wiadomo ze sie niezbyt miło śmiga ... POZDRAWIAM ! i sory, że ciągle Wam zawracam głowe.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

u mnie tez z deczka ciagnie ale chyba cosik pokrece srobka przy klamce :) a poza tym spoczko :) 8) siema Zbyhoo i reszta jestem tu troszke nowy ale cosik tam wiem i ViperPL mam kolo 1000zdjec Mzetek i wiele starych prospektow reklam z czasow ETZetek i starszych MZetek oczywiscie wszystko na kompie jak cos to moge ci wyslac płytke CD z tym to wrzucisz na strone swoja co ciekawsze Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez z deczka ciagnie ale chyba cosik pokrece srobka przy klamce :) a poza tym spoczko :) 8) siema Zbyhoo i reszta jestem tu troszke nowy ale cosik tam wiem i ViperPL mam kolo 1000zdjec Mzetek i wiele starych prospektow reklam z czasow ETZetek i starszych MZetek oczywiscie wszystko na kompie jak cos to moge ci wyslac płytke CD z tym to wrzucisz na strone swoja co ciekawsze Pozdro 8)

 

Witam

Tak sie składa ze qmpel ma niezłe łacze i ma serwerek ftp więc jakbyś mógł to możesz wrzucic materiały' date=' któe masz o mz-cie...wtedy każdy bedzie mógł sobie je oglądnać...a oto link do sewera ftp://ftp:[email protected]:21 na tym sewerku jest tez 2 filmiki z mz-tami....z góry dzienks

 

Pozdrawiam

 

Hubert

 

P.S. Serwer stoi non stop ...24h na dobe!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Kozik

Mialem tez ciagniace sprzeglo...

Teraz jest SUPER. Jak ktos dotyka klamki to jest zaskoczony. Moto przepieknie zmienia biegi, nie ma problemow z luzem i dokladnie da sie wyczuc kiedy zaczyna brac.

Rada jest prosta.

Przy wymianie plytek ciernych:

1. Sprawdzilem i wyprostowalem plytki stalowe

2. Plytki cierne nie chcialy pasowac do zebow ... wiec podpilowalem plytki.

Teraz maja taki luz aby mozna lekko poruszac nimi na tych zebach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...