Skocz do zawartości

Co kupic ? turystyk do 9000PLN


Rekomendowane odpowiedzi

witam.. polecam triumpha sprint rs.. lepszej okazji nie znajdziesz tylko ze musisz go przywiezc z uk.. co generalnie nie jest trudne wcale.. a sprzet jest naprawde ciekawy, bardzo dobry silnik 955i 128km i ponad 100 Nm ... wygodny i supertrwaly... ja jestem naprawde zadowolony i nawijam kilometry az milo sprawdz link: http://www.motorcyclenews.com/MCN/bikerevi...04-/?&R=EPI-367

 

http://cgi.ebay.co.uk/2000-TRIUMPH-SPRINT-...1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 4 motocykle od czasu powstania tematu - ogladąłem jajo gsx750f i jakoś to nie to. Ogladąłem Honde Shadow vt600 - nawet mi sie podobała dopóki sie nie przjechałem i 4 biegi przy tej ogromnej ilości koni mechanicznych mnie zmiażdżyły (to w ogóle nie przyspiesza i takie malutkie strasznie), oglądałem fazera nawet fajny ale drogi i miał przebieg 67 tysięcy (przynajmniej oryginalny), do tego oglądam codziennie allegro i otomoto i dalej lipa - szukam przedewszystkim motoru który jest już zarejestrowany bo od razu chce jeżdzić a ze względu na wykonywaną pracę po prostu nie mam czasu latać po urzędach.

 

HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 4 motocykle od czasu powstania tematu - ogladąłem jajo gsx750f i jakoś to nie to. Ogladąłem Honde Shadow vt600 - nawet mi sie podobała dopóki sie nie przjechałem i 4 biegi przy tej ogromnej ilości koni mechanicznych mnie zmiażdżyły (to w ogóle nie przyspiesza i takie malutkie strasznie), oglądałem fazera nawet fajny

 

Ja naliczylem 3 szt :biggrin:

Ale powaznie, czlowieku jesli ogladasz fazera, jajko, i zaraz potem shadowa ta ty naprawde nie wiesz czego szukasz :buttrock:

Ogromna ilosc kM w shadowce?, sa tylko 39 ( w nowym). Biegi to nic, sprobuj skrecac :buttrock:

Co do szukania ja zrobilem ponad 1000km po PL i ogladalem kilkanascie nielotow, zanim trafilem na odp moto. To by bylo zbyt piekne, umawiasz sie jedziesz ogladasz i kupujesz tak od razu.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedam ci zzra 1100 -moto jest pewniak . nie zawiedziesz sie

osiagi -dzisiaj lecialem nim ponad 290[licznikowe] i naprawde spoko .

szkoda ze fotek nie mam -w b,dobrym stanie,a silnik

szkoda strzepic jezyka trza posluchac

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...