Skocz do zawartości

Co ty na to!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym bral Honde' date=' jest ich duzo, sa niezawodne nie ma zbyt duzego problemu z czesciami, a osiagi tez ma bardzo dobre.[/quote']

 

No tak ale z tego co się orientuje to RS ma prawie dwa razy więcej koni ( nie jestem pewien ). Ale mi nsr-ki ostatnio tak sie podobają że aż na nie choruje :P :P Wyglądem nsr bije na głowe rs

Ja bralbym nsr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup hondę bo:

 

1. To jest honda

2. Bo to honda...

3. bo honda

 

Ad. 1 - więc jest z założenia jednym z najmniej awaryjnych moto

Ad. 2 - jest dużo bardziej popularna więc mnijeszy problemz częściami (nowymi i używanymi np. plastiki...)

Ad. 3 po co Ci 125 z 30 KM (aprilka)...? Jak szukasz 125 cm to po to, co by się uczyć, a jak chcesz więcej koni, to kup większy moto....

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup hondę bo:

 

1. To jest honda

2. Bo to honda...

3. bo honda

 

Ad. 1 - więc jest z założenia jednym z najmniej awaryjnych moto

Ad. 2 - jest dużo bardziej popularna więc mnijeszy problemz częściami (nowymi i używanymi np. plastiki...)

Ad. 3 po co Ci 125 z 30 KM (aprilka)...? Jak szukasz 125 cm to po to' date=' co by się uczyć, a jak chcesz więcej koni, to kup większy moto....[/quote']

 

Święta prawda Maniek,

poza tym weź pod uwagę że możesz od czasu do czasu chcieć coś wymienić/naprawić a wtedy w Aprili to koszmar.

Od 2 miesięcy szukam zestawu naprawczego do pompy hamulcowej do RX - nie ma nigdzie, z Włoch może iść nawet 3 miesiące, obdzwoniłem całe Niemcy i tam też trzeba 2 miechy poczekać a tu koniec sezonu - a Aprilka należy do syna mojego prezesa więc pewnie z premią się pożegnam :lol: :lol: :lol:

TYLKO HONDA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

moim zdaniem to nie ma co sie łaszczyc na wiecej koni. HONDA bedzie ich miala wystarczajaco. Kupuj HONDE. Jestem za NSR. Łatwiejszy dostep do czesci.

 

Jedyny plus Aprilli to swiadomosc posiadania motocykla marki malo spotykanej.

In my opinion :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlew jak możesz to podaj mi numery tej Aprilii i moje krasnoludki z Mediolanu coś na twój problem poradzą.

Bo kto mądry dzwoni do niemiec po częsci do włoskiego moto :buttrock::):(:buttrock::buttrock::buttrock::P

 

Dzięki - będę pamiętał w przyszłości bo na imprezie w Bolesławcu dostaem wizytówkę firmy z południa która sprowadza części do Aprili - koszty niższe niż w Niemczech i podobno w 2 tyg ma być (zobaczę to uwierzę :? )

A do Niemiec dzwonię dlatego że z niemieckim radzę sobie lepiej niż z włoskim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus Aprilli to swiadomosc posiadania motocykla marki malo spotykanej.  

Czy naprawde jest Ona tak rzadka.

Nie wydaje mi się, gdyż w moim mieście jest minimum 6 Aprilek, a metropolia to nie jest.

No ale....

 

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Honda jest lepsza :

-mniejsza awaryjność

-wysoka jakość wykonania

-łatwiejszy dostęp części

-mocą nie ustępuje Aprilii (NSR ma ok 27KM a RS 30KM, przy czym NSR jest lżejsza z tego co pamiętam)

-możliwosć zrobienia elektronicznej blokady (właczanej/wyłaczanej 8) )

a poza tym . . . to Honda czyli synonim jednego z najlepszych motocykli.

Dodam jeszcze, że z tego co się orientuje, to w podobnych cenach są młodsze roczniki Hondy w porównaniu do Aprilii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...