Skocz do zawartości

zacięty gas ale niewiem w którym miejscu.


ponczo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem zacioł mi sie gas w motorze tdr 50 jest to motocykl 2t i niewiem w którym miejscu sie zacieła linka :icon_evil: proszę o pomoc.

 

 

buhahahahh.... nei to forum :biggrin:

poprawny link: http://www.forum.jasnowidzow.ru :clap:

Edytowane przez H4zell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd sie ku*wa tacy biorą :icon_evil:

 

z Dupy...

Chlopie ty tylko marudzisz. Wszystko totalnie ci nie pasuje. Masz jakies problemy? Czy chcesz pokazac na forum ze jestes fajny?

 

 

wykrec przpustnice, wyciagnij ja i wtedy zobaczysz czy linka sie zacina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady po to jest forum zeby sie pytac jak sie czegos nie wie :bigrazz: Chlopak nie ma pojecia to sie pyta ;) tak jak kolega napisal rozkrec przepustnice i zoabcz czy sie linka rusza ;) przy okazji mozesz strzykawka nalac troche oleju do srodka zeby lepiej chodzilo albo zeby w ogole chodzilo :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź ostry przecinak, natnij delikatnie nim śruby przy pomocy młotka, bierzesz dobry śrubokret, mocno przykładasz i wsio.... niewierze, że nie można ich odkręcić... musi się dać nawet bez kombinacji, chyba że nie umiesz :icon_mrgreen:

Edytowane przez Sloniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź ostry przecinak, natnij delikatnie nim śruby przy pomocy młotka, bierzesz dobry śrubokret, mocno przykładasz i wsio.... niewierze, że nie można ich odkręcić... musi się dać nawet bez kombinacji, chyba że nie umiesz :(

wiem że można tak zrobić ale niemiałem przecinaka wog to dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo iglice,czy tą zawleczke zacina

Czy to nie Ty pisałeś, że jeśli zawartość wypowiedzi jest nieprawidłowa wystarczy nacisnąć przycisk raport?

ale chlopie masz za*eb.....te texty :( :P

umiesz komuś do*ebac

Edytowane przez kacpextreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd sie ku*wa tacy biorą ;)

To do Mnie?

No jacy?

Przecież mu napisałem, żeby rozkręcił i zobaczył, bo tak to nikt mu nie powie. Po prostu denerwuje mnie jak ktoś pisze, że gas się zaci.

Edytowane przez Bajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...