Skocz do zawartości

chwale się!!


Super stunter piter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem > ja mógł bym zachować umiar zwłaszcza wiedząc co mozna sobie zrobic przesadzając . Jedyna dla mnie okazja do utraty umiaru to gdy mam na sobie pełen kostuim ochronny z dobrum kaskiem i gdy wiem że sptrzęt działa jak powinien :biggrin:

 

równierz gratuluje zakupu jednakże jakoś to małoprawdopodobne aby 15 latek "dostał" lub "kupił" sobie taki motocykl . Jeżeli się myle to przepraszam :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczytałem google i znalałem że wersja 4HD to wersja bez dławików, czyli mam 125km:), mam szczęście że mam 4hd i nie musze szukać tych dławików. A tak apropo jaką opone wsadzić na tył? teraz mam 180 ale wejdzie ze 200 tylko nie wiem czy nie pogorszy się prowadzenie moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczytałem google i znalałem że wersja 4HD to wersja bez dławików, czyli mam 125km:), mam szczęście że mam 4hd i nie musze szukać tych dławików. A tak apropo jaką opone wsadzić na tył? teraz mam 180 ale wejdzie ze 200 tylko nie wiem czy nie pogorszy się prowadzenie moto...

 

jak wsadzisz 200 to napewno się pogorszy prowazenie,będzie w zakrętach jeździł jak klocek,proponuje jeżeli ta jest już zużyta,kupić nową ale ten sam rozmiar.

 

 

Pozdrawiam

miłej jazdy

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wsadzisz 200 to napewno się pogorszy prowazenie,będzie w zakrętach jeździł jak klocek,proponuje jeżeli ta jest już zużyta,kupić nową ale ten sam rozmiar.

Pozdrawiam

miłej jazdy

 

Racja taka jest jesli chodzi o pierdziki, jesli zalecana jest 180 a wlozysz 200 w takiej maszynie to nie powinno sie to tak strasznie pogorszyc. Ale lepiej zaloz taką samą ale nową dobrą gume.

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...