Skocz do zawartości

senda za nrg


Jimmy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem,

 

koles chce sie ze mna zamienic piaggio nrg mc3 02' jakies 2tys. km temu robil kapitalke, (70cm. itd wszystko co potrzeba) zerej.

 

i chce zebym mu doplacil jeszcze 500zl+senda

http://bikepics.com/pictures/875246/ to to nrg.

 

Senda 99', mozna powiedziec ze silniczek idealny, nigdy sie z nim nic niedzialo itpzalozylem od nowszej sendy amorek nowe zembatki i takie duperelki.

tylko tu o co sie boje, licznik przestal dzialac przy 8tys. ja tak licze ze teraz ma z 16. no i teraz niewiem, bo boje sie ze jak ja zostawie na przyszly sezon to bedzie trzeba remonctowac, przy takich przebiegach jak ja robie.

http://bikepics.com/pictures/987124/ to senda.

 

no i teraz neiwiem, jak myslicie za ile moze pojsc takie nrg a za ile taka senda? wlasnie wydaje mi sie ze za nrg wiecej wezme no ale niewiem, wkoncu to odkurzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

o remonty sie nie bój, części do sendy łatwo znaleźć i nie są drogie, porównaj sobie do crossa 125 lub 250 gdzie tłok wymieniasz 1-2 razy na sezon a kosztuje ok 450 zł, nie przepadam za skuterami więc radził bym Ci sie zamienić. Jeśli senda ma tuningowy cylinder i tłok a nie ma wymienionego sportowego wału licz sie z tym że seryjny może się ukręcić, tak samo korba może ie wytrzymać. dla lepszego chłodzenia silnika warto też wymienić gaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jesteś niesamowity to ciekawe czemu mam podgrzewany gaźnik cieczą :) pewnie żeby paliwo lepiej chłodziło. Byś nie pisał takich głopot co ci ktoś na dobranoc opowiedział.

 

Gaźnik masz podgrzewany w celu szybszego rozgrzania silnika, zmniejszenia ilości szkodliwych substancji w spalinach, przy okazji podgrzewanie powoduje zmniejszenie mocy silnika. Gaźnik wbrew temu co piszesz pełni pewną rolę w chłodzeniu silnika - świeży ładunek odbiera część ciepła z silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...