Skocz do zawartości

Moto dożo pali


jajewa777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest regulacja powietrza w mieszance paliwowo-powietrznej :P Jesli miales zle wyregulowany gaznik i dostawal za duzo paliwa ktore nie przepalal to na pewno palil wiecej ale czy to powietrze ma jakis wlyw to watpie :P sprawdz czy Ci na pewno nigdzie nie cieknie :P

 

Ps. Koledze chodzilo o ta mniejsza czyli od powietrza :)

Edytowane przez michal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest regulacja powietrza w mieszance paliwowo-powietrznej :wink: Jesli miales zle wyregulowany gaznik i dostawal za duzo paliwa ktore nie przepalal to na pewno palil wiecej ale czy to powietrze ma jakis wlyw to watpie :wink: sprawdz czy Ci na pewno nigdzie nie cieknie :)

 

Ps. Koledze chodzilo o ta mniejsza czyli od powietrza :)

 

Nie cieknie, ślinik jest zawsze 100% suchutki (no chyba ze po mokrym śmigam) i wo gule :P

Mam nadzieję ze to to było przyczyną moich problemów :P

> dzięki za odp :P

Ps. chodziło mi o to mniejszą złotą :)

 

Pozdro

Edytowane przez jajewa777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza zlota to sklad mieszanki a ta druga zwykla to regulacja obrotow. A jak motorek jezdzi?? Ma moc?? Bujnie sie na ostatnim biegu?? Bo ja swojego kupilem z dysza 150 i gaznikiem 23 mm do 50 cc , i powyzej 4 biegu nie mial sily sie juz rozpedzac, dopiero jak zmiejszylem dysze to pedzihujek odzyskal moc:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu bym oddał ten gaźnik na złom, jeśli jakis magik dołozył swoje 3 grosze:) i zamienił na serie

 

W HM Gaźnik 19min to standard :icon_razz: :icon_razz:

 

Mniejsza zlota to sklad mieszanki a ta druga zwykla to regulacja obrotow. A jak motorek jezdzi?? Ma moc?? Bujnie sie na ostatnim biegu?? Bo ja swojego kupilem z dysza 150 i gaznikiem 23 mm do 50 cc , i powyzej 4 biegu nie mial sily sie juz rozpedzac, dopiero jak zmiejszylem dysze to pedzihujek odzyskal moc:D:D

 

Chodzi elegancko :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...