Skocz do zawartości

YZ 426


Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek kumpel kupił takie same moto jak ty masz 2002 rocznik i w sumie to tez jego pierwsze powazne moto,bo stelki ktorą jezdził 5 lat temu nie bede uwzględniał.Jak narazie radzi sobie chłopak :)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszon ja słysze niepokojące dzwieki :) ale kumple mi mowia ze przesadzam:( Wg mnie silnik chodzi zbyt głosno czy naprawde on ma miec taka charakterystyke pracy ?? Czy cos sie je*ie?? Ale sprawdziłem luzy zaworowe , łancuch rozrzadu,wymieniłem olej,filtr powietrza,swiece zrobiłem juz z 10wyjazdow srednio po 80-100km i jest wszystko ok :) chodzi cały czas tak samo tylko głosno:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to zmien sobie profil bo nie wiadomo skąd jesteś kolego.

Dziwie sie że witson też Ci poradził servis :buttrock: , ja osobiście jeżeli słyszał bym jakieś niepokojące dzwięki typu stukanie klekotanie albo nagminne strzelanie z rury to pewnie bym sobie go sam rozebrał natomiast jeśli takich rzeczy nie stwierdziłeś to tak jak wyżej piszą koledzy - wymiana oleju i filtra, pranie nasączanie filtra powietrza i heja.

 

Pzdr.

 

 

a co to znaczy nadmierne strzelanie z rury?? bo ja to mam wrazenie ze to praktycznie jest na wolnym wydechu i co go przylejesz gazem to strzela - tak przynamniej jest u mnie , chodzi jak złoto oleju nie bierze , serwis co 20 mH

 

co do prania filtra to najlepiej mi go "dopiera" zwykły płyn do garów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do prania filtra to najlepiej mi go "dopiera" zwykły płyn do garów

Spróbuj benzyną zmieszaną z olejem do filtra, najlepszy patent. Chyba że masz czas prać płynem do garów i go suszyć jeden dzień, bo benzyna schnie godzine. Czyszczenie jest ważne ale najważniejsze to dobrze wytrzepać filtr jak wyschnie, mnóstwo piasku jeszcze się zawsze sypie z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to znaczy nadmierne strzelanie z rury?? bo ja to mam wrazenie ze to praktycznie jest na wolnym wydechu i co go przylejesz gazem to strzela - tak przynamniej jest u mnie , chodzi jak złoto oleju nie bierze , serwis co 20 mH

 

co do prania filtra to najlepiej mi go "dopiera" zwykły płyn do garów

 

Bogata mieszanka powoduje ze część niespalonego paliwa leci do wydechu i jest zapalana od płomienia wychodzącego z nastepnym suwem z cylindra... albo regulacja gaźnika minimalna.. albo sie przezwyczaić.. w sumie ten typ tak ma :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj benzyną zmieszaną z olejem do filtra, najlepszy patent. Chyba że masz czas prać płynem do garów i go suszyć jeden dzień, bo benzyna schnie godzine. Czyszczenie jest ważne ale najważniejsze to dobrze wytrzepać filtr jak wyschnie, mnóstwo piasku jeszcze się zawsze sypie z niego.

 

 

no wlaśnie mam czas bo poprzedni właściciel dał mi 3 filtry wieć stosuje je wymiennie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to znaczy nadmierne strzelanie z rury?? bo ja to mam wrazenie ze to praktycznie jest na wolnym wydechu i co go przylejesz gazem to strzela - tak przynamniej jest u mnie , chodzi jak złoto oleju nie bierze , serwis co 20 mH

 

No wlasnie. Miałem wczoraj o tym wspomnieć. Moja wali przy zejsciu jak zloto. A gaznik po regulacji.

Jedni piszą że to norma drudzy doszukują się usterek.

 

I CO DO CZEGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze moja ma jakis nie oryginalny wydech i nie strzela w ogole :D ale znowu charakterystyka pracy jest bardzo głosna:(( Wg mnie jest za głosno a inni mowia zebym jezdził i nie szukał dziury w całym skoro zapie**ala az miło:)) sprawdziłem rozrzad łancuszek nowy ,luzy zaworowe ok ,oliwa wymieniona ,filtr nowy i swieca tez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...