Skocz do zawartości

Skradziono skuter Aprilia Sonic 50 GP WROCŁAW!!!


Koper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wczoraj tj 20 sierpnia 2007 roku ok godziny 22:50 przy ulicy Legnickiej obok budynku nr 70 skradziono mi skuter APRILIA SONIC 50 GP, kolor ciemno-niebieski z żółtymi felgami. Był porysowany bo po kilku szlifach...Jesli ktos kiedykolwiek by go widział albo cos słyszał to prosze o pomoc i kontakt na maila [email protected]

 

Bede serdecznie wdzieczny. W miare mozliwosci sie odwdziecze. Pozdrawiam, Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Z radoscią oświadczam, ze pały znalazly skuter w garazu za Wrocławiem. Zmienił kolor, tlumik i wyglad ale koła sie kreca i silniczek chodzi... wymaga nowego wygladu i zamków, stacykji itp ale bedzie jezdził! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Z radoscią oświadczam, ze pały znalazly skuter w garazu za Wrocławiem. Zmienił kolor, tlumik i wyglad ale koła sie kreca i silniczek chodzi... wymaga nowego wygladu i zamków, stacykji itp ale bedzie jezdził! Pozdrawiam

 

Nie pisz "pały", pało, bo znaleźli ci skuter. Opisz jak to było lepiej

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie prawda. Dokladnie miesiac po kradzieży dostałem telefon, ze za Leśnicą w jakims garazu znalazł sie moj skuter i ze nastepnego dnia mam być na posterunku Wrocław- Leśnica. Pojechałem, wchodze do budynku i widze stoi czarno-niebieskie cos... na poczatku zrobilo mi sie przykro, bo wygladał jak obraz nedzy i rozpaczy: granatowe plastiki zmieniły kolor na niebieskie ale było to malowane tak tanim sprayem, ze duza zesc zmyłem (uwaga!) CIF'em! Plastiki z szarego zmieniły sie na czarne. Stacyjka Rozwiercona, wyłamany plastik przy kierownicy, tlumik obciety i zaspawany- co sie potem okazało zostały w nim od dołu wywiercone 3 dziury zeby był cichy. No a sprawa wyglada tak, ze znaleziono owy skuter w garazu przy przeszukaniu jakiegos faceta, który jest podejrzany o gwałt. Powiedzieli mi, ze o odszkodowanie nie mam sie co upraszac bo po dwoch latach sadzenia sie dostałbym pewnie z 300 zł wiec nie ma po co... to tyle. Teraz powoli zaczynam przywracac maszynke i szlifuje plastiki... Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to nie sprawiedliwe ze ze jakis gnojek ukradł ci skuter i jeszce musisz sam go przywracac do stanu uzytecznosci w jakim byl przed kradziezą za wlasne pieniądze :D . Wg. mnie bez zadnego włuczenia sie po sądzie powinien ten gosciu pokryc koszty naprawy i jeszce wypłacic ci odszkodowanie. Wytłumaczcie mi dlaczego tak nie moze byc.

Edytowane przez Shakti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to nie sprawiedliwe ze ze jakis gnojek ukradł ci skuter i jeszce musisz sam go przywracac do stanu uzytecznosci w jakim byl przed kradziezą za wlasne pieniądze :D . Wg. mnie bez zadnego włuczenia sie po sądzie powinien ten gosciu pokryc koszty naprawy i jeszce wypłacic ci odszkodowanie. Wytłumaczcie mi dlaczego tak nie moze byc.

Bo polskie prawo jest poj**ane :D

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo polskie prawo jest poj**ane :banghead:

 

nie, tylko ludzie tak uważają. pomagałem facetowi z prm odzyskać kasę od "użytkownika" jego ukradzionego motocykla - i dało się. za wcześniejszymi poradami facet nie odpuścił, był na procesie, zgłosił się jako oskarżyciel posiłkowy i żądał naprawienia szkody; zasądzono mu odszkodowanie jak za naprawę na nowych częściach. wymagane jest tylko nieco uporu i czasu, a nie kierowanie się głupimi stereotypami :banghead:

BTW jeszcze lepsza jazda była z komornikiem... ale dało się wszystko odzyskać :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...