Skocz do zawartości

Chwale sie strasznie!


Artur_125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem! Yamaha YZ 125 rok produkcji 1994!

Do końca nie byłem zdecydowany jaki motocykl kupić, ale trafiła sie dobra okazja cenowa i to zadecydowało że wybór padł na wyczynową sete!

 

Mimo na zdjęciach nie wygląda rewelacyjnie, to warto było go kupić ze względu na remont jaki przeszedł, który niemalże przerósł wartość motocykla. Nowy cylinder, tłok, korba, łożyska, pompa wody, tarcze sprzęgłowe, zębatki i łańcuch! Pozostało mi jedynie popracować nad Design'em

Na zdjęciach jest bez lampy, bo na drugi dzień po zakupie podczas testów w warunkach bojowych uległa ona uszkodzeniu jak tez pompka hamulca. :lapad:

 

http://www.bikepics.com/members/artur125/94yz125/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo fajny sprzęt. Powiem szczerze że zanim kupiłem RM poszukiwałem dobrego YZ 125 ... niestety nic ciekawego nie było i dałem się skusić wyglądem tej RM którą kupiłem.

 

GRATULUJĘ :-)

 

PS. Czy masz w nim lampę ??? Działającą ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa jest ale niestety nie jest podłączona, prawdę mówiąc nawet nie wiem czy jest możliwość żeby ją podłączyć.

 

Mozliwosc jest taka napewno :) Poszukaj w necie albo tutaj moz ektos ma manuala do tego moto..a tam raczej powinno byc napisane to i owo :smile: Ale jestem niemal pewien ze mozna podlaczyc...bo inaczej jak by robili homologacje do tych mo :buttrock: :flesje: to?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Yami :-) sądze, że już sama okleina by jej dużo dała ;) na allegro jest tego sporo, polecam coś zamówić :-).

Ogólnie sprzęt ekstra.

Sam już nie wiem czy w następnym sezonie kupić jakieś enduro 250ccm w 2takcie, czy crossa 125ccm 2t... :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa do crossa się przydaje jak latasz w lesie, kolega powyżej raczej po lesie będzie jeździł bo tak kiedyś pisał. Przegnie się trochę i trzeba do domciu po ciemku wracać a w lesie noc zapada godzinę wcześniej niż np. na łąkach.

Co do zasilania tej lampy to nie jest to takie proste, wymaga dodatkowej cewki , niewiele crossów ją posiada, można dokupić ale droga i ciężko dostępna jest. Ja zamierzam zamontować lampy 2 x 38 LED zasilane z aku + ładowanie prądem ukradzionym z modułu (jest tam zapas ok. 5 Watt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...