Skocz do zawartości

Jakie sa roznice miedzy enduro a supermoto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. zamkneli mi temat i musze zalorzyc nowy xD

Jakie sa roznice miedzy enduro a supermoto? Mam zamiar kupic sobie KTMa EXC 125 supermoto ale jak bym nie znalazl supermoto to kupil bym enduro. Jak mogl bym go pozniej przerobic na supermoto? Czy wystarczylo by wymienic opony na szosowe? Prosze o wypowiedzi I dzieki z gory. Pozdrawiam[/size][/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj skoro ci moderator zamknął temat to miał powód. Możesz za zakładanie kolejnych tematów oberwać, jeśli błąd się powtorzy. Odp, że tak amatorowi wystarczy tylko zmiana kół, a nawet tylko ogumienia.

 

Aha EnduroMax nie denerwuj się, że odpowiedziałem, ale chciałem ostacztecznie zaspokoić jego ciekawość.

Edytowane przez pawel125r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OO Boze ale wy sie Go BOicie hehehe...

A nie wiem jaki byl blad? bo nie napisal Jak oberwac? co mi zrobi? zbije mnie? xD hehe... dostane bana trudno NIc takiego zlego nie zrobilem Bedzie to swiadczyc o nim Chodz bana nie chcial bym dostac Bo forum wporzadku jest

Aha no to dzieki Ci wielkie To wrazie czego kupie se kola do supermoto i bedzie dobrze DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300zl? takie dobre i orginalne od KTMa? jesli kupie za 1500zl nawet to GIT oplaca sie kupic enduro bo jest wiele tansze niz supermoto Ale nic wiecej nie trzeba wymieniac? no jeszcze ten blotnik ale to grosze

Przydatne to forum xD dzieki

 

OO mam jeszcze takie pytanie o odblokowanie motoru Samemu da sie jakos odblokowac? czy np. isc do jakiegos warsztatu? ile cos takiego kosztuje? Bo chyba lepiej bylo by kupic motor z blokada I pozniej odblokowac Bo wiadomo ze nie byl katowany nie? tylko uzywany przez jakiegos dzieciaka do nauki jazdy i mu sie znudzil nie?

Edytowane przez BIGpapaSMURF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Żenujący poziom dyskusji...

Chłopcze smerfie, poszukaj w wyszukiwarce DOKLADNIE, o tym, czym rózni się enduro od supermoto i ile kosztuje przerobienie było pisane wiele razy!

Koszt pełnego zestawu na excelach, z tarczą, adapterem i nowymi oponami to ok. 6000 zł, czasem idzie kupić zestaw dokładany na jesień do nowych KTMów za 4500-5000 zł.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie chodzi o żadną mądrość, tylko umiejętność szukania.

OK, napiszę Ci raz jeszcze

Aby zrobić porządne sumermoto powinieneś kupić:

pełne felgi 17 cali

ew. same obręcze, nyple i przepleść szprychy na piasty od enduro

opony 17 cali, sportowe, bardzo dobrze nadają się deszczówki

przednią tarczę hamulcową

adapter na zaciski do przedniej tarczy

przednią i tylną zębatkę do SM

łańcuch o innej długości

detale wizualne - błotnik przedni itd

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem Ci ze jak mam wydac tyle kasy na przerobienie i tyle roboty TO juz wole kupic zmontowane supermoto Bo wkoncu przerobienie mnie wiecej wyniesie niz kupno supermoto Ale dzieki za pomoc

 

Jak nie znajde dobrego EXC 125 w supermoto To ostatecznie kupie EXE 125 SM albo Husqvarne sm125 i tyle dzieki POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...