Skocz do zawartości

MOTO Z USA


qdlaty2004
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A możesz dokładnie opisać jak to z tym wysyłaniem (dokumenty) i pakowaniem było ? No i koszty oczywiscie.

Trzeba mieć akt własnosci moto.Zrobić notarialne potwierdzenie.Trzeba mieć też rachunek sprzedaży tzw.Bill Of Salle.Pojechac do agecji wysyłkowe i...tyle.Koszty,to płaci się za 1mkw kwoty są różne.Od 120 $ do 150$ za 1mkw.Za hondę goldwing zapłaciłem z dostawą do domu 580$ z czego 100$ to koszt dostawy w Polsce.Przyjmując za 1mkw 120$$

 

Koszty w kraju za hondę GL to 900 zł.razem z obsługą agencji celnej z Częstochowy plus rejestracja i przegląd,270 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowei, jak niektorzy wiedza, ja woze motocykle z Usa, coprawda staram sie tylko HD, ale jak ktos chce to wytlumacze co i jak, juz jeden kolega sie do mnie zwrocil i w tym tygodniu przyszedl mu juz motor. wiec jak by ktos chcial na 100% przywozic, to zapraszam, poopowiadam, moj numer 660 69 11 06, smialo dzwoncie :D

 

 

Tym pytajacym bylem ja,poszlo tak latwo i sprawnie ze juz zapomnialem o tym iz moto ze stanow holowalem a poza tym moto kupilem nie uszkodzone a i tak wyszlo jakies 8 tys. taniej pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz Buba dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo. Gorąco polecam firme znaną jako Motostodoła Jedwabne, to nie jest żadna reklama. Sam wlasnie kupiłem od nich Harley`a z USA. Ludzie baardzo w porządku, zaufani, nie robią lipy , pomogą we wszystkim itd. jesli moto jest uszkodzone to sie dowiesz co i jak i gdzie jest uszkodzone. Ceny spoko. Sprawy celne tez zalatwiaja i nawet przywioza ci moto pod dom jak termin pasuje.

tu jest link do allegro nt. tej firmy

http://allegro.pl/show_user.php?uid=6283949

 

Polecam jeszcze raz.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

...ja właśnie sprowadziłem swoje cacko z za oceanu... Jestem pod wrażeniem... Chłopaki kupili mi moto, bez żadnych problemów dopłynęło do Bremerhaven (Niemcy), stamtąd osobiście je odebrałem i przewiozłem do Polski. Ważna rzecz - w Niemczech zapłaciłem VAT (19%) i cło (6%) ... taniej wychodzi. A co do chłopaków... Tak mi zapakowali i owinęli maszynkę, że NIemcy byli pod wrażeniem, żadnej ryski i skaleczenia. Naprawdę mogę polecić... Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to służę szczegółami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to coś sie zmieniło bo vat płaciło sie w PL, ale skoro tak zrobiłes znaczy tak jest.

Napisz tu albo na priv czy sam kupowałeś czy jak w ogóle

podr.

 

...mam kolesi, którzy "tam" są... określiłem się czego szukam i do jakiej kwoty... Odradzają kupowanie na ebay-u, bo tam są Rosjanie i wałki kręcą... Szukali po ogłoszeniach miejscowych NY i znaleźli ogłoszenie na sklepie. Pojechali, zrobili fotki, ja się zdecydowałem i kupili dla mnie (na moje dane). Potem dokładnie zawinęli moto i wpakowali do kontenera i do portu. Ważne - do tego momentu nie zapłaciłem ani grosza!!! Potem samolotem do Polski przyleciały dokumenty i kluczyk do moto, zapłaciłem za maszynkę w dolcach chłopaczkowi w P-niu. W necie sprawdzałem, gdzie jest statek i jak przypłynął - zadzowniłem do agenta firmy przewozowej do Niemiec. Co ważne - to Polak. Potem pojechałem do Bremerhaven po moto, odebrałem z portu i na miejscu zapłaciłem wszystkie unijne opłaty. Moto po rejestracji w kraju wyszedł mi jakieś 5-6 tys taniej niż na rynku... Myślę, że było warto... :buttrock: I już śmigam, a co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Elo. Gorąco polecam firme znaną jako Motostodoła Jedwabne, to nie jest żadna reklama. Sam wlasnie kupiłem od nich Harley`a z USA. Ludzie baardzo w porządku, zaufani, nie robią lipy , pomogą we wszystkim itd. jesli moto jest uszkodzone to sie dowiesz co i jak i gdzie jest uszkodzone. Ceny spoko. Sprawy celne tez zalatwiaja i nawet przywioza ci moto pod dom jak termin pasuje.

tu jest link do allegro nt. tej firmy

http://allegro.pl/show_user.php?uid=6283949

 

Polecam jeszcze raz.

 

 

Potwierdzam w 100%, chłopaki są OK, sam kupiłem u nich dwa motocykle. Wszystko jest wiadomo co uszkodzone itp...a ceny naprawdę konkurencyjne. :biggrin:

Z czystym sumieniem mogę ich polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

CHŁOPAKI ODNOSNIE SPROWADZANIA AUT I MOTO DO PL WIEC TAK FIRMY W USA KTÓRE WAM MOTO DOSTARCZĄ

 

OCZYWISCIE FIRMY CO ZAŁATWISZ PO POLSKU

SHIP SMART

DOMA

POLAMER

 

SPROWADZAĆ MOTOR LUB AUTO TYLKO DO NIEMIEC

HAMBURG LUB BREMENHAFEN

BO JAK WYŚLESZ DO PL TO STRASZNIE DROGO CŁO

W NIEMCZECH NAPISZESZ NA FAKTÓRZE 1000 BAKSÓW I ZAPŁACISZ OŁAT 300 EURO

WYROBISZ W URZEDZIE BRIEF NIEMIECKI I W PL REJESTRUJESZ JAK Z NIEMIEC

 

PRZYKŁAD 2 TYGODNIE TEMU KUMPEL SPROWADZIŁ NOWĄ SUKE VL 1500 PRZEBIEG 0 MIL

I W PL PRZYSZŁY GO OPŁATY 10000 ZŁ

 

KOSZT W NIEMCZECH MAX 3000 ZŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPROWADZAĆ MOTOR LUB AUTO TYLKO DO NIEMIEC

HAMBURG LUB BREMENHAFEN

BO JAK WYŚLESZ DO PL TO STRASZNIE DROGO CŁO

W NIEMCZECH NAPISZESZ NA FAKTÓRZE 1000 BAKSÓW I ZAPŁACISZ OŁAT 300 EURO

WYROBISZ W URZEDZIE BRIEF NIEMIECKI I W PL REJESTRUJESZ JAK Z NIEMIEC

 

PRZYKŁAD 2 TYGODNIE TEMU KUMPEL SPROWADZIŁ NOWĄ SUKE VL 1500 PRZEBIEG 0 MIL

I W PL PRZYSZŁY GO OPŁATY 10000 ZŁ

 

KOSZT W NIEMCZECH MAX 3000 ZŁ

Wszystko fajnie ale trzeba dojechac do Niemiec, znac szkopski, umiec w ich urzedach to zalatwic,

pewnie jeszcze nocowac w Szkoplandii, itd. A jak si jezyka nie zna to trzeba jeszcze zaplacic za

koszty kolegi, ktoro zna. Zatem tu tez trzeba kasy wydac.

 

Ile trwaja te formalnosci w Niemczech?

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...