Skocz do zawartości

Yamaha V-max (vmax) - straciłem głowę ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Banita, a czym aktualnie jeździsz?

 

Moim zdaniem 100KM w v-maxie i sposób w jaki oddaje moc, to i tak bardzo dużo. Tymi 45KM można sobie po prostu fajnie przedłużyć :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jeżdziłem YZF 600 Thundercat z 96, obecnie dosiadam Hondę Magnę VF 750 lecz chciałoby się spróbować czegoś mocniejszego.ale chyba nie będzie dość dużej różnicy w mocy między nimi ,prawda?

A czy założenie V-boosta faktycznie podnosi moc do 145KM, bo na Allegro zauważyłem że można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boa ma rację, V-boost to tylko i wyłącznie system zasilania jednego cylindra z dwóch gaźników. W wersjach dławionych było więcej przeróbek czyniących konwersje kastrata w prawdziwy motocykl nieopłacalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banita, a czym aktualnie jeździsz?

 

Moim zdaniem 100KM w v-maxie i sposób w jaki oddaje moc, to i tak bardzo dużo. Tymi 45KM można sobie po prostu fajnie przedłużyć

 

To po co w ogóle kupować V-maxa ? Nie lepiej FZXa za pół ceny ? Jak kupować maxa to najmocniejszą wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując:Jeżdżąc Magną czegoś mi brakowało; czy uzyskam to mając V-Maxa?

66 Nm a 122 to chyba zawsze trochę więcej. Jak myślicie ?

Warto kupić za 13000,- czy też nie ?. A może poszukać 145 konnej?

Ciekaw jestem opinii kogoś kto jeździł porównywalnym motocyklem do mojej Magny a jeździł też V-maxem.

I jeszcze jedno :na co zwrócić szczególną uwagę kupując używanego V maxa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe sluchaj tych bzdur odnosnie zatrwazajacych cen zmiany kastrata na full power :wink: W zaleznosci od dojscia V boosta z elektronika mozna miec za okolo 2KPLN, kolega ma nawet na sprzedaz wiec zero problemu gdybys sie zdecydowal na ten motocykl, a nieskromnie powiem ze wybor padl na sluszna marke i odpowiedni typ :cool:

Poza tm zapraszam na:

http://vmaxpolska.republika.pl/

kopalnia wiedzy odnosnie maxa jak i sporo ludzi majacych czesci i dostep do nich, zapytaj tam moze ktos zna to moto...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie Vboosta z elektronika i przydaloby sie sprawdzic wydechy, bo z wersji zdlawionej maja mniejsza srednice, ale kominy i tak powinno sie zalozyc odpowiednio brzmiace bo szkoda tak pieknego dzwieku tlumic...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe sluchaj tych bzdur odnosnie zatrwazajacych cen zmiany kastrata na full power

 

13 000 - motocykl

2 000 - V-Boost

1 000 - jakikolwiek wydech (licząc po najmniejszej linii oporu)

-------------------------------

16 000 - cały motocykl, bez uwzględnienia czasu i robocizny.

 

Za 16 tysięcy można spokojnie kupić wersję oryginalnie otwartą, nie bawiąc się w żadne głupie przeróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zakupiłem Yamahę V-max z Anglii i nie bardzo miałem okazję porozmawiać z poprzednim właścicielem, dlatego mam do Was pytanie: Pod obudową między kierą a kanapą znajduje się jakiś zbiornik na moim zdaniem ok 1l -do czego on służy?

I jeszcze jedno :z prawej strony kiery na samym dole znajduje się jakiś przełącznik FUEL ? Do czego on służy?

Jest też kontrolka na tablicy wskażników z małą diodą-do czego ona służy?

Z góry dzięki za wyjaśnienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...