Skocz do zawartości

Zlot w Czechach


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej

napiszcie coś więcej, np jak wyglądają zloty w czechach, nie miałem jeszcze okazji bawić się u sąsiadów z południa, stronka w necie wyświetla się tylko w języku czeskim, średnio się w nim odnajduję, planowałem wyjazd na zlot do Bydgoszczy a teraz zastanawiam się nad opcją Czech, widzę, że z Wrocka szykuje się grupa, ja w piątek mogę lecieć najwcześniej o 18:00. Może ktoś z jadących do Czech będzie we czwartek w Orlim gnieździe,

pzdr bwoj

 

wygląda na to, że impreza zapowiada się rewelacyjnie jednak "mój plecaczek" nastawiła się na zlot w Pieckach pod Bydgoszczą i mam lekki dylemat :crossy: , z programu zlotu też zapowiada się niezła imprezka , jest jednak jeszczę trochę czasu żeby podjąć decyzję - Pardubice czy Bydgoszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie ojojkować, tylko pakowac sie i jechac. Pierwsza grupa startuje w piątk ok 11-11.30 z tradycyjnego juz BP.

 

dobrze ci mowic :) :) ;)

jeszcze 4 tygodnie gips na nodze :cool: :)

i nici z ;) :)

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszyscy maja mapke. Z tego co mi swita, to impreza jest chyba w Holicach koło pardubic, ale jeszcze sie upewnię... i wrzucę dokładne namiary.

 

aaa, juz Szafir powyzej wrzucił, no ale jesli ktos jest tak mało spostrzegawczy jak ja, to przypominam http://www.whcmc.cz/p2007.html

 

no i wjazd tylko 250 kcs, nie jest tak źle, jak za takie kapele :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej wklejam link z mapką, na samym dole mapy (szlak z kropek) jest miejsce impry... Generalnie trzeba kierować się na miejscowość RABY, poza tym tą górę z zamkiem widać z Hradca - podobno

>> mapa <<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Panowie nie nastawiajcie się tak na te kapele :biggrin:

Ichniejsze nazewnictwo ma niewiele wspólnego z prawdą :wink:

Rok temu byliśmy na Siravie na Słowacji i miało grać Iron Maiden (rev) ;) .... no i zagrali ... kolesie grający kawałki Ironów :banghead:

W ten łikend jest kolejna edycja zlotu Sveta Motocyklow na Zemplinskiej Siravie i gra Deep Purple rev ;)

Pewnie i tak się wybiorę ;)

 

Dla osób chętnych stronka: www.pobys.sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Piątka nie marudź, na tym własnie ta zabawa polega. Ale jesli nie widziałeś Rammstein revival, to tylko mozesz załować, a nie porównywać z Ironami. W tej kapeli wszystko podrabiaja idealnie,łacznie z wyglądem, choreografią, i muzyką. Ostatnio wokalista sie nawet zaopatrzył a stelaż na rękę, i ognie za plecami... i są prawie jak oryginał... ale przecież nie jedziemy na koncert, tylko na dooobrą impre, pozdro i czekamy jutro ok 11 na BP, i nie martwi nas w ogóle walący własnie za oknem deszcz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...