Skocz do zawartości

Moze ktos podjechac i obejrzec??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! Mam wielka prośbe do kogos z okolic Jeleniej Gory!! Czy moglby ktos podjechac i dowiedziec sie cos o tym moto i czy http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M506964. Bo ma troszke do niego a mozliwe ze okazja i co do ceny neich sie ktos spyta czy to te 6900 to ostateczna dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy o zdrowym rozsądku kupiłby ten motor jezeli wszystkie papiery są ok i da sie go zarejestrować.

Coprawda to na 99% jest SX tylko poprostu ktoś dokupił do niego oryginalny kit homologacyjny ale

Cena za ten rocznik i model jest tak niewielka ze nie ma przecież znaczenia w jakim stanie jest motor...

on jest wart z tego rocznika przeciez ok 9500zł. więc nie ma co zdziwiać tylko kupić a po jakimś czasie zrobić remont po którym i tak wyjdzie na to ze daliście mniej niż rynkowa wartość.

 

Jestem zdania ze własnie takie motocykle dobrze jest kupować za niską cene a potem je wyremontować za róznice w cenie do wartośći rynkowej. w tym wypadku to jest ok 2500zł a za to można zrobić full remont silnika zawiesznia.

Ja podejżewamm ze poprostu ten z ogłoszenia was interesuje bo taka kwota dysponujecie i nie bardzo macie na remont ale to przeciez moze poczekać a sprzet juz pożądny przynajmniej bedize.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W motorze jest do zrobienie przednie zawieszenie bo cieknie oraz przedni hamulec(też cieknie). Sinik w dobrym stanie nowy tłok, na dotarciu. Motor to sx a nie exc, z exc ma tylko kilka części, brak okablowania, modułów i zegarów. Ale największy problem jest w dokumentach. Niby trzeba spisać z jakimś niemcem lewą umowę, na innej umowie miedzy gostkeim z niemcem zapis że jest to ktm sx, brak tabliczki znamionowej. Nie wiadomo z kąd ma papiery od exc.

To tyle co wiem

 

Sirry ze tak późno piszę ae dzisija się z gostkiem spotkaęłm

Edytowane przez bart90dt125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...