Skocz do zawartości

Aprilia RX


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Co sądzicie o tej apce? http://www.allegro.pl/item221754785_super_...prilia_rx_.html z tego co widze to kierunki nie działają (bo sa obrucone ku dołu...) mam prosbe czy ktos z okolicy mogłby mi obejrzec moto??

pzdr :crossy:

 

ps. jesli to zły dzial to prosze moderatora o przeniesienie go do odpowiedniego działu.

Edytowane przez Boczek013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3,5 tys zł oferta dobra za ten rocznik...

zalezy co było robione... jak wał to masakra.....

 

one wszystkie są zajeżdżone.... chociaż jak to jest seryjna 50ccm to bierz i jezdzij długo..

 

jak 80 + jakies cuda , spodziewaj sie remontu po 2 tys km :crossy: :)

 

miałem rx 80... i w suie mam dosyć

 

50 za słabe.... 80 z kolei sypią sie... choc moja wśród 80 była jedną z mocniejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze silnik byl rozbierany - silikon wystaje spod dekla. Czemu jak wal byl robiony to masakra? Jak ktos to zlozyl z glowa to motor bedzie latal baaaaaaaardzo dlugo, ja wlozylem do siebie cylinder 70 i latam juz drugi sezon i wcale sie nie obchodze delikatnie tylko caly czas kita!.

Wracajac do motoru - nie ma linki obrotomierza - okolo 40 zl

podnozki pasazera tez zdjete,

guma z przodu lysa chyba,

zestaw napedowy do wymiany - na maks wyciagniete napinacze

nie ma oslony lancucha na wachaczu,

to chyba tyle.

 

PS. Nie wiem czemu tylna felga jest zlotawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze silnik byl rozbierany - silikon wystaje spod dekla. Czemu jak wal byl robiony to masakra? Jak ktos to zlozyl z glowa to motor bedzie latal baaaaaaaardzo dlugo, ja wlozylem do siebie cylinder 70 i latam juz drugi sezon i wcale sie nie obchodze delikatnie tylko caly czas kita!.

Wracajac do motoru - nie ma linki obrotomierza - okolo 40 zl

podnozki pasazera tez zdjete,

guma z przodu lysa chyba,

zestaw napedowy do wymiany - na maks wyciagniete napinacze

nie ma oslony lancucha na wachaczu,

to chyba tyle.

 

PS. Nie wiem czemu tylna felga jest zlotawa

 

Do tego rozdarte siedzenie, korozja ramy i ułamana klamka hamulca. Za wysoka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3,5 tys zł oferta dobra za ten rocznik...

zalezy co było robione... jak wał to masakra.....

Hę?

Ja swojego kupiłem za 3100zł, 2005r

 

Za wysoka cena

 

Prawda...Wertuj allegro 3 razy dziennie to wkońcu coś znajdziesz nawet troche taniej...

 

Widac ze silnik byl rozbierany

Nie oszukujmy się, nie ma motocykli/motorowerów dobrych...większość to wraki...

 

PZDR...

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę?

Ja swojego kupiłem za 3100zł, 2005r

Prawda...Wertuj allegro 3 razy dziennie to wkońcu coś znajdziesz nawet troche taniej...

Nie oszukujmy się, nie ma motocykli/motorowerów dobrych...większość to wraki...

 

PZDR...

Jeśli kupiłeś RXa z 2005 roku za takie śmieszne pieniądze to nie dziw się że to wrak. Normalna cena to okolo 6-7 tysięcy za ten rocznik. Taniej to możesz kupić jeszcze ramę z dokumentami :icon_rolleyes:

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o tym myślimy że trzeba go obejrzeć...

 

gośćpisze ze ma inne moto.. czyli handluje....

 

z zachodu taką aprilke taniej mozna przywieźć , 3,5 tys normalna cena.. ale cza obejrzeć ;)

 

przynajmniej tyle ze są duze szanse ze jest orginalna - zadnych tuningów - taką pojeździsz najdłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś RXa z 2005 roku za takie śmieszne pieniądze to nie dziw się że to wrak. Normalna cena to okolo 6-7 tysięcy za ten rocznik. Taniej to możesz kupić jeszcze ramę z dokumentami mrugacz.gif

 

Ja kupiłem Peugeota Xp6... Troche już w niego włożyłem- myślę ze zmieszcze się w 500-1000zł...

Silnik ideał ;)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...