Skocz do zawartości

migacze w cbr 600 f3


mike cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam od niedawna cbr 600 z 97 roku do której poszukuję takze zegarów

problem jest następujacy, honda miała mały wypadek jakis makaroniarz przewrócił ją po zbyt owocnym hamowaniu przednim hamulcem

od tamtej pory kierunkowskazy włączane czy to lewe czy prawe migają na raz i pali sie tylko jedna kontrolka

po odłaczeniu zegarów które były zniszczone dalej jest to samo

wszystkie bezpieczniki sprawne i wszystkoi inne także

niema żadnego problemu ze światłami, stopami itp.

co moze byc przyczyną ??????

proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegary sa na pewno od F3 to musi być gdzies zwarcie-źle podłączony kierunek/ki. Instalka w moto jest bajecznie prosta.Musisz prześledzić całą wiązke od kierunków i musi byc gdzieś jakiś błąd.Zresztą nawet bez liczników kierunki powinnny sie palić.Szukaj aż znajdziesz,kabelek po kabelku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegary sa na pewno od F3 to musi być gdzies zwarcie-źle podłączony kierunek/ki. Instalka w moto jest bajecznie prosta.Musisz prześledzić całą wiązke od kierunków i musi byc gdzieś jakiś błąd.Zresztą nawet bez liczników kierunki powinnny sie palić.Szukaj aż znajdziesz,kabelek po kabelku.

dzięki tak zrobie

 

poszukuje jeszcze zegarków do mojej cbrki 97, jeżeli wiesz może kto dysponuje takimi częściami będe wdzięczny za namiary

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawialbym zegary. Kiedys mialem peknieta podstawe zegarow i przerwala sie jedna sciezka na obwodzie drukowanym i wtedy dzialy sie dziwne rzeczy z kierunkami.

Ja poszukuje obudowy zegarow do F3 (tej czarnej) gdyby ktos mial, to chetnie kupie.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M340489

Edytowane przez michal750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zwarta lewa linie z prawa. poszukaj w kostkach i ogladnij przelacznik.

dokładnie tak jak pisałeś

zwarte przewody lewej i prawej strony pod zadupkiem

dziekuje za informacje

pozdrawiam

 

 

 

Obstawialbym zegary. Kiedys mialem peknieta podstawe zegarow i przerwala sie jedna sciezka na obwodzie drukowanym i wtedy dzialy sie dziwne rzeczy z kierunkami.

Ja poszukuje obudowy zegarow do F3 (tej czarnej) gdyby ktos mial, to chetnie kupie.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M340489

mam obudowę od zegarów ta o którą ci chodzi

szukam zegarów do cbr z roku 97 które nieco różnią się od tych poprzednich

juz te z 96 roku są nieco inne, poniewaz mają czarne wszystkie zegary i białe wskazówki

moje zagary mają czerwone wskazówki i białą tarczę obrotomierza więc to z 96 roku są inne

do człowieka który w twoim linku wystawiał te zagary dzwoniłem ale ma on problemy z wysłaniem mi ich bo robi to od kilku dni i telefony odbiera bardzo rzadko

jeżeli ktos ma zegary od cbr powtarzam z 97 roku prosze o kontakt

a tobie kolego wyślę za darmo moją starą obudowę jeżeli znajdę nowe zegarki, bo branie pieniędzy za takie głupoty to także głupota

pozdrawiam

662 129 383

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szukam zegarów do cbr z roku 97 które nieco różnią się od tych poprzednich

juz te z 96 roku są nieco inne, poniewaz mają czarne wszystkie zegary i białe wskazówki

moje zagary mają czerwone wskazówki i białą tarczę obrotomierza więc to z 96 roku są inne

do człowieka który w twoim linku wystawiał te zagary dzwoniłem ale ma on problemy z wysłaniem mi ich bo robi to od kilku dni i telefony odbiera bardzo rzadko

jeżeli ktos ma zegary od cbr powtarzam z 97 roku prosze o kontakt

a tobie kolego wyślę za darmo moją starą obudowę jeżeli znajdę nowe zegarki, bo branie pieniędzy za takie głupoty to także głupota

pozdrawiam

662 129 383

Tak wiem, jak wygladaja zegary do rocznikow 97-98, bo codziennie na nie patrze :notworthy:

 

Rozumiem, ze potrzebujesz cale kompletne zegary? Pod tym nr 605 255 522 lub 502 656 136 gosciu ma do sprzedania: podstawe zegarow (taki bialy plastik) + obudowa (czarny plastik) + zegar od temp silnika. Brakuje w nich tylko obrotomierza i predkosciomierza. Moglbys sobie przelozyc swoje stare, ale domyslam sie, ze nie dzialaja.

Poszukaj w archiwum allegro. Kiedys widzialem sporo tych zegarow, bo mocno sledzilem temat tej obudowy dla siebie.

Po powrocie z kilkudniowych wakacji odezwe sie do Ciebie na priv i ustalimy szczegoly odnosnie tej obudowy.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, jak wygladaja zegary do rocznikow 97-98, bo codziennie na nie patrze :buttrock:

 

Rozumiem, ze potrzebujesz cale kompletne zegary? Pod tym nr 605 255 522 lub 502 656 136 gosciu ma do sprzedania: podstawe zegarow (taki bialy plastik) + obudowa (czarny plastik) + zegar od temp silnika. Brakuje w nich tylko obrotomierza i predkosciomierza. Moglbys sobie przelozyc swoje stare, ale domyslam sie, ze nie dzialaja.

Poszukaj w archiwum allegro. Kiedys widzialem sporo tych zegarow, bo mocno sledzilem temat tej obudowy dla siebie.

Po powrocie z kilkudniowych wakacji odezwe sie do Ciebie na priv i ustalimy szczegoly odnosnie tej obudowy.

Pozdro

u mnie jest problem następujacy

jakis kasztan uderzył o ziemie lusterkiem które trzyma sie na stelażu czachy dlatego też moje zegary pekły na pół tzn. temperaturomierz oddzielił się od reszty więc są powaznie uszkodzone dltego tez niemam pewności że po przełożeniu na inną podstawe beda działać

z tego tez powodu szukam całych nieuszkodzonych ale jezeli kolo sam chciał by się pobawic w przekładanie to spoko wysłałbym mu swoje zgliszcza i jak coś by z tego uciułał to zapłciłbym mu za jego części i za robote ale oczywiscie musiały by chodzic normalnie

narazie jak nie kupie nie moge dać ci tej obudowy ponieważ jak bede musiał smigac bez zegarów, chociaż zatkam nimi dziurę

ale myśle że coś juz niedługo kupię, wtedy podasz adres i wyslę ci ta obudowę

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...