Skocz do zawartości

Honda X eleven ( X11, X 11 )


Rekomendowane odpowiedzi

Do mojej zakładam na zmienę sportowe tłumniki . Ciekawe,ale zauważyłem,że spalanie na nich jest mniejsze o jakieś poł litra . Za to moc faktycznie wzrasta i to o niezłych parę koni . Nie wiem dokładnie o ile ale oceniam na oko ,że o jakieś 10 - 15 koni wiecej . No i hałas jest znacznie wyższy . Ciekawi mnie jak to się ma do trwałości silnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale X11 jest raczej takim duzym streetfighterem,a XJR to retro-bike, w ktorym lekka nadwaga nie jest wada.Motocyklem pokroju XJRy jest CB 1300-wedlug mnie o wiele ladniejsza od X11.

 

 

:evil: A wedlug mnie X 11 jest ladniejsza...najladniejsza!!!

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Colą ,- X 11 to piękny motor . Kształt zbiornika i wszystko za nim,- jest ciekawe i bardzo dobrze sie prezentuje . ,- Dlatego mam X . No i te niepowtarzalne wrażenia z jazdy . Nawet Fazer 1000 ze swoimi owiewkami i szybą nie przysparza nawet w połowie tylu radosi z jazdy . W X czuje się drogę , przyspieszenia ,- wszelkie inne obudowane motory już nie dają takiej satysfakcji .

Edytowane przez Andi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam.

Jest moze ktos, kto objuczyl swoja x11 jakimis sakwami lub kuframi?

Chcialbym zaopatrzyc sie w cos takiego na letni sezon, zeby miec gdzie upchnac pare rzeczy.

Myslalem o centralnym i sakwach ale szczerze powiem, ze kufer psuje troche linie tego moto, a sakwy mozna by bylo zawsze zdjac, jezeli ktos uzywa to bylbym wdzieczy za info oraz ewentualne zdjecia.

 

P.S Mam taki pomysl: Piszcie o wszystkim co zamontowaliscie w swojej x11, a co nie jest na wyposazeniu seryjnym- jest okazja podyskutowac o dodatkach i ewentualnie ulepszyc swoja maszyna:)

 

Co do mnie z nieseryjnego wyposazenia posiadam:

-podgrzewane manetki

-scotoiller

-plug pod silnik

-bagster

-crushpady

-wydechy "Barracuda"

 

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę z sakwami tekstylnymi . Są z regulowaną pojemnością . Przyczepiam je do stelaży domowej roboty ( kupiłem gotowe ). Stelaż ma prostokątny kształt z dwoma mocowaniami - jedno do sruby od tłumnika ( musiałem zastosowac dłuższa śrubę ) , a drugie do rączki za siedzeniem .Są wykonane z okrągłych prętów stalowych o grubości chyba 6 mm. a mocowania z płaskownika. Całośc spisuje się dobrze .

Fotki niestety nie prześlę , bo nie mam a do sezonu jeszcze daleko . Sakwy są firmy Delta kupione na allegro .

Edytowane przez Andi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich poszukiwaniach okazało się, że jest problem ze stelarzami do X-11...

Obecnie czekam na zamówiony komplet firmy Hepco & Becker, jak założę to wstawię fotę.

Z dodatków mam tylko podgrzewane manetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Jest moze ktos, kto objuczyl swoja x11 jakimis sakwami lub kuframi? Witam, przerabiałem ten temat w 2006r, chciałem kufry tylko boczne. Jedyne stelaże na boki jaie wtedy udało mi się znaleźć to Five Stars, myk z nimi jest taki,że przy zamówieniu nikt nie informuje o braku adapterów do mocowania przy uchwycie pasażera i trzeba je sobie dorobić, ponieważ oryginalnie tą funkcję spełnia stelaż pod kufer centralny. By niepsuć za bardzo lini moto skróciłem wysięgniki kierunkowskazów aby mieściły się w zarysie stelaży. Jak dotąd jestem zadowolony ...... za wyjątkiem miasta, przeciskanie w korkach mooocno ograniczone! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a98f437f4bdf010f.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ab35cb43c67e89f.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja z dodatków posiadam podgrzewane manetki OXFORD, i stelaż pod 3 kufry five stars (kupiony używany za 250zł) poprzednio miałem tylko stelaż na tylny kufer mocowany do uchwytu pasażera-mocowania takiego stanowczo nie polecam (urwał mi się raz na mazurach i raz zaraz przy wjeździe do naszych zachodnich sąsiadów ;] posiadam też przednią owiewkę z carbonu (zaadoptowana od moto guzzi v11 ) szukam miejsca gdzie by tu zamontować gniazdko zapalniczki 12v bo planuję podróż poślubną na chorwacje;] macie jakieś pomysły? kierownica odpada, osłony chłodnicy raczej też-za nisko

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, czekam na wiecej:)

Co do gniazda zapalniczki to przesylam link do allegro , tam jest zamontowane to wejscie w oslonie chlodnicy.

 

 

http://moto.allegro.pl/item562897147_honda...per_okazja.html

 

 

 

 

kylo dzieki za zdjecie, ladny sprzet:) - skad masz taka owiewke,bardzo fajnie wyglada.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam jestem świeżym posiadaczem x11. Podobnie jak większość zakochałem się w nim od pierwszego spojrzenia i spełniło się moje marzenie. Moto zostało sprowadzone z francji i mam pytanie jaki olej lejecie, bo niestety nie wiem jaki był lany wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Motul 5100.

Jest ok, ale mysle nad sprobowaniem jakiegos Castrola, bo dobre rzeczy o nim slyszalem:)

 

P.S Bardzo przydatne informacje o naszych sprzetach, polecam:

 

http://www.hondax11.com/vbulletin/index.php

Edytowane przez szpakmarc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...