Skocz do zawartości

Co jest lepsze


Piotrek01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać z każdym mankamentem jakiegoś motoru można sobie poradzić w ten lub inny sposób :icon_mrgreen:. Skoro tak to już w ogóle w 100% jestem za Hondzią.

Piotrek bież honde

A masz belki, jak tak to kiedy mostek stawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem jeździłem!!! I to nawet całkiem sporo :( To są moje odczucia... dla mnie ten silnik jest po prostu słaby i żeby odczuć jakiekolwiek przyśpieszenia trzeba go kręcić. Rzeczywiście można zmieniać biegi przy 6, ale to nie jest żadna jazda. Z całą pewnośią powiedzenie że "ładnie idzie od 4 tyś" to bzdura...

 

teraz to gadasz głupoty...też jeździłęm niejednym rg(seryjnym) i motorek ładnie przyspiesza od 4500obr i opada z momentu tak gdzieś koło7000obr. dane fabryczne wszystko mówią... moc 7kw przy 5900obr a moment maksymalny osiąga chyba przy 5500obr.może jeździłeś na rg ze sportowymi wydechami...bo rg na sportowym wydechu podobno ciągnie od 8000obr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to gadasz głupoty...też jeździłęm niejednym rg(seryjnym) i motorek ładnie przyspiesza od 4500obr i opada z momentu tak gdzieś koło7000obr. dane fabryczne wszystko mówią... moc 7kw przy 5900obr a moment maksymalny osiąga chyba przy 5500obr.może jeździłeś na rg ze sportowymi wydechami...bo rg na sportowym wydechu podobno ciągnie od 8000obr

 

Piszesz że moc 7 kW przy 5900obr. Minarelka w ogóle nie ma 7 kW tylko mniej. Jeździłem moją minarelką z kumplem który miał RG i gdyby kręcił do tych waszych 5900 to by został kilometr w tyle :icon_twisted: Nie wiem co piszą te wasze dane, ale ja mówię jak to wygląda w praktyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jeździłem na kolegi Hondzie NS 1 i to bardzo dobra maszyna :) 1, 2, 3 normalnie dopiero od 4 od 7tyś obrotów dostaje takie kopyto że hej. Bardzo bym Ci go polecił. w ogóle jest ładniejsza od Suzuki RG. RG wygląda jak motor policjanta :) A i NS 1 jechałem 125 km/h więc ładnie idzie :crossy:

 

Pozdro :biggrin:

Edytowane przez adam8fr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegi RG leci w granicach 108-110 kahaema, ale ja wyciagnalem na jego maszynie 100 i wskazowka dalej ani rusz. moze droga byla za krotka...:)

 

pzdr:)

 

kubadandy, nie widze w tym RG nic specjalnego, owiewka ufo albo cos innego tego pokroku, boczki te same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez polecam NS-1 ze wzgledu na "BRUTALNOŚĆ" oddawania mocy bo podobnie jak moja NSR od 7 tysi ma kopa, i jak sie nie schodzi ponizej tych obrotow to jezdzi bardzo bardzo przyjemnie, na NS-1 mialem okazje przejechac sie 3 razy i powiem ze jak na taki malutki silniczek to naprawde jest czym posmigac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem HOnda ns-1 w wresji MOTEsa poprostu wymiata sam mam ten lekki motocykl bo raczej on moim zdaniem motorowerem niejest:P:) RG jest stare moim zdaniem ma inny wygląd jest wąskie itp. słabe osiagi :( jeźdizłem RG i polecam ci Ns-1 jest duzo duzp wygodniejsza smiało mozna podruzować w 2 :crossy: bez zamulania pod górki:D moja ns-1 jeszcze mnie niezawiodła niepali durzo osiagi 130km/h mozna nia jeździć spokojnie zmieniajac biegi przy 6 000 obrotów posiadam fajny dynamiczny silnik z durza chłodnicą dlamnie bajera jezeli masz kasy to polecam ci ns-1 natomiast gdy masz powyzej 2000zł to kup rg bo za tak małą kase to dobrej hondy niekupisz ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem HOnda ns-1 w wresji MOTEsa poprostu wymiata sam mam ten lekki motocykl bo raczej on moim zdaniem motorowerem niejest:P:)
Nie ma takiego motocykla. Skoro tak pięknie go opisujesz, zajrzyj może do tabliczki znamionowej?
RG jest stare moim zdaniem ma inny wygląd jest wąskie itp. słabe osiagi

Twoje zdanie jest wyrocznią! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...