Skocz do zawartości

Pochwale sie... R1 :)


badstuff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trzymam za Ciebie kciuki :]

 

w sobote jest wypad na tor do lublina, warto pojechac pocwiczyc , potrenowac, a sprzet masz do tego idealny :bigrazz: troche szkoda ze krzywa rama, prostowane lagi i naklejki nieoryginalne ale ujdzie w tlumie :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie chlopaki :icon_razz: Co do przebiegu to jest oryginalny, chyba ze bardzo sie wlasciciel postaral z podrobieniem ksiazki serwisowej i ugadaniem serwisu :) Kupilem ja od pierwszego wlasciciela. Na tor jeszcze nie moge jechac, bo nie chce ryzykowac jazdy bez prawka tak daleko, jeszcze czekam ok tyg na odbior :buttrock: Ale nastepnym razem jesli i praca pozwoli bardzo chetnie sie wybiore!! Narazie przelatalem ok 800 km i nie mam zadnych problemow, no moze jeden, ze stawia na kolo a jeszcze tego sie boje :banghead:

A gdyby ktos chcial zerknac na wiecej fotek, to zapraszam tu:

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/YZF-R1/12786

Edytowane przez badstuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zastanawiające że w POlsce gdzie warunków do jazdy sportami nie ma większość ludzi kupuje sporty,... w sumie sam przez to przechodziłem... i to 3 razy... ale w końcu opamiętałem się i kupiłem coś na nasze warunki drogowe... No chociaż gdybym mieszka łw Poznaniu...napewno jeździłbym sportem (tor pod ręką) w Bieszczadach też jest gdzie pojeździć.... pojeździłem kilka sezonów sportowymi motocyklami i raz że nie ma gdzie dobrze powinklować (wypady na tor do Poznania drogie i czasochłonne aczkolwiek nic nie da takiej frajdy jak tor) dwa na większości dróg powiatowych czy gminnych w POlsce nie da się pojechać sportem więcej niż 60 km/h no i przyjemności z takiej jazdy nie ma żadnej,,...wręcz przeciwnie... ma się wrażenie że zaraz poodpadają nam plastiki... tak więc jesteśmy bardzo ograniczeni jesli chodzi o wybór trasy.. Osobiście sercem jestem za sportowymi motocyklami i takimi chciałbym jeździć, ale w naszych realiach drogowych trzeba naprawdę wiele poświęcenia żeby latać sportem... teraz tam gdzie swoją cbr jechałem góra 60 km/h (szybaza jazda groziła rozsypaniem sie motocykla albo wypadnięciu wszystkich plomb z zębów) KLV łem lecę 120 i mam banan na gębie... :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wpsomniales kazdy musi swoj etap w zyciu przejsc. Ja od zawsze mialem zajawke na sporta i zrealizowalem wreszcie marzenie. I tak szczerze Ci powiem ze narazie nie odczuwam jakis skotkow ubocznych, a jezdze sporo po miescie. Jedynie skutkiem ubocznym jest dla mnie to przebieranie sie non stop z ciuchow motocyklowyc na normalne :crossy: Nie wiem, moze nie odczulem tego zjawiska o ktorym piszesz, bo nie jezdzielm innymi motorami, ale nawet pod wzgledem twardosci jakos nie jest zle, moze dlatego ze przesiadlem sie z samochodu ktory mial gwint KW i byl ekstremalnie twardy :icon_twisted:

P.S. A gdzie sie zglasza te fotki ??

Edytowane przez badstuff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj http://forum.motocyklistow.pl/Forumowy-Mot...007-t77816.html

 

cabaniero ja kombinuje co by tu zrobic zeby w Warszawie zbudowac tor :> wszystko juz zaplanowalem od rozpoczecia inwestycji powstrzymuje mnie tylko brak 20milionow zl ;) narazie gram w totka, jak bede mial z polowe kasy to napewno inwestor sie znajdzie :>

Edytowane przez nameless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratululacje :clap: sprzet wygladam naprawde zajebiscie ;)

Szerokiej drogi i gumowych drzew (tym bardziej ze to pierwszemoto :bigrazz: )

P.S. A gdzie sie zglasza te fotki ??

W dziale "przy piwie". Na lipiec kwalifikacje zamkniete ale sledz uwaznie forum to na edycje sierpniowa sie zalalpiesz :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...