Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej chlopaki, nie moglem z Wami jechac, walczylem z mgr i dodatkowo w sobote 6ego musialem byc w pracy, ale od dzis mozecie do mnie mowic magistrze inzynierze nowak :icon_mrgreen:

 

 

nast sezon to juz raczej Poznan, ale bardzo chetnie wpadne do LBL na jakis wyjazd. w tym sezonie to juz chyba jest pozamiatane, w niedziele w ciagu dnia wyskoczylem na chwile na moto i bylo.... zajebiscie przyjemnie ale po 30minutach nie dalem rady juz jezdzic z zimna. Dzis wieczorem bylem tylko na 10min i ... czas juz chyba zimowac.

 

PS: Nulka , masz jeszcze jakies fotki z drugiego sierpniowego wyjazdu??? chodzi mi o ten pracy winkielek blisko parku maszyn :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chlopaki, nie moglem z Wami jechac, walczylem z mgr i dodatkowo w sobote 6ego musialem byc w pracy, ale od dzis mozecie do mnie mowic magistrze inzynierze nowak :buttrock:

nast sezon to juz raczej Poznan, ale bardzo chetnie wpadne do LBL na jakis wyjazd. w tym sezonie to juz chyba jest pozamiatane, w niedziele w ciagu dnia wyskoczylem na chwile na moto i bylo.... zajebiscie przyjemnie ale po 30minutach nie dalem rady juz jezdzic z zimna. Dzis wieczorem bylem tylko na 10min i ... czas juz chyba zimowac.

 

PS: Nulka , masz jeszcze jakies fotki z drugiego sierpniowego wyjazdu??? chodzi mi o ten pracy winkielek blisko parku maszyn :icon_eek: :rolleyes:

WITAM SZANOWNEGO PANA MAGISTRA W KLUBIE WYKSZTAŁCIUCHÓW :flesje:

Ja też się do niego zaliczam jako magazynier z dziedziny chemii.

GRATULUJĘ!!!!

A odpowiadając na pytanie to niestety nie mam ale jak mi wróci wena twórcza to zmontuję filmik z sierpniowego śmigania na Torze i oczywiście z 06.10.2007r. Nie chce robić fuchy więc jeszcze kilka dni na wstrzymanie bo marzy mi sie coś porządnego -- jakiś konkretny materiał.

Raz jeszcze Ci GRATULUJĘ!---- MGR NOWAK :icon_razz: :icon_evil: POZDRAWIAM :icon_razz:

 

 

WITAM1--- filmy będą tylko dajcie mi jeszcze trochę czasu :clap: PLISSSSSSSSSSSSSSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P http://www.fulmana.fora.pl/zdjecia-z-niele...-2007-t178.html :biggrin:

....trzeba się do tego "fotografa" zgłosić pewnie ma też kilka naszych fotek :wink:

pees chyba czas się zarejestrować na tym 4um :flesje:

 

 

masz racje Turek.... :flesje:

 

PS. Ale mamy dobra ta NULKE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_evil: http://www.fulmana.fora.pl/zdjecia-z-niele...-2007-t178.html :icon_idea:

....trzeba się do tego "fotografa" zgłosić pewnie ma też kilka naszych fotek :buttrock:

pees chyba czas się zarejestrować na tym 4um :banghead:

 

 

To co rejestrujemy się? Podyskutujemy z nim o jego paranoicznym hobby! :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po dotychczasowych reakcjach tego forum na mniej lub bardziej kulturalne głosy motocyklistów to IMHO strata czasu. Podstawowa prawda - "widziały gały co brały" - niestety do nich nie dociera.

Ale być może któregoś dnia trzeba będzie pokazać, że niemała z nas grupa. Nie sądzę jednak aby sprawa rozstrzygnęła się na tym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam te posty z forum osiedlowego, to leje ze smiechu :wink: chca przeniesc tor, bo im hałas dokucza hahahaha. ja mieszkam blisko okęcia, i powiem ty ch... żeby te samoloty tu nie latały, a w miejscu lotniska nowe boli trza zbudowac :) Niedosyc że takich obiektów w Polsce jak na lekarstwo.... eh cóż prości ludzie, nie to jak nowak mgr :)

btw gratulacje :)

P.S. nielegalnie to onie sobie moga trawke jarac na tym swoim osiedlu :P

Edytowane przez pawel_rr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak ktos chce to jutro 12-16 (nowego czasu) najprawdopodobniej bedziemy latac

 

wyjazd z Wawy o 10, pierwszy Orlen po prawej stronie na trasie lubelskiej, okolo 10km od skretu na Wiązowna/Józefów/Brzeziny/Otwock

 

oby pogoda byla przynajmniej jak dzisiaj :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wskrzeszę temat. NULKA, masz jużmoze filmik :)

Nie poganiam tylko spokojnie pytam i bez stresu jak jeszcze nie ma.

Cześć!

Film jest tylko mnie pokroili i muszę dojść do siebie a wtedy zabiorę się za zaległości.SORRY :)

Swoją drogą ciekawe czy jutro przyjedziecie?POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Film jest tylko mnie pokroili i muszę dojść do siebie a wtedy zabiorę się za zaległości.SORRY

Swoją drogą ciekawe czy jutro przyjedziecie?POZDRAWIAM

Ooooo to życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności. I przepraszam że poganiałem. Teraz już czekam cierpliwie.

 

Zdrówka NULKA życzę, zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM PANOWIE I PANIE!

 

Mój filmik jest w stanie pełnej gotowości ale ,że czas jego trwania to ok. 45 minut nie mogę go wrzucić na YOU TUBE. Jeśli ktoś może mi pomóc i spowoduje,że film będzie ogólnodostępny to PLISSSSSSSSS :)

Jeśli nie to pozostaje mi zrobić kopie i wysłać chętnym i zainteresowanym.

Jaka forma jest lepsza --- decyzję pozostawiam do rozpatrzenia. ;)

POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...