Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

 

Z przykrością muszę powiadomić,że 18 kwietnia został wykreślony z kalendarza jazd na Torze w Lublinie.

To decyzja PZMOT!!!!

 

Pozostaje jedynie 19 kwietnia 2009r. czyli niedziela.

 

Przepraszam za niedogodne zmiany :icon_exclaim:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

 

 

...to lipa, bo 19-tgo wybieramy się sporą ekipą do Częstochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mniejszy, jeśli chcecie to można w Radomiu zarezerwować w czwartek albo piątek w godz od ok 12-16 bo byłem tam wczoraj i pytałem i wtedy mają wolny termin

a na jakich zasadach by bylo 17tego? (skoro wiesz to Ciebie pomecze, chyba by osobny temat sie przydal..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to w tym momencie Powinno sie zadzwonic do PZMot i wyjasnic sytuacje bo skoro tor byl zarezerwowany to jakim prawem suzuki motor polska podbiera nam termin?? W tym momencie widac wlasnie jak PZMot podchodzi do tmatu..... Szkoda slow...

 

BOJKOT !! :crossy:

 

EMIL dowiedz sie co i jak z Radomiem :icon_mrgreen:

Edytowane przez Tasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli była jakaś umowa, nawet słowna to złamanie jej ma konsekwencje prawne.

Wg mnie osoba która załatwiała formalności, powinna czym prędzej zażądać o wyjaśnienie ze strony PZMotu, najlepiej na piśmie.

Wiem że to brzmi może śmiesznie, ale ich też obowiązują jakieś zasady. A łamanie jakiejkolwiek umowy podlega pod kodeks cywilny lub karny.

Ew można spróbować wbić się ekipą i zablokować tor ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMIL dowiedz sie co i jak z Radomiem :icon_mrgreen:

zadzwonie po swietach, ale Adel daj info co wiesz :)

na 18 bylo by ze mna 4 maszyny, na 17 mam juz ja+1 potwierdzone zgloszenia

 

oni chca oplaty od maszyny czy za tor? bo nie pamietam a http://automobilklub.radom.pl wszystko na stronie "w budowie"

 

ale i tak z 10 osob to minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni chca oplaty od maszyny czy za tor? bo nie pamietam a http://automobilklub.radom.pl wszystko na stronie "w budowie"

 

ale i tak z 10 osob to minimum

 

W zeszłym roku było i tak, że w dwie maszyny lataliśmy. Po prostu po 50 pln od osoby i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę imiennie walić... ale czy wy jakieś problemy z czytaniem macie?

WITASKI!!!

Chcę poinformować,że zarezerwowałam dwa terminy do śmigania na Torze:

18 i 19 kwietnia 2009r. Są to pierwsze wolne terminy w kwietniu i do tego jedyne!!!!

W maju nie żadnych wolnych terminów!!!! A co do czerwca to będzie wiadomo dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.

Tyle udało się uzgodnić. Cena za wjazd - może zostanie taka jak w ubiegłym sezonie czyli - 50 zł albo Prezes podniesie ( sam jeszcze nie wie).

 

Chcę jeszcze poinformować,że 18 kwietnia 2009r. w godzinach 10.00- 15.00 czyli w czasie zarezerwowanym na jazdę organizowane będzie szkolenie z techniki jazdy.Koszt na tę chwilę wliczony jest w opłatę za wjazd na Tor. Więcej szczegółów niebawem.

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

...niestety 18-ty od początku nie był zupełnie wolnym (pewnym) terminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...