Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak z tym lataniem latamy 24 czy latamy 25????

 

pzdr

Ja liczę na to, że będzie można latać i 24 i 25 :icon_mrgreen: Trzeba dokładnie przetestować nowe moto w warunkach bojowych :buttrock:

Nie wiem czy będzie tym razem jakaś lista robiona, jeśli tak to :

 

1. turtel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

W sumie to tor rezerwowalismy na 24 i 25. Ale jak widac, jakas dziwna cisza w temacie zapadla. Plan byl taki, coby 24 polatac, potem zrobic grila i jakies piwko, przespac sie i 25 znowu polatac - ale cos chetnych nie widac. W kazym razie, jesli ktos moze jakies konkretne namiary podac na te domki co MYCIOR o nich wspominal, to ja bym sie na pelny wypad pisal. Jesli ze spaniem bedzie klopot, to pewnie wpadne 24, polatam i sie zawine. Ale fajnie byloby sie jakos bardziej zintegrowac i polatac 2 dni, a w miedzyczasie przy grillu posiedziec :icon_biggrin:

 

Pozdro

Piotrus

Edytowane przez Piotrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem ZA i reflektuje tez na 2 dni ,oczywiscie jak bedzie ekipa bo w 4 osoby ciezko bedzi eogarnac tor i domki :)

Trzeba by konkretnie sie ogarnąc, kto lata i kto zostaje na gryla, i na nocke - zeby pozniej nie było znowu akcji, ze bedize 30 ludzi i niby wszyscy z grilem ,a pozniej na grila zostanie 5 osób. Noi co z tym spaniem ,czy nad zalewem (grill i spanie) czy u Joaski ( bo wspominała ze ma warunki). Czy jakieś namioty ,czy domki.

Tak wogole to zostało 8 dni wiec sznse ogarniecia wszystkiego konkretnie sam male, aczkolwiek jest to do zrobienia.

 

pzdr

 

PS

Piotruś mam twoj zadatek jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji. Za długo czekałem na ten wypad :) .

 

2.Cender

 

Ja lecę i pewnie kolegę zabiorę ;) . Nie wiem, czy tak beznadziejnie było że teraz cisza? :biggrin:

Lecimy obowiązkowo panowie i bez wykrętów.

Znane są jakieś konkrety? gdzię się spotykamy, skąd lecimy, w jakich godzinach mamy tor itd. Jak na ognisko to rozumiem każdy żarcie załatwia, popitę i możemy balować, coś tam będzie do zrobienia nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 24 wpadam z 2 kolegami więc +3 :icon_mrgreen:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.MYCIOR

6.pAq

 

Jak na ognisko to rozumiem każdy żarcie załatwia, popitę i możemy balować:

 

no narazie jeszcze sponorów nie ma wiec sami ogarniamy temat.

 

pzdr

 

Pozostałe terminy są już zajęte.

2. W maju ----

24 i 25 maja 2008r. --- godz. 10.00 -- 15.00

 

Pozostałe terminy zajęte.

Jeśli chodzi o odpłatność to Prezes chce mieć z Waszej wizyty na Torze min. 1.000zł[/b] za czas jaki sobie ustalicie.

 

POZDRAWIAM --- Joaśka :icon_mrgreen: :)

 

Tak dla przypomnienia.Noi teraz trzeba by tego kolezke przycisnąc ,ze mamy ustalone 1 tys zł,a nie ile wlezie dawać po kolei.

Lepeiej tez zbey wiekszac była przed 10 a nie zjezdzali sie do 11. JAk wszyscy beda przed 10 to wtedy sie podzieli 1 tys zł i muzyka gra.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Ponieważ poprzednim razem Prezes zapomniał poinformować Gościa na Torze o formie opłaty za latanie dlatego w dniach 24 i 25 maja 2008r. koszt wjazdu to 50 zł od osoby . Ten sam Pan będzie pobierał opłaty.

Co do rezerwacji domków- decydujcie bo będzie za późno i nie znajdzie się wolne miejsce.

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prozbe kolegi nie zalogowanego na 4um

 

niedziela

7..

Antoni

18..

 

 

Witam jest jakaś lista chętnych, pytam bo nie wiem czy są jeszce jekieś wolne miejsca na 24/06(sobota)

 

skonczyło sie na 18 - teoretycznie :D Czyli miejsca patrząc na poprzednie latanko to miejsca jeszcze duuuzo

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja odpadłem, opuszczam naszą matkę Polskę na tydzień i akurat wracam 25 go wieczorem. Szkoda :)

 

Bezpiecznego latania i milej integracji bez bólu głowy na drugi dzień :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam w niedziele to tea mnie dopiszcie I jesscze 6 maszyn. Niedziela bedzie komplecik gwarantuje . Napszcie blizej terminu co I jak. Foks latasz w niedziele I sie nie wykrecaj

 

ps biore kamere wiec z baku + toru w przerwie nakrece jakis film dla potomnych. Przydalby sie jeszcze dobry fotograf :buttrock:

 

Pis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...