Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego już się nie mieszasz? Całkiem nieźle Ci idzie :)

Co do mnie to wolałbym się nie deklarować. Jak sobie właśnie przekalkulowywałem plany majowe to jakoś zaczęło mi brakować weekendów na wszystkie :). Szczególnie termin w okolicach planowanego spotkania mam zagrożony innymi planami. Właściwie już prawie startuję na urlop - na moto dopiero za 2 tyg pewnie siądę :(

 

Ale zawsze jeśli czas i chęci pozwolą chętnie byśmy się dołączali jak ostatnio stałą grupą 3-5 motorków na ogólnie przyjętych zasadach.

Chociaż próbujemy lokalnie rozkręcić pewien pomysł i mieć tego toru trochę więcej to zawsze miło się spotkać z nowymi i starymi znajomymi. Ale tych lokalnych planów póki co nie chcę zapeszać :) Jak dobrze pójdzie to mam nadzieję wszyscy na tym skorzystamy a tego rodzaju imprezki staną się trochę bardziej oficjalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieprzycie jak stare baby w miesnym, bylo minelo - polatalismy i gra gitara.

 

termin jest, chetni sa wiec latamy i w czym tu problem? Asiu jesli nie chcesz naprawde organizowac nastepnego latanka dla nas, to prosze zadeklaruj sie. Chociaz nie wiem dlaczego mialabys sie obrazac na nas, byly male jakies nieporozumienia, ale na internecie kazdy cwaniak - jak ktos cos ma do powiedzenia to 24maja bedize ku temu okazja. Osobiscie bylem zadowolony, przyjechalem, zaplacilem = polatalem. Wszystko bylo tak jak trzeba, a te 60zl czy 50zl to zadna roznica, paczka fajek mniej czy tez 2-3piwa, wielka tragedia... o_O

 

Tym razem zasady wszyscy znaja, z grillem dogadamy sie tez :)

 

Ja juz rezerwuje 6miejsc na start.

 

PiS

Edytowane przez nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Nowak! :biggrin:

W odpowiedzi na zapytanie z Pańskiego postu stwierdzam,że:

1.Termin jest zaklepany,latać będziecie chyba ,że pogoda się spierdzieli.

2.Ja tylko jestem obserwatorem Waszych poczynań na Torze i moja rola to jedynie zaklepanie terminu i tyle ( co już zrobiłam ) :biggrin:

3.Jeśli możesz spójrz w kalendarz i przeczytaj--- 24 maja imieniny obchodzą a wtedy zrozumiesz ,że moja obecność na Torze w tym czasie może być bardzo niebezpieczna gdyż jestem po :biggrin: awanturna :wink: i jeszcze legnę na asfalcie i nie pozwolę się dotknąć a jeżdżenie po człowieku i to wielokrotne do ciekawych widoków nie należy.A i tyle różnych odcisków bieżnika opon na ciele się wymiesza : :clap: Poza tym mogę też w ferworze bryknąć komuś na kolana lub plecy a przy moim tonażu grozi to kontuzją kręgosłupa. Jednak w odróżnieniu od niektórych z Lublina

( bez obrazy dla nich) ja skłonna byłabym się dogadać i odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu zapłacić.

I to bez względu na to skąd pochodzi poszkodowany.

4.Pijanych na Tor nie wpuszcza się a skacowanych tym bardziej :wink: :icon_razz:

A tak ogólnie to wiesz: WDUPIEMAMTO durne gadanie,pierniczenie o Szopenie etc

Przyjeżdżajcie i bawcie sie dobrze :crossy:

Pozdrawiam --- Joaśka

 

PEES A tak na 100% poważnie to nie piję :rolleyes:

I jeszcze jedno --- Bartek ( Oohi) jest już po operacji ,wrócił do domu i ma się dobrze.Widzieliśmy się z Nim w niedzielę w Dęblinie. Rodzice Bartka przyjęli Nas po KRÓLEWSKU.Dziękujemy za wszystko całej Bartka Familii ,Jemu życzymy zdrowia i DO ZOBACZENIA na Torze

Tylko jakiś konował ,do którego poszedł po powrocie ze szpitala zapytał Bartka czy ma zdrowe nerki bo w razie W będzie dobrym dawcą :biggrin: Se zaklnę- Je...ny konował.Nic tylko w papę dać i do chirurga szczękowego wysłać lekarzynę za rodziców kasę.

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to kutas z lekarzynki, nie spieszyl sie na strajk przypadkiem? Oohi do 24ego musisz sie wylizac i dac czadu.

Asiu, do zobaczenia 24ego i udanej imprezy :)

 

pzdr :)

Bartek sezon ma z głowy niestety :banghead: i tylko pewnie jako obserwator na Tor przybędzie bo oczywiście

nie omieszkałam przekazać mu,że jest tu mile widziany.Jak pozwoli czas i kondycja to zapewne pogapi się na Was z łezką w oku.

Czy Ty wiesz Kolego jaki numer wywinęliśmy mu w niedziele w Dęblinie dzięki Grupie z Radomia i nie tylko z Radomia--- sprawozdanie na podforum RADOMIA w temacie Radom rusza na Wschód. Kurde jak ja lubię patrzeć na ludzi ,którzy się cieszą. :biggrin:

A co do imprezy ---- nawale się rano na Torze i haracz będzie za wjazd po jakieś 150 zł od głowy :P A co - należy się. Bo i grilla będzie za co zrobić :biggrin:

Nie zapłacicie - nie polatacie.Buaaaaaaaaaaaa. Ale jestem wredna co nie?Na alkohol mieć muszę to i cena wjazdu rośnie w tym terminie :wink: Impreza na Torze--- oryginalny pomysł.Chyba da się zrobić :flesje:

BEZALKOHOLOWA! Picie soczków a w wyobraźni %.

Pozdrawiam --- Joaśka

Nowak- Ty nie obrażaj KUTASA! Bo jemu rękę każdego dnia z własnej woli podajesz i łączy Was dozgonna przyjaźń :) a temu omyłkowo zwanemu lekarzem KOGOSIOWI to nie podałbyś. Co nie?

Kawałek szkła mu w dupu i do kamieniołomów ;)

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że w tym temacie ale nie chce robić syfu a tu zagląda wiele osób.

 

Wczoraj (wtorek, 6.05) rano jakiś młody chłopaczek, 12 latek ponoć zginął na torze. Koło godz. 11 ul Zemborzycka była zablokowana od skrzyżowania z Diamentową aż po rozwidlenie z Żeglarską (słyszałem, że koło 5 wozów strażackich stało na parkingu przed torem i była również policja). Wie ktoś coś więcej na ten temat?

 

Już znalazłem info co do zablokowania ulicy, nie było związku ze śmiercią chłopca.

http://dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/a...UBLIN/464360595

http://dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/a...NOSCI/453219225

Edytowane przez przemandero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że w tym temacie ale nie chce robić syfu a tu zagląda wiele osób.

 

Wczoraj (wtorek, 6.05) rano jakiś młody chłopaczek, 12 latek ponoć zginął na torze. Koło godz. 11 ul Zemborzycka była zablokowana od skrzyżowania z Diamentową aż po rozwidlenie z Żeglarską (słyszałem, że koło 5 wozów strażackich stało na parkingu przed torem i była również policja). Wie ktoś coś więcej na ten temat?

 

Już znalazłem info co do zablokowania ulicy, nie było związku ze śmiercią chłopca.

http://dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/a...UBLIN/464360595

http://dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/a...NOSCI/453219225

 

 

Ten chłopiec zginął w Rzeszowie

 

Motocross. Dlaczego zginął 12-letni zawodnik

Sebastian Luciński, Marcin Lew Rzeszów

2008-05-06, ostatnia aktualizacja 2008-05-06 17:55

 

Prokuratura zbada okoliczności śmierci 12-letniego motocyklisty z Jastkowa, który miał wypadek na torze motocrossowym w Rzeszowie. Biegły ma sprawdzić, czy tor, na którym jeździł chłopak, był bezpieczny.

Zobacz powiekszenie

Fot. Iwona Burdzanowska / AGENCJA GAZ

więcej zdjęć

ZOBACZ TAKŻE

 

* Tragiczna śmierć 12-letniego motocrossowca (06-05-08, 12:04)

* Tragiczna śmierć motocyklisty (05-05-08, 19:16)

 

Wypadek wydarzył się w sobotę podczas drugiego wyścigu Pucharu Polski Związku Motorowego. Po pierwszym wyścigu 12-letni Andrzej Czyżowski z Jastkowa koło Lublina był wiceliderem turnieju. Pomimo swojego młodego wieku chłopak był doświadczonym zawodnikiem. Miał na koncie tytuł wicemistrza świata, Europy, mistrza Czech i Polski w swojej kategorii. Jego ojciec od 17 lat trenował motocrossowców.

 

Podczas wykonywania jednego ze skoków Andrzej Czyżowski upadł na ziemię tak niefortunnie, że kilkakrotnie przekoziołkował razem z motocyklem. - Zaczął w powietrzu lecieć na plecy. Ratował się, hamował, żeby wypoziomować motor i dobrze wylądować. Jednak najprawdopodobniej zrobił to za mocno - uważa Krzysztof Kaczka, prezes Rzeszowskiego Klubu Motorowego, organizatora imprezy. Dodaje że 12-latek miał skoki opanowane perfekcyjnie. - Ktoś, kto nie miałby takiego doświadczenia jak on, zapewne wypuściłby motor i spadł, łamiąc sobie rękę czy nogę. On chciał się ratować - wyjaśnia Kaczka.

 

Chłopiec zaraz po wypadku został przewieziony do szpitala, gdzie w nocy zmarł. Policjanci zabezpieczyli motocykl. Ma go zbadać biegły, żeby wyjaśnić przyczyny wypadku. Sprawą zajęła się rzeszowska prokuratura. - Przesłuchamy organizatorów zawodów, sprawdzimy, czy motor był sprawny, a tor bezpieczny - mówi Renata Krut-Wojnarowska, p.o. prokuratora rejonowego w Rzeszowie.

 

Rodzina chłopca nie zgodziła się na przeprowadzenie sekcji zwłok. Zamierza go pochować w tym tygodniu w Krasieninie k. Jastkowa. - Musimy jednak zrobić sekcję, by ustalić dokładną przyczynę śmierci. Chłopiec umarł nie na torze, tylko w szpitalu. Chcemy wykluczyć, że stało się to w wyniku błędu lekarskiego - wyjaśnia szefowa rzeszowskiej prokuratury.

 

- Moim zdaniem to nieszczęśliwy zbieg okoliczności - uważa Michał Sikora, zastępca dyrektora Biura Sportu i Marketingu ds. Sportu Motocyklowego w PZMot. - Z tego, co udało mi się ustalić, zawody były przygotowane bardzo dobrze. Na torze były trzy erki - dodaje.

 

Rzeszowski wypadek był jednym z nielicznych, które wydarzyły się w polskim motocrossie. - Ostatni miał miejsce 1969 r., więc prawie 40 lat temu - wspomina Michał Sikora.

 

 

 

Źródło: Gazeta Wyborcza Lublin

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś wie kiedy jest pogrzeb i czy rodzina chłopaka życzyłaby sobie żeby przylecieć na pogrzeb w kilka a może więcej moto? jeśli chcieli by tego to może byłoby w porządku z naszej strony gdybyśmy się zjawili?

Edytowane przez czarek thunder-c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak z tym lataniem latamy 24 czy latamy 25????

 

pzdr

 

Nie dostaniesz odpowiedzi czy latają bo właśnie latają i nie wzięli ze sobą laptopa pokładowego :biggrin:

ZAPOMINALSCY :icon_mrgreen:

Pozdrawiam --- Joaśka

 

Nowa wersja laptopa na moto --- Telepatolaptop czyli urządzenie przekazujące informacje telepatycznie- za uchem się montuje.Bo jak poinformować jadąc moto :biggrin:

I dlatego Panowie proszę odpowiedzieć MODOWI MYCIOROWI bo jak sie zdenerwuje to Was zbanuje :notworthy: .A ja zabarykaduje wjazd na TOR i nici z latania :icon_razz:

Pozdrawiam --- Joaśka

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał 24 polatać a co potem to nie wiem. Będzie jakieś ognisko? zostajemy na noc na imprę i 25 wracamy? czy może nocujemy bez impry i 25 tez latamy na torze?

 

Słyszałem coś o jakimś balecie przy ognisku :icon_eek:

 

Jak coś to ja z kolegą 2 motocykle lecimy i dobrze byłoby 24 myślę :D .

 

No co jest? Zero ruchu w interesie? Zostały 2 tyg a dalej nikt nic nie wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał 24 polatać a co potem to nie wiem. Będzie jakieś ognisko? zostajemy na noc na imprę i 25 wracamy? czy może nocujemy bez impry i 25 tez latamy na torze?

 

Słyszałem coś o jakimś balecie przy ognisku :biggrin:

 

Jak coś to ja z kolegą 2 motocykle lecimy i dobrze byłoby 24 myślę :D .

 

No co jest? Zero ruchu w interesie? Zostały 2 tyg a dalej nikt nic nie wie...

 

 

no to ja bym sie chetnie do was podlaczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...