Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Emil2, to chyba Twoja robota:

:icon_question:

Jeśli to nie tajemnica mógłbyś trochę szczegółów technicznych przybliżyć? Jaka kamera, mocowanie, rozdzielczość nagrania, itp.

Podoba mi się to ujęcie zdecydowanie bardziej niż z kamery na zbiorniku. Bardziej czuć akcję, nawet w lusterkach czasami kogoś widać :)

Tylko z tym dźwiękiem jakby coś dało się zrobić... Jakaś gąbka mikrofonowa albo zewn. mikrofon schowany pod owiewką...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek wyluzuj bo z niektorymi nie da sie a po co sie denerwowac.

A wszystkim co mysla jak Enzo polecam tor Poznan. Tam sa te zasady o ktorych piszesz i powinienes byc w pelni usatysfakcjonowany i nikt by cie nie przeszkadzal dresem, dzinsem, czy za wolna jazda.

 

PS oczywiscie jakby cie wpuscili:P

 

PS2 dobra juz sie nie wypowiadam bo zaraz znowu mnie zjedziecie. Chyba ze Liberum vet to on moze bo mi humor poprawia:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil2, to chyba Twoja robota:

:icon_question:

Jeśli to nie tajemnica mógłbyś trochę szczegółów technicznych przybliżyć? Jaka kamera, mocowanie, rozdzielczość nagrania, itp.

Podoba mi się to ujęcie zdecydowanie bardziej niż z kamery na zbiorniku. Bardziej czuć akcję, nawet w lusterkach czasami kogoś widać :)

Tylko z tym dźwiękiem jakby coś dało się zrobić... Jakaś gąbka mikrofonowa albo zewn. mikrofon schowany pod owiewką...?

 

Krzychu to chyba nagrywał plecaczek :)

Przyjrzyj się na cienie, widać dwa kaski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ!

Mam prośbę.Trzymajcie kciuki za Bartka - Kolegę,który miał szlifa na Torze 13 kwietnia 2008r. i trochę się połamał. Będzie miał we środę 23 .04.2008r. ( jeśli nic się nie zmieni--- oby)operację.

Proszę o to, bo łączy WAS jedna pasja - motocykle.

DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM --- Joaśka :) :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ!

Mam prośbę.Trzymajcie kciuki za Bartka - Kolegę,który miał szlifa na Torze 13 kwietnia 2008r. i trochę się połamał. Będzie miał we środę 23 .04.2008r. ( jeśli nic się nie zmieni--- oby)operację.

Proszę o to, bo łączy WAS jedna pasja - motocykle.

DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM --- Joaśka :crossy: :icon_mrgreen:

 

właśnie :crossy: ;)

trzym się stary, wracaj szybko do zdrowia i na 2oo :wink:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, plecaczek był ale kamerka na kasku też :icon_mrgreen:

 

Myślałem, że może plecaczek trzymała kamerkę gdzieś przed kierowcą :clap:

Ale faktycznie wysoko ta kamerka więc to musi być z kasku...

Dobrze mówisz, o wiele lepiej się to ogląda, niż z kamery na zbiorniku :buttrock:

Pozdr

 

A koledze z Gixera szybkiego powrotu do zdrowia i... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil2, to chyba Twoja robota:

:P

Jeśli to nie tajemnica mógłbyś trochę szczegółów technicznych przybliżyć? Jaka kamera, mocowanie, rozdzielczość nagrania, itp.

Podoba mi się to ujęcie zdecydowanie bardziej niż z kamery na zbiorniku. Bardziej czuć akcję, nawet w lusterkach czasami kogoś widać :P

Tylko z tym dźwiękiem jakby coś dało się zrobić... Jakaś gąbka mikrofonowa albo zewn. mikrofon schowany pod owiewką...?

dokladnie, placak byl i kamera :)

samsung z serii VP-X300L (200 albo 300 nie pamietam, ale 100-300 sie nie roznia optyka obiektywu zewnetrznego), przekodowane na 70% jakosci i wrzucone na jotuba (w usa to ma inna nazwe ale jest dokladnie to samo, srodkowa cywerka nie jest zero tylko mowi o pojemnosci wbudowanej pamieci, 210, 220,..)

osobiscie wole kamere na polce umieszczac lub obok kola, ale nie chcialo mi sie kombinowac, no i ta kamera byla przymocowana do nagrywania ludzi a nie mojej jazdy, wiec przy kasku latwiej trzymac w kadrze

 

ogolnie jak ktos szuka action camera to toto daje rade (po dokupieniu wiekszej baterii) i nie kosztuje fortuny (1.0-1.6kpln), ale jak ktos szuka normalnej kamery to omijac ten badziew (no i jak nagranie ma isc glownie z polki to tam mozna kazda kamere przymocowac i wyjdzie to kolo 0.3-0.6kpln a nie tysiak)

 

mikrofon jest przy obiektywie i niestety nie mozna wybrac innego (np podlaczyc cos czy mikrofon z bazy brac)

 

mocowanie widac np tutaj:

http://ai.pjwstk.edu.pl/~marny/galeria/Lub...C_0707-1237.jpg

http://ai.pjwstk.edu.pl/~marny/galeria/Lub...C_0768-1244.jpg

czyli bez zabaw rzepami itp tylko full prof: tasma tasma hehe

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opis. Skoro kamerka do klasycznych zastosowań jakością nie grzeszy to chyba nie byłaby to dobra inwestycja.

Myślałem o rozwiązaniu typu kamerka-matka z wej. AV oraz zewn. mikrofon i mała , leciutka kamerka przemysłowa na kasku. Widziałem gdzieś takie kombinacje praktykowane wśród narciarzy/snowbordzistów ale tam wożenie plecaka (prawdziwego) na tę nagrywającą kamerę jest jakby naturalniejsze niż tutaj, gdzie kawałek szmelcu na plecach mógłby trochę pomieszać w kościach w razie jakiejś przygody. No i trudno powiedzieć czy jakość z takiej przemysłówki byłaby akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil!! Ty zacznij JEZDZIC a nie lansujesz sie tutaj z kamera !! :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_twisted: :wink:

:icon_razz:

fajnie mi sie jezdzilo odczep sie, spokojna jazda tez jest przyjemna (jak fajne plecaki sobie zabierzesz :icon_mrgreen: ;) )

 

tylko z tymi oplatami cos nastepnym razem trzeba powalczyc bo to jest cos nie halo - zawsze jak organizowalismy to placilismy 1000 za tor albo 60zl jak bylo malo motocykli (8-14) a teraz bylo ponad 26 i skasowal 60zl od łba i zwrotu nie chcial dac na koniec a nie znalem ustalen to nie robilem zamieszania

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz:

fajnie mi sie jezdzilo odczep sie, spokojna jazda tez jest przyjemna (jak fajne plecaki sobie zabierzesz :) ;) )

 

tylko z tymi oplatami cos nastepnym razem trzeba powalczyc bo to jest cos nie halo - zawsze jak organizowalismy to placilismy 1000 za tor albo 60zl jak bylo malo motocykli (8-14) a teraz bylo ponad 26 i skasowal 60zl od łba i zwrotu nie chcial dac na koniec a nie znalem ustalen to nie robilem zamieszania

WITAM!

Takie były uzgodnienia z Prezesem---- ok.15 moto --- cena 60 zł za osobę , powyżej 20 moto powiedział,że taniej będzie-- ok.50 zł bo chce min.1000 zł za Tor.Widocznie się wycofał nie informując nikogo- przede wszystkim tego Gościa,zionącego alkoholem-- mógłby zapałki zapalać chuchnięciem :biggrin:

TASIEK--- szukałeś czegoś do podgrzania opon.Facet był na miejscu- gorący oddech nagrzanego Gościa :flesje: a Ty nie skorzystałeś :biggrin: Zmarnowana okazja :wink:

Krzychoo- ja już nie mieszam się do organizacji więc proszę jeśli możesz, dogadaj opłaty na zarezerwowane terminy- 24 i 25 maja 2008r. Chyba ,że nikt nie ma zamiaru przyjeżdżać ( Ty również). OKI?

Namiar na Szefostwo PZM-tu masz zapewne? Ale to chyba nie stanowi problemu.

Pozdrawiam -- Joaśka

PEES Inne osoby również mogą pertraktować z Prezesem cenę latania

Edytowane przez JOAŚKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...