Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że w maju to liczba chętnych jeszcze bardziej przekroczy najśmielsze oczekiwania ;) Ja będę na pewno!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Ostatnio na forum byłem jakoś w sierpniu, od tamtej pory tylko czytam i śledze plany zawodników z Wawy i Lbn i innych chętnych do latania i nasuwa się pytanie czy nie macie nic przeciwko żebym poraczkował trochę po torze swoim jakże wybitnie torowym sprzętem?? Mogę trochę przeszkadzać bo BMW mocą chyba nikomu nie dorówna:P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Cię zapewnić, że nie ma najmniejszych problemów byś też poszlifował swoje umiejętności oraz podnóżki :icon_exclaim:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nikt sie nie wypowie?

 

No ja niby moge sie wypowiedziec bo ostatnio po zlapaniu gumy zmienialem opony na Dunlopa wlasnie. Kupilem Roadsmarty i jak narazie jestem b. zadowolony bo trzymaja sie bardzo dobrze nawet przy tych temperaturach, inna sprawa ze szybko ich ubywa :icon_rolleyes: Mysle wiec ze Sportmaxy ( o ile nie sa X-letnie ) nie zawioda tymbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze FOX moze sie wypowiedziec cos na temat opon :smile::P (tak wiem jestem chamem :icon_biggrin:)

 

 

dadza rade, tylko jak bedziesz lecial to pamietaj zeby komus nie przyszlifowac sprzetu :icon_rolleyes: to za 2tyg latamy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc czuję się wywołany do odpowiedzi. Na pewno dasz radę, ja śmigałem na 6 letnich macadamach 90 które w ogóle są takimi kartoflami, że daj pan spokój :icon_rolleyes:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś byłby zainteresowany tematem pomiaru czasu za pomocą GPS (laptimery niestety kosztują niemało...) zapraszam do poczytania co udało mi się w tym temacie znaleźć: link

Może ktoś kto przybędzie ma możliwości sprzętowe do używania RaceChrono (tel. z Symbianem + GPS) i będzie okazja podzielić się wrażeniami? Moje (małe) doświadczenia są naprawdę bardzo obiecujące żeby nie powiedzieć jestem zachwycony :icon_razz:

W/g mnie możliwości softu oraz dokładność technologii są dla naszych amatorskich potrzeb w zupełności wystarczające a "telemetria" mogłaby pomóc w analizowaniu przejazdów (międzyczasy).

 

Szczególnie byłbym zainteresowany gdyby ktoś posiadał/mógł przywieźć GPS-a Qstarz BT-Q818 - ma on możliwość próbkować z częstotliwością 5Hz (mój SirfStar III - 1Hz). Pozwala to osiągnąć dokładność pomiarów 0,1s i lepiej.

Edytowane przez krzyhooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...